Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Royal Canin Pouch Jelly Kitten Instinctive Yaş Yavru Kedi Maması 85 Gr 12 Adet

Barkod : 9003579311783
%35
492,31 TL
320,00 TL
Fiyat Alarmı
492,31 TL
320,00 TL
Royal Canin Jelly Kitten Instinctive Yaş Yavru Kedi Maması 85 Gr
 
Anne sütünden katı mamaya geçiş, yavru kedinizin hayatının en önemli aşamalarından biridir.
Bu, yavru kedinize ihtiyaç duyduğu gıdaların yanı sıra sevdiği yiyecekleri de vermenin, normal yeme düzenini oluşturma ve temel besin alımı için hayati önem taşıdığı anlamına gelir.
 
Bu nedenle ROYAL CANIN Kitten Instinctive Jelly, yavru kediler tarafından içgüdüsel olarak tercih edilen optimal besin profiline uyacak şekilde formüle edilmiştir. Yavru kedinizi tat, koku ve doku olarak uygun lezzetli bir diyetle beslemek, verdiğiniz besleyici mamaların uzun süreli, içgüdüsel olarak kabul edilmesini sağlar.
ROYAL CANIN Kitten Instinctive Jelly, yüksek enerji gereksinimini karşılamak ve kemik güçlenmesini ve genel sağlığın korunmasını desteklemek için gerekli olan tüm temel besinleri sağlar.
 
İkinci büyüme aşamasında (4-12 ay) yavru kedinizin bağışıklık sisteminin henüz tam olarak gelişmiş olmadığını bilmek de önemlidir. ROYAL CANIN Kitten Instinctive, E vitamini, C vitamini, taurin ve lutein içeren bir antioksidan kompleksi ile yavru kedinizin doğal bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olur.
ROYAL CANIN Kitten Instinctive Jelly, özellikle kolay çiğneme için tasarlanmıştır ve anne kedilerin beslenmesi için de uygundur. Her kedinin farklı tercihlerine hitap etmek için ROYAL CANIN Kitten Instinctive, gravy yaş mama olarak da mevcuttur.
 
Bileşim: et ve hayvansal türevler, bitkisel protein ekstratları, bitkisel orjinli türevler, tahıllar, mineraller, bitkisel ve hayvansal yağlar, maya, çeşitli şekerler.
İlaveler (her kg için): Beslenmeye dayalı ilaveler: Vitamin D3: 175 IU, E1 (Demir): 3 mg, E2 (İyot): 0,38 mg, E4 (Bakır): 3 mg, E5 (Manganez): 1 mg, E6 (Çinko): 10 mg.
 
Analitik bileşenleri: Protein: %12 - Yağ: %4 - Kül: %1,5 - Diyetsel lif: %0,4 - Nem: %79,8 - Omega-3 yağ asidi : %0.041
 
Bağışıklık sistemi desteği
2. büyüme evresindeki yavru kedinin sağlığını koruyarak doğal bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur.
 
Kolay çiğneme
Jöle içinde küçük taneler.
 
İçgüdüsel tercih
Yavru kedilerin içgüdüsel olarak tercih ettiği ideal Beslenme Profiline uygun şekilde formüle edilmiştir.
Yaş
Yavru
Irk
Tüm Irklar
İçerik
Kümes Hayvanlı
Paket Şekli
Soslu
Paket Ağırlığı
56-85 Gr
Tür
Pouch
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.