Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Resun İç Filtre 500 L/h

Barkod : 6933163300660
Ürün Kodu : RESN16966
%25
970,73 TL
728,04 TL
Fiyat Alarmı
970,73 TL
728,04 TL

Resun SP-1100 Internal Power Filter İç Filtre 600 L/H;

150 litreye kadar olan akvaryumlarda mekanik, biyolojik temizlik ve oksijen sağlayan, 70 cm ye kadar su basış gücüne sahip, saatte 500 litre su filtreleme kapasiteli, 8 watt'lık iç filtredir. İçerisinde standart olarak yeşil elyaf, bioball, hortum ve ek aparatları bulunmakatadır.

Kullanma Talimatı;
vantuz yardımı ile akvaryumun iç yüzeyine, tamamen su içerisinde kalacak şekilde
Filtre arka bölümünde yer alan 3 adet 
e yerleştirilerek kullanılır. Sadece hava hortumu su dışarısında kalmalıdır. Filtrenin temizlenmesi ile su değişiminin aynı zamanda yapılması daha uygundur. Temizlik öncesi mutlaka fişten çekilmelidir. Kılıf kapağı açılarak içerisindeki elyaf filtre ve bioball güçlü su akan musluk altında temizlenir.
Uyarılar;
 Filtrenin takılacağı priz kontrol edilmelidir. Prizdeki arızalar aletin bozulmasına neden olabilir. Filtrenin fişi prize tam olarak oturmalı ve sabit olmalıdır. Filtrenin takılacağı priz ıslanmayacak şekilde ve uzak konumda olmalıdır. Filtre akvaryum içerisine düştüğü taktirde yani vantuzları çıktığında fişi çekilmeden düzeltilmemelidir. Elektrik çarpmasına neden olabilir.Evde çocuk varsa dikkat edilmelidir. Çocukların erişemeyeceği bir konumda olmalıdır.
Filtrenin temizliği sadece su ile yapılmalı ve deterjan kullanılmamalıdır.Filtrenin işlevini tam olarak yapabilmesi için filtresi sürekli kontrol edilerek temizlenmelidir.
Filtre başka bir amaçla kullanılmamalıdır. Su dışında çalıştırılmamalıdır. Isı kaynaklarının yakınında muhafaza edilmemelidir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.