Benzer Ürünler
ProLine Kuzu Etli Yetişkin Köpek Maması 15 Kg
ProLine Kuzu Etli Yetişkin Köpek Maması 15 Kg

ProLine Kuzu Etli Yetişkin Köpek Maması 15 Kg (PRO-102)

0,00
Marka : Proline
Fiyat : ₺379,00(KDV Dahil)
Barkod : 8698995010047
₺42,11 'den başlayan taksitlerle

Yüksek Kalitede Hayvansal ve Bitkisel Proteinler Dengeli aminoasit profili ile ergin  köpeğin protein ihtiyacını tam olarak karşılar. Yüksek kalitedeki protein kaynakları İle kolay sindirilebilirlik ve emilebilirlikle üstün bir beslenme sağlar.

Saat 12:00 Kadar Gelen Siparişler
Ankara İçi Aynı Gün Teslim
200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

ADET

Artır Azalt

PROLINE LAMB&RICE YETİŞKİN KÖPEK MAMASI 15 KG

PROLİNE OPTIMUM, yüksek performans reçetesi,
Büyüme dönemini tamamlamış 1 yaşın üstündeki köpeklerin ihtiyaç duydukları tüm besin madde lerini dengeli ve eksiksiz olarak karşılayacak şekilde formüle edilmiştir.

PROLİNE OPTIMUM, kontrollü mineral içeriği, dengeli aminoasit profili, Omega 6 / Omega 3 oranı ve vitamin ilaveleri ile yetişkin köpekler için her koşulda eksiksiz bir beslenme sağlar.

PROLİNE OPTIMUM, kuru mama olarak içerdiği yüksek düzeydeki antioksidan A.D.E ve C vitaminleri ile hücresel tahribatı azaltarak yaşlanmayı geciktirir.

YÜKSEK ENERJİ VE DENGELİ BESİN İÇERİĞİ
Yüksek düzeydeki metabolize olabilir enerjisi ile mide ve sindirim sistemini yormadan ergin bir köpeğin ihtiyaç duyduğu bütün besin maddelerini eksiksiz olarak almasını garanti eder.

YÜKSEK KALİTEDE HAYVANSAL VE BİTKİSEL PROTEİNLER Dengeli aminoasit profili ile ergin  köpeğin protein ihtiyacını tam olarak karşılar. Yüksek kalitedeki protein kaynakları İle kolay sindirilebilirlik ve emilebilirlikle üstün bir beslenme sağlar.


ANTİOKSİDAN VİTAMİN KATKILARI
Doğal antioksidanlar olan A.D,E ve C vitaminleri ile bağışıklık sisteminin sağlıklı ve güçlü olmasını desteklerken hücresel tahribatı önleyerek her koşulda ergin köpeğin vücut dokularına direnç kazandırır.

DENGELİ OMEGA3/OMEGA6 0RANI VE KETEN TOHUMU
Sağlıklı, gür ve parlak bir tüy ve deri yapısı oluşturur.
Beyin fonksiyonlarına ve zeka gelişimine katkıda bulunur. Eklemlerin esnek ve dayanıklı olmasını sağlar. Bazı önemli hormonların üretilmesine yardımcı olur. 

ŞEKER PANCARI VE DOĞAL KEPEK LİFLERİ
Bağırsaklarda tahrişi önleyen ve besinlerin geçişini kolaylaştıran yüksek kalitede lif kaynaklarıdır. Sindirim sistemi sağlığını ve besin maddelerinin emilimini dengede tutar. 

DENGELİ KALSİYUM/FOSFOR ORANI
İskelet ve kemik dokuların sağlığını korur. Metabolizmayı destekler.

ÇİNKO VE BİOTİN KATKILARI
Sağlıklı deri ve parlak bir kürk yapısına katkıda bulunur. Stresi azaltır.

ÜSTÜN LEZZET VE ÖZEL ŞEKİL
Tamamıyla doğal ve kaliteli içeriği, özel tasarlanmış şekli ve lezzet analizlerinde tüm dünyada referans gösterilen özel Fransız Enstitülerinde sertifikalanmış üslün lezzeti ile köpeğinize tam bir ziyafet sunar.

 

Hayvansal Ürünler: Kuzu Eti, Tavuk ve Tavuk Eti ürünleri unu, Sığır Eti unu, Hindi Eti unu, Hayvansal Yağ. Tahıllar: Pirinç, Buğday, Buğday Kepeği, Keten Tohumu, Kurutulmuş Şeker Pancarı. Ciğer aroması, Tuz, Kuru bira mayası. A Vitamini, D Vitamini, E Vitamini, K Vitamini, C Vitamini, B1 Vitamini (tiamin), B2 Vitamini (riboflavin),B5 Vitamini (pantotenik asit),B3 Vitamini (niasin), B6 Vitamini (pridoksin), B7 Vitamini (biotin), B12 Vitamini, Folik Asit, Kalsiyum, Bakır, Çinko, Potasyum Klorid.İÇİNDEKİLER

BESLENME ÖNERİLERİ

 

 

1 Yaş ve üstündeki köpekler, çevre ve İklim koşullarına, günlük aktivitesine ve fizyolojik durumlarında ki farklılıklara bağlı olarak, yukarıdaki PROLİNE OPTIMUM mama miktarlarından daha az veya daha fazla tüketebilirler.

Köpeğinizin sindirim sistemi sağlığı için eski mamanızdan PROLİNE OPTIMUM' a aşağıdaki şekilde kademeli olarak geçmelisiniz.

 

*   1. ve 2. gün %25 PROLINE OPTIMUM + %75 Eski Mama 
*   3. ve 4. gün %50 PROLINE OPTIMUM + %50 Eski Mama
*   5. ve 6. gün %75 PROLINE OPTIMUM + %25 Eski Mama
*   7. günden itibaren sadece (%100) PROLINE OPTIMUM

Etiketler
ProLine, ProLine Kuzu, ProLine Kuzu Etli, ProLine Kuzu Etli Yetişkin, ProLine Kuzu Etli Yetişkin Köpek, ProLine Kuzu Etli Yetişkin Köpek Maması, ProLine Kuzu Etli Yetişkin Köpek Maması 15, ProLine Kuzu Etli Yetişkin Köpek Maması 15 Kg, ProLine Kuzu Etli Yetişkin Köpek Maması Kg, ProLine Kuzu Etli Yetişkin Köpek 15, ProLine Kuzu Etli Yetişkin Köpek 15 Kg, ProLine Kuzu Etli Yetişkin Köpek Kg, ProLine Kuzu Etli Yetişkin Maması, ProLine Kuzu Etli Yetişkin Maması 15, ProLine Kuzu Etli Yetişkin Maması 15 Kg, ProLine Kuzu Etli Yetişkin Maması Kg, ProLine Kuzu Etli Yetişkin 15, ProLine Kuzu Etli Yetişkin 15 Kg, ProLine Kuzu Etli Yetişkin Kg, ProLine Kuzu Etli Köpek, ProLine Kuzu Etli Köpek Maması, ProLine Kuzu Etli Köpek Maması 15, ProLine Kuzu Etli Köpek Maması 15 Kg, ProLine Kuzu Etli Köpek Maması Kg, ProLine Kuzu Etli Köpek 15, ProLine Kuzu Etli Köpek 15 Kg, ProLine Kuzu Etli Köpek Kg, ProLine Kuzu Etli Maması, ProLine Kuzu Etli Maması 15, ProLine Kuzu Etli Maması 15 Kg, ProLine Kuzu Etli Maması Kg, ProLine Kuzu Etli 15, ProLine Kuzu Etli 15 Kg, ProLine Kuzu Etli Kg, ProLine Kuzu Yetişkin, ProLine Kuzu Yetişkin Köpek, ProLine Kuzu Yetişkin Köpek Maması, ProLine Kuzu Yetişkin Köpek Maması 15, ProLine Kuzu Yetişkin Köpek Maması 15 Kg, ProLine Kuzu Yetişkin Köpek Maması Kg, ProLine Kuzu Yetişkin Köpek 15, ProLine Kuzu Yetişkin Köpek 15 Kg, ProLine Kuzu Yetişkin Köpek Kg, ProLine Kuzu Yetişkin Maması, ProLine Kuzu Yetişkin Maması 15, ProLine Kuzu Yetişkin Maması 15 Kg, ProLine Kuzu Yetişkin Maması Kg, ProLine Kuzu Yetişkin 15, ProLine Kuzu Yetişkin 15 Kg, ProLine Kuzu Yetişkin Kg,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR