Purina Gourmet Gold Ciğerli & Tavşanlı Parça Etli Konserve Kedi Maması - 85 Gr
Purina Gourmet Gold Ciğerli & Tavşanlı Parça Etli Konserve Kedi Maması - 85 Gr

Purina Gourmet Gold Ciğerli & Tavşanlı Parça Etli Konserve Kedi Maması - 85 Gr (GOUKD004)

5,00
Marka : Gourmet
Barkod : 7613031381081

Purina Gourmet Gold Ciğerli Tavşanlı Kedi Konserve Maması kahverengi soslu et taneciklerinden üretilmiştir. Tavşan ve ciğer etinin kahverengi bir sos ile karışımı kediler için vazgeçilmez bir lezzet sunmuştur.

SON KULLANMA TARİHİ >> Minimum 10 - 15 Ay İleri Tarih Ortalamasına Sahiptir.
Saat 12:00 Kadar Gelen Siparişler
Ankara İçi Aynı Gün Teslim
200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
Pro Plan Gourmet Gold Ciğerli ve Tavşanlı Kedi Konserve Maması 85 Gr
Pro Plan Gourmet Gold Ciğerli Tavşanlı Kedi Konserve Maması kahverengi soslu et taneciklerinden üretilmiştir. Tavşan ve ciğer etinin kahverengi bir sos ile karışımı kediler için vazgeçilmez bir lezzet sunmuştur.

İçindekiler: Su, et ve et türevleri ( %4 ciğer , % 4 tavşan eti), mısır nişastası, balık ve balık türevleri, mineral ve vitaminler.

Besin içeriği: Ham protein% 10, ham yağ% 2.3 Ham kül% 1,7, ham selüloz% 0,5 Vitamin C: / kg D3 vitamini 1110 IU: 140 IU / kg E vitamini (alfa tokoferol) : / kg 10 IU. vitamin seviyeleri tüm raf ömrü garantilidir.

Tavsiye Beslenme: Ortalama ağırlığı (4 kg) erişkin bir kedi için günde 3 ila 4 kutu gerektirir. Besleme tercihen iki öğün halinde verilmesi tavsiye edilir. Oda sıcaklığında servis yapın fabrika seri numarası ve kayıt numarası son kullanma tarihi kutu altındadır son kullanma tarihine kadar tazeliğini korur.


30 ° C ve% 75 bağıl nem 5 arası sıcaklıkta saklayın.

Türü
Yaş Mama
İçerik
Av Hayvanları
Ağırlık | Kg
85 Gr
Etiketler
gourmet, gourment, gurmet,