Reflex Plus Pouch Jelly Tuna ve Somonlu Jöleli Kedi Yaş Maması 100 Gr
Reflex Plus Pouch Jelly Tuna ve Somonlu Jöleli Kedi Yaş Maması 100 Gr

Reflex Plus Pouch Jelly Tuna ve Somonlu Jöleli Kedi Yaş Maması 100 Gr (8698995012447)

0,00
Marka : Reflex
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺16,76(KDV Dahil)
İndirimli : ₺14,25(KDV Dahil)
Barkod : 8698995012447
₺1,58 'den başlayan taksitlerle

Yetişkin kediler için tam ve dengeli parça Jöle İçerisinde et parçacıklı konserve mama. Koruyucu madde ve boya içermez. Kaliteli malzemelerden üretilmiştir.1 Paket 1 öğün içindir. 4 Kg lık ortalama ağırlıktaki bir kedi için bir poşet öğününü karşılar ve kedilere 3 öğün Reflex Plus Pouch verilmelidir.Bu kural aktivite ye göre değişiklik gösterebilir.Serin ve kuru bir yerde saklanmalıdır.

Saat 12:00 Kadar Gelen Siparişler
Ankara İçi Aynı Gün Teslim
200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

ADET

Artır Azalt
Yetişkin kediler için tam ve dengeli parça Jöle İçerisinde et parçacıklı konserve mama. Koruyucu madde ve boya içermez. Kaliteli malzemelerden üretilmiştir.

 

İçindekiler: Et ve hayvansal türevler (Tuna ve somonlu Balıklı %4), sebze ve türevleri, mineraller.

 

Analiz Değerleri: Ham Protein % 8, Yağ %4,5, Ham Kül %1,5 Vitamin ve mineraller.

 

Beslenme Önerisi:1 Paket 1 öğün içindir. 4 Kg lık ortalama ağırlıktaki bir kedi için bir poşet öğününü karşılar. Ve kedilere 3 öğün Reflex Plus Pounch verilmelidir. Bu kural aktivite ye göre değişiklik gösterebilir.

Serin ve kuru bir yerde saklanmalıdır.

Benzer Ürünler
Etiketler
Reflex, Reflex Plus, Reflex Plus Pouch, Reflex Plus Pouch Jelly, Reflex Plus Pouch Jelly Tuna, Reflex Plus Pouch Jelly Tuna ve, Reflex Plus Pouch Jelly Tuna ve Somonlu, Reflex Plus Pouch Jelly Tuna ve Somonlu Jöleli, Reflex Plus Pouch Jelly Tuna ve Somonlu Jöleli Kedi, Reflex Plus Pouch Jelly Tuna ve Somonlu Jöleli Kedi Yaş, Reflex Plus Pouch Jelly Tuna ve Somonlu Jöleli Kedi Yaş Maması, Reflex Plus Pouch Jelly Tuna ve Somonlu Jöleli Kedi Yaş Maması 100, Reflex Plus Pouch Jelly Tuna ve Somonlu Jöleli Kedi Yaş Maması 100 Gr, Reflex Plus Pouch Jelly Tuna ve Somonlu Jöleli Kedi Yaş Maması Gr, Reflex Plus Pouch Jelly Tuna ve Somonlu Jöleli Kedi Yaş 100, Reflex Plus Pouch Jelly Tuna ve Somonlu Jöleli Kedi Yaş 100 Gr, Reflex Plus Pouch Jelly Tuna ve Somonlu Jöleli Kedi Yaş Gr, Reflex Plus Pouch Jelly Tuna ve Somonlu Jöleli Kedi Maması, Reflex Plus Pouch Jelly Tuna ve Somonlu Jöleli Kedi Maması 100, Reflex Plus Pouch Jelly Tuna ve Somonlu Jöleli Kedi Maması 100 Gr, Reflex Plus Pouch Jelly Tuna ve Somonlu Jöleli Kedi Maması Gr, Reflex Plus Pouch Jelly Tuna ve Somonlu Jöleli Kedi 100, Reflex Plus Pouch Jelly Tuna ve Somonlu Jöleli Kedi 100 Gr, Reflex Plus Pouch Jelly Tuna ve Somonlu Jöleli Kedi Gr, Reflex Plus Pouch Jelly Tuna ve Somonlu Jöleli Yaş, Reflex Plus Pouch Jelly Tuna ve Somonlu Jöleli Yaş Maması, Reflex Plus Pouch Jelly Tuna ve Somonlu Jöleli Yaş Maması 100, Reflex Plus Pouch Jelly Tuna ve Somonlu Jöleli Yaş Maması 100 Gr, Reflex Plus Pouch Jelly Tuna ve Somonlu Jöleli Yaş Maması Gr, Reflex Plus Pouch Jelly Tuna ve Somonlu Jöleli Yaş 100, Reflex Plus Pouch Jelly Tuna ve Somonlu Jöleli Yaş 100 Gr, Reflex Plus Pouch Jelly Tuna ve Somonlu Jöleli Yaş Gr, Reflex Plus Pouch Jelly Tuna ve Somonlu Jöleli Maması, Reflex Plus Pouch Jelly Tuna ve Somonlu Jöleli Maması 100, Reflex Plus Pouch Jelly Tuna ve Somonlu Jöleli Maması 100 Gr, Reflex Plus Pouch Jelly Tuna ve Somonlu Jöleli Maması Gr, Reflex Plus Pouch Jelly Tuna ve Somonlu Jöleli 100, Reflex Plus Pouch Jelly Tuna ve Somonlu Jöleli 100 Gr, Reflex Plus Pouch Jelly Tuna ve Somonlu Jöleli Gr, Reflex Plus Pouch Jelly Tuna ve Somonlu Kedi, Reflex Plus Pouch Jelly Tuna ve Somonlu Kedi Yaş, Reflex Plus Pouch Jelly Tuna ve Somonlu Kedi Yaş Maması, Reflex Plus Pouch Jelly Tuna ve Somonlu Kedi Yaş Maması 100, Reflex Plus Pouch Jelly Tuna ve Somonlu Kedi Yaş Maması 100 Gr, Reflex Plus Pouch Jelly Tuna ve Somonlu Kedi Yaş Maması Gr, Reflex Plus Pouch Jelly Tuna ve Somonlu Kedi Yaş 100, Reflex Plus Pouch Jelly Tuna ve Somonlu Kedi Yaş 100 Gr, Reflex Plus Pouch Jelly Tuna ve Somonlu Kedi Yaş Gr, Reflex Plus Pouch Jelly Tuna ve Somonlu Kedi Maması, Reflex Plus Pouch Jelly Tuna ve Somonlu Kedi Maması 100,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR