₺8,90 KDV Dahil
₺12,00 KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
Hızlı Kargo
₺159,90 KDV Dahil
₺173,00 KDV Dahil
%8 İndirim
%8İndirim
Hızlı Kargo
₺8,90 KDV Dahil
₺12,00 KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
Hızlı Kargo
₺8,90 KDV Dahil
₺12,00 KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
Hızlı Kargo
₺8,90 KDV Dahil
₺12,00 KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
Hızlı Kargo
Sonraki Sayfa
Kalan ürün sayısı : 12
1 2 >

Royal Canin Kedi ve Köpek Maması

Yavru kediler, 2 dönemde büyüme gerçekleştirir. Doğumlarından 4. aya kadar geçen süreçte hızlı bir şekilde büyüme görülür. Bu dönemde iskelet sistemleri gelişir. Bir köpek ise 8 haftalık olduğunda doğum kilosunun 5 ile 7 katı ağırlığına ulaşır. Bu ilk büyüme döneminde köpeklerin, Royal Canin Kitten Babycat 34 maması ile beslenmesi gelişimlerini olumlu bir şekilde destekler. Kedilerin, süt ile beslenmesinden katı mama beslenmesine geçişini kolaylaştıran Royal Canin yavru kedi maması kolay sindirilebilen proteinler içerir. Büyümenin ikinci dönemine geçen, yani 4 ayını tamamlamış kedilerin mamasını değiştirmek sağlıklı gelişimini sürdürmek için gereklidir. Minik kedi dostlarımıza 4. aydan 12. aya kadar markanın Kitten Babycat 36 maması vermeniz faydalı olur. Sayfamızdan Royal Canin mamalarının tüm çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Sayfamızdan ayrıca, kedi dostlarımızın yanı sıra köpek dostlarımız için olan markanın köpek maması seçeneklerini de inceleyebilirsiniz.

Kısır Kedilere Özel Royal Canin Kısır Kedi Maması Seçenekleri

Kedilere en çok uygulanan operasyonlardan bir tanesi de kısırlaştırmadır. Operasyon sonrası oldukça hassaslaşan kedilere özel bakım ve özel bir beslenme uygulanması kedinin yararına olur. Bu süreçteki kedilerin, hayatlarında olan bir takım değişikliklere hemen adapte olmaları zordur. Kısırlaştırma ameliyatı sonrasında, 6 ila 8 saat gibi bir sürenin ardından, kedinin beslenmeye başlaması uygundur. Fakat böylesi bir operasyonun ardından kedi, hemen mama yemek istemeyebilir. Bu duruma birçok kedide rastlanır. Kedinin yemeği reddetmesi halinde çok ısrarcı davranmamak gerekir. Fakat bu yemek yememe durumu, 24 saati bulursa veteriner hekiminize başvurmanızda yarar vardır. Kedilerin bu kısırlaştırma dönemlerindeki hassasiyetini dikkate alan Royal Canin, özel bir mama ile bu sürecin destekçisi olarak karşınıza çıkar. Operasyon sonrası kedilerin iştahını kabartacak ve iyileşme sürecini destekleyecek, Royal Canin kısırlaştırılmış kedi mamasını güvenle onlara alabilirsiniz. Royal Canin kısır kedi maması seçeneklerine sayfalarımızdan ulaşabilir, uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

Royal Canin Mamaları ile Güvenli Beslenme Fırsatı

Yavru bir köpek sahiplendiğiniz zaman, eve almadan önce yemek yeme alanını belirlemeniz önemli konular arasındadır. Ön hazırlık olarak biri mama diğeri su için kullanılmak üzere iki temiz kabı belirlediğiniz alana yerleştirmeniz gerekir. Su kabına koyduğunuz suyun her zaman temiz ve taze olmasına özen göstermeniz gerekir. Alışkanlıklar ilk aylarda şekillendiği için eve geldiği ilk günden itibaren kurallarınızın dışına çıkmamanız önemlidir. Onun yemek saatinin sizin yemek saatinizden sonra olmasına dikkat etmenizde fayda var. Köpeklerin ilk haftalardan itibaren sağlıklı beslenmesi ve sağlıklı gelişim göstermesi için sayfalarımızda uygun fiyatlarla yer alan Royal Canin köpek mamasını tercih edebilirsiniz. Köpek mamalarının yanı sıra Royal Canin kedi maması seçeneklerine de kolaylıkla ulaşabilir, güvenle alarak bu değerli dostlarımızı besleyebilirsiniz. Markanın farklı ağırlıklardaki ürünlerini tercih edebilirsiniz. Royal Canin Kitten 10 kg veya Royal Canin kedi maması 15 kg ürünlerinden alarak mamalarının bitmesine engel olabilirsiniz. Depolama alanınız yoksa da Royal Canin kitten 4 kg mamalardan alabilirsiniz. Çabuk Mama olarak bu değerli dostlarımızın en iyi şekilde beslenmesi için sizlerin hizmetinizdeyiz.