Benzer Ürünler
Retractable Leash Siyah 3M Tasma

Retractable Leash Siyah 3M Tasma (531-DG20*)

0,00
İndirim Oranı : %29 İndirim
Fiyat : 247,08 TRY(KDV Dahil)
İndirimli : 175,23 TRY(KDV Dahil)
Barkod : 6949111770089
22,20 TRY 'den başlayan taksitlerle
Saat 12:00 Kadar Gelen Siparişler
Ankara İçi Aynı Gün Teslim
75 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

Adet

Artır Azalt

1. Otomatik kayış: Dayanıklı, ince örgüsü sayesinde, uzun süreli kullanımlardan sonra bile kayışta pamuklanma olmaz. 3 ve 5 mt seçenekleri ile siz köpeğinizin kontrolünü kaybetmeyeceksiniz; köpeğiniz de özgürce

dolaşmanın tadına varacak. Kayış ucundaki kilit mekanizması sağlamlık için iki kat kayış dolandıktan sonra dikilmiştir.

2. Tutacak: Elinizin ergonomisine uygun dizaynı sayesinde elinizden kaymaz.
3. Dayanıklı PVC malzeme : Hem sağlam olması hem de gözünüze hitap etmesi için PVC materyalden üretilmiştir.

4. Elektroliz kaplama sayesinde kaplaması soyulmaz.
5. Kilit mekanizması: Kullanımı kolay kilit mekanizması ile köpeğinizi kolayca kontrol edebilirken, tehlikeli durumlarda öne atılmasını engelleyebilirsiniz.
6. Üstün kaliteli dış yüzeyi ile uzun hizmet ömrü sunar.
7. Hassas plastik kalıp ve en kaliteli ham maddelerin kullanılması sayesinde otomatik kayış mekanizmasının sağlam ve güvenilir bir şekilde çalışması garanti altına alınır. Yaylı iç mekanizması Japon üretimidir.

 

Kullanım:

1. Tasmayı asla kayışından tutmayınız! Her zaman tutacak kısmından tutunuz. Kayış otomatiktir; sarkma olmadan kayışın geri sarılmasını sağlar.

2. Kilit: Baş parmağınız yardımıyla ipin salınmasını önlemek için tasma üzerindeki kilidi ittiriniz. Kilidi açana kadar kayış sabit uzunlukta kalacaktır.

3. Kilidin açılması: Yine baş parmağınız yardımıyla kilidi geri çekiniz. Klik sesini duyduğunuzda kayış mekanizması serbest kalacaktır.

 

UYARILAR:

1. Ürünü yalnızca tutacak kısmından tutunuz. Kayışın ucundaki metal kilit parçasının köpeğinizin boynundaki tasma ucuna sağlam bir şekilde takıldığından emin olunuz.

2. Ürünü asla kayışından tutmayınız. Köpeğiniz koşmaya başlarsa eliniz ciddi şekilde zarar görebilir. Kayışın asla parmaklarınıza, elinize, bacaklarınıza ya da vücudunuzun herhangi bir uzvuna dolanmasına izin vermeyiniz.