Rokko Pet Food's Ürünleri

Türkiye’nin dört bir yanında faaliyetlerini gerçekleştiren, kedi ve köpeklerin beslenme ihtiyaçlarına mükemmel şekilde yanıt veren Rokko, %100 Türk malı olduğu için büyük ilgi görür. Eşsiz lezzeti ve benzersiz ürünleriyle adından sıklıkla bahsettiren ve sevgili dostlarımız için sağlıklı ürünler sunan marka, hem yetişkin hem de yavru kedi ve köpekler için kaliteli mama çeşitleri üretir. Tüm kedi ve köpek ırklarına uygun olan bu mamalar, evcil hayvanların günlük beslenme ihtiyaçlarını karşılamak üzere özenle hazırlanır. Alanında uzman olan kişiler tarafından büyük bir titizlikle formüle edilen bu ürünler, dostlarımızın dengeli ve sağlıklı beslenmesine yardımcı olur. Dilediğiniz zaman yaş ya da kuru özellikli birbirinden farklı Rokko kedi maması çeşitlerinin yanı sıra kedi kumu, paspas, taşıma çantası gibi ihtiyacınız olabilecek malzemelere de markanın bünyesinde ulaşabilir, Çabuk Mama güvencesi ile satın alabilirsiniz.

Kaliteli ve Sağlıklı Rokko Ürünleri

Kediler ve köpekler için özel olarak hazırlanan mamalar; Rokko yaş mama ve kuru mama olarak farklı kategorilere ayrıldığı gibi minik dostlarımızın yaşına göre de yavru, yetişkin ve yaşlı mama alternatiflere de sahiptir. Ayrıca kısırlaştırılmış olan evcil hayvanların yanı sıra gereğinden fazla kilolu olan dostlarımız için de özel olarak formüle edilen seçenekler bulunur. Tavuk eti, kuzu eti, balık, pirinç gibi içeriklerine göre de arama yapabileceğiniz ürünler, çok çeşitli ırklara özel olarak hazırlanarak sayfalarımızda beğeninize sunulur. Günlük beslenme miktarı ise paketlerin üzerinde yer alan tabloda mevcuttur. Buna göre evcil dostlarımızın düzenli ve yeterli miktarda besin almasını sağlayabilirsiniz. Yetişkin ve yavru kedi maması çeşitlerinin yanı sıra köpekler için olan seçeneklere de ulaşmanıza imkan tanıyan markanın ürünlerini detaylı olarak sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz.

 

Bütçe Dostu Rokko Fiyat Aralıkları

Üstün kalitede olmasına rağmen oldukça uygun fiyat aralıklarıyla satışa sunulan markanın ürünleri, sadece beslenme üzerine değildir. Çok çeşitli Rokko kedi kumu seçenekleri de büyük ilgi görür. %99,5 oranında tozdan ayrılan ve doğal yapısıyla çevre dostu olan bu ürünler, mükemmel seviyede topaklanma gösterir. Su tutma kapasitesi bakımından da beğeni toplayan markanın ürünleri, ekonomik kullanım sağlar ve kötü kokuyu önler. Markanın bünyesinde yer alan ve oldukça rağbet gören bir diğer ürün ise kedi taşıma çantası olur. Rahat ve konforlu olan bu çantalar sayesinde minik dostumuzu dilediğiniz her yere zahmetsizce götürebilirsiniz. Tüm bu ürünlere ve çok daha fazlasına sayfamız üzerinden kolaylıkla ulaşabilir, markanın üstün kalitesinden yararlanarak evcil dostlarımızın sağlıklı ve mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR