Reflex Plus Pouch Jelly Tavşan ve Ördekli Jöleli Kedi Yaş Maması 100 Gr
Reflex Plus Pouch Jelly Tavşan ve Ördekli Jöleli Kedi Yaş Maması 100 Gr

Reflex Plus Pouch Jelly Tavşan ve Ördekli Jöleli Kedi Yaş Maması 100 Gr (8698995012461)

0,00
Marka : Reflex
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺16,76(KDV Dahil)
İndirimli : ₺14,25(KDV Dahil)
Barkod : 8698995012461
₺1,58 'den başlayan taksitlerle

Yetişkin kediler için tam ve dengeli parça Jöle İçerisinde et parçacıklı konserve mama. Koruyucu madde ve boya içermez. Kaliteli malzemelerden üretilmiştir.1 Paket 1 öğün içindir. 4 Kg lık ortalama ağırlıktaki bir kedi için bir poşet öğününü karşılar ve kedilere 3 öğün Reflex Plus Pouch verilmelidir.Bu kural aktivite ye göre değişiklik gösterebilir.Serin ve kuru bir yerde saklanmalıdır.

Saat 12:00 Kadar Gelen Siparişler
Ankara İçi Aynı Gün Teslim
200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

ADET

Artır Azalt
Yetişkin kediler için tam ve dengeli parça Jöle içerisinde et parçacıklı konserve mama. Koruyucu madde ve boya içermez. Kaliteli malzemelerden üretilmiştir.

 

İçindekiler: Et ve hayvansal türevler (Tavşan Eti %4, Ördek eti %4), sebze ve türevleri, mineraller.

 

Analiz Değerleri: Ham Protein % 8, Yağ %4,5, Ham Kül %1,5 Vitamin ve mineraller.

 

Beslenme Önerisi:1 Paket 1 öğün içindir. 4 Kg lık ortalama ağırlıktaki bir kedi için bir poşet öğününü karşılar. Ve kedilere 3 öğün Reflex Plus Pounch verilmelidir. Bu kural aktivite ye göre değişiklik gösterebilir.

Serin ve kuru bir yerde saklanmalıdır.

Benzer Ürünler
Etiketler
Reflex, Reflex Plus, Reflex Plus Pouch, Reflex Plus Pouch Jelly, Reflex Plus Pouch Jelly Tavşan, Reflex Plus Pouch Jelly Tavşan ve, Reflex Plus Pouch Jelly Tavşan ve Ördekli, Reflex Plus Pouch Jelly Tavşan ve Ördekli Jöleli, Reflex Plus Pouch Jelly Tavşan ve Ördekli Jöleli Kedi, Reflex Plus Pouch Jelly Tavşan ve Ördekli Jöleli Kedi Yaş, Reflex Plus Pouch Jelly Tavşan ve Ördekli Jöleli Kedi Yaş Maması, Reflex Plus Pouch Jelly Tavşan ve Ördekli Jöleli Kedi Yaş Maması 100, Reflex Plus Pouch Jelly Tavşan ve Ördekli Jöleli Kedi Yaş Maması 100 Gr, Reflex Plus Pouch Jelly Tavşan ve Ördekli Jöleli Kedi Yaş Maması Gr, Reflex Plus Pouch Jelly Tavşan ve Ördekli Jöleli Kedi Yaş 100, Reflex Plus Pouch Jelly Tavşan ve Ördekli Jöleli Kedi Yaş 100 Gr, Reflex Plus Pouch Jelly Tavşan ve Ördekli Jöleli Kedi Yaş Gr, Reflex Plus Pouch Jelly Tavşan ve Ördekli Jöleli Kedi Maması, Reflex Plus Pouch Jelly Tavşan ve Ördekli Jöleli Kedi Maması 100, Reflex Plus Pouch Jelly Tavşan ve Ördekli Jöleli Kedi Maması 100 Gr, Reflex Plus Pouch Jelly Tavşan ve Ördekli Jöleli Kedi Maması Gr, Reflex Plus Pouch Jelly Tavşan ve Ördekli Jöleli Kedi 100, Reflex Plus Pouch Jelly Tavşan ve Ördekli Jöleli Kedi 100 Gr, Reflex Plus Pouch Jelly Tavşan ve Ördekli Jöleli Kedi Gr, Reflex Plus Pouch Jelly Tavşan ve Ördekli Jöleli Yaş, Reflex Plus Pouch Jelly Tavşan ve Ördekli Jöleli Yaş Maması, Reflex Plus Pouch Jelly Tavşan ve Ördekli Jöleli Yaş Maması 100, Reflex Plus Pouch Jelly Tavşan ve Ördekli Jöleli Yaş Maması 100 Gr, Reflex Plus Pouch Jelly Tavşan ve Ördekli Jöleli Yaş Maması Gr, Reflex Plus Pouch Jelly Tavşan ve Ördekli Jöleli Yaş 100, Reflex Plus Pouch Jelly Tavşan ve Ördekli Jöleli Yaş 100 Gr, Reflex Plus Pouch Jelly Tavşan ve Ördekli Jöleli Yaş Gr, Reflex Plus Pouch Jelly Tavşan ve Ördekli Jöleli Maması, Reflex Plus Pouch Jelly Tavşan ve Ördekli Jöleli Maması 100, Reflex Plus Pouch Jelly Tavşan ve Ördekli Jöleli Maması 100 Gr, Reflex Plus Pouch Jelly Tavşan ve Ördekli Jöleli Maması Gr, Reflex Plus Pouch Jelly Tavşan ve Ördekli Jöleli 100, Reflex Plus Pouch Jelly Tavşan ve Ördekli Jöleli 100 Gr, Reflex Plus Pouch Jelly Tavşan ve Ördekli Jöleli Gr, Reflex Plus Pouch Jelly Tavşan ve Ördekli Kedi, Reflex Plus Pouch Jelly Tavşan ve Ördekli Kedi Yaş, Reflex Plus Pouch Jelly Tavşan ve Ördekli Kedi Yaş Maması, Reflex Plus Pouch Jelly Tavşan ve Ördekli Kedi Yaş Maması 100, Reflex Plus Pouch Jelly Tavşan ve Ördekli Kedi Yaş Maması 100 Gr, Reflex Plus Pouch Jelly Tavşan ve Ördekli Kedi Yaş Maması Gr, Reflex Plus Pouch Jelly Tavşan ve Ördekli Kedi Yaş 100, Reflex Plus Pouch Jelly Tavşan ve Ördekli Kedi Yaş 100 Gr, Reflex Plus Pouch Jelly Tavşan ve Ördekli Kedi Yaş Gr, Reflex Plus Pouch Jelly Tavşan ve Ördekli Kedi Maması, Reflex Plus Pouch Jelly Tavşan ve Ördekli Kedi Maması 100,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR