Purina Gourmet Gold Tavşanlı ve Ciğerli Konserve Kedi Maması - 85 Gr
Purina Gourmet Gold Tavşanlı ve Ciğerli Konserve Kedi Maması - 85 Gr

Purina Gourmet Gold Tavşanlı ve Ciğerli Konserve Kedi Maması - 85 Gr (7613032815066)

Marka : Gourmet
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺23,33(KDV Dahil)
İndirimli : ₺21,00(KDV Dahil)
Barkod : 7613032815066
₺2,33 'den başlayan taksitlerle
450 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
Saat 12:00 Kadar Gelen Siparişler
Ankara İçi Aynı Gün Teslim

ADET

Artır Azalt

Proplan Gourmet Ciğerli Tavşanlı Parçalı Kedi Konservesi 85 gr


Kahverengi soslu et taneciklerinden üretilmiştir. Tavşan ve ciğer etinin kahverengi bir sos ile karışımı kediler için vazgeçilmez bir lezzet sunmuştur .

Protein miktarı içeriği % 7,5-12 dir. Optimum kas korumak için gereken miktardır ve konservede bu miktara göre hazırlanmıştır.Yağ miktarı % 3,7-7,0 arasındadır ve mu miktar bir kedinin günlük enerjisini karşılamaya yeter miktardır. Sağlıklı ve güçlü dişler ve iskelet için mineraller, kalsiyum içerir.İyi sindirim için gerekli olan selüloz Proplan Gourmet konservelerde yeteri kadar kullanılmıştır.Taurin Sağlıklı kalp ve iyi görme için gerekliği bilinmektedir.Optimal gereksinimi karşılamak için konserveye katılmıştır.

Malzemeler:
İşlenmiş et ve et ürünleri % 4 tavşan ciğeri % 4, bitkisel protein özü, mısır, tarafından balık ve balık yan ürünleri, mineraller, bakır sülfat bakır / kg 1.1 mg yan ürünleridir. Besin içeriği: Ham protein 10, ham yağ 2.3 Ham kül 1,7, ham selüloz 0,5 Vitamin C: / kg D3 vitamini 1110 IU: 140 IU / kg E vitamini alfa tokoferol : / kg 10 IU. vitamin seviyeleri tüm raf ömrü garantilidir.

Tavsiye Beslenme:
4 kg vücut ağırlığına kadar olan yetişkin kediler için, iki ayrı öğün olarak günde 3 - 4 kutu ile beslenmesi tavsiye edilmektedir. Hamile ve süt veren kediler için, yiyebildiği kadar verilmesi tavsiye edilmektedir. Oda sıcaklığında servis yapın fabrika seri numarası ve kayıt numarası son kullanma tarihi kutu altındadır son kullanma tarihine kadar tazeliğini korur, Ağzı açıldıktan sonra buzdolabında saklayınız. İki ayrı öğünde günde 3-4 kutu ile besleyiniz. Taze içme suyunu daima mamanın yanında bulundurunuz.

Benzer Ürünler
Etiketler
Purina, Purina Gourmet, Purina Gourmet Gold, Purina Gourmet Gold Tavşanlı, Purina Gourmet Gold Tavşanlı ve, Purina Gourmet Gold Tavşanlı ve Ciğerli, Purina Gourmet Gold Tavşanlı ve Ciğerli Konserve, Purina Gourmet Gold Tavşanlı ve Ciğerli Konserve Kedi, Purina Gourmet Gold Tavşanlı ve Ciğerli Konserve Kedi Maması, Purina Gourmet Gold Tavşanlı ve Ciğerli Konserve Kedi Maması -, Purina Gourmet Gold Tavşanlı ve Ciğerli Konserve Kedi Maması - 85, Purina Gourmet Gold Tavşanlı ve Ciğerli Konserve Kedi Maması - 85 Gr, Purina Gourmet Gold Tavşanlı ve Ciğerli Konserve Kedi Maması - Gr, Purina Gourmet Gold Tavşanlı ve Ciğerli Konserve Kedi Maması 85, Purina Gourmet Gold Tavşanlı ve Ciğerli Konserve Kedi Maması 85 Gr, Purina Gourmet Gold Tavşanlı ve Ciğerli Konserve Kedi Maması Gr, Purina Gourmet Gold Tavşanlı ve Ciğerli Konserve Kedi -, Purina Gourmet Gold Tavşanlı ve Ciğerli Konserve Kedi - 85, Purina Gourmet Gold Tavşanlı ve Ciğerli Konserve Kedi - 85 Gr, Purina Gourmet Gold Tavşanlı ve Ciğerli Konserve Kedi - Gr, Purina Gourmet Gold Tavşanlı ve Ciğerli Konserve Kedi 85, Purina Gourmet Gold Tavşanlı ve Ciğerli Konserve Kedi 85 Gr, Purina Gourmet Gold Tavşanlı ve Ciğerli Konserve Kedi Gr, Purina Gourmet Gold Tavşanlı ve Ciğerli Konserve Maması, Purina Gourmet Gold Tavşanlı ve Ciğerli Konserve Maması -, Purina Gourmet Gold Tavşanlı ve Ciğerli Konserve Maması - 85, Purina Gourmet Gold Tavşanlı ve Ciğerli Konserve Maması - 85 Gr, Purina Gourmet Gold Tavşanlı ve Ciğerli Konserve Maması - Gr, Purina Gourmet Gold Tavşanlı ve Ciğerli Konserve Maması 85, Purina Gourmet Gold Tavşanlı ve Ciğerli Konserve Maması 85 Gr, Purina Gourmet Gold Tavşanlı ve Ciğerli Konserve Maması Gr, Purina Gourmet Gold Tavşanlı ve Ciğerli Konserve -, Purina Gourmet Gold Tavşanlı ve Ciğerli Konserve - 85, Purina Gourmet Gold Tavşanlı ve Ciğerli Konserve - 85 Gr, Purina Gourmet Gold Tavşanlı ve Ciğerli Konserve - Gr, Purina Gourmet Gold Tavşanlı ve Ciğerli Konserve 85, Purina Gourmet Gold Tavşanlı ve Ciğerli Konserve 85 Gr, Purina Gourmet Gold Tavşanlı ve Ciğerli Konserve Gr, Purina Gourmet Gold Tavşanlı ve Ciğerli Kedi, Purina Gourmet Gold Tavşanlı ve Ciğerli Kedi Maması, Purina Gourmet Gold Tavşanlı ve Ciğerli Kedi Maması -, Purina Gourmet Gold Tavşanlı ve Ciğerli Kedi Maması - 85, Purina Gourmet Gold Tavşanlı ve Ciğerli Kedi Maması - 85 Gr, Purina Gourmet Gold Tavşanlı ve Ciğerli Kedi Maması - Gr, Purina Gourmet Gold Tavşanlı ve Ciğerli Kedi Maması 85, Purina Gourmet Gold Tavşanlı ve Ciğerli Kedi Maması 85 Gr, Purina Gourmet Gold Tavşanlı ve Ciğerli Kedi Maması Gr, Purina Gourmet Gold Tavşanlı ve Ciğerli Kedi -, Purina Gourmet Gold Tavşanlı ve Ciğerli Kedi - 85, Purina Gourmet Gold Tavşanlı ve Ciğerli Kedi - 85 Gr,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR