Pro Choice Beef Biftek Etli Tahılsız Kedi Konservesi 400 Gr
Pro Choice Beef Biftek Etli Tahılsız Kedi Konservesi 400 Gr

Pro Choice Beef Biftek Etli Tahılsız Kedi Konservesi 400 Gr (8681465602941)

0,00
Marka : Prochoice
İndirim Oranı : %22 İndirim
Fiyat : ₺40,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺31,20(KDV Dahil)
Barkod : 8681465602941
₺3,47 'den başlayan taksitlerle

Mineral ve vitaminlerle zenginleştirilmiş sığır etli leziz ezme, tüm ırk yetişkin kediler için dengeli, sağlıklı ve günlük aktiviteleri için gerekli enerji ihtiyacını karşılayan tam bir besindir.5 kg olan bir kedi ortalama 1 adet konserveye ihtiyaç duyar. Yemek miktarını günlük aktiviteye ve vücut durumuna göre ayarlayınız. Oda sıcaklığında ve her zaman taze su ile birlikte servis ediniz. Açıldıktan sonra buzdolabında saklayınız ve 72 saat içerisinde tüketiniz.

Saat 12:00 Kadar Gelen Siparişler
Ankara İçi Aynı Gün Teslim
200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

ADET

Artır Azalt
Mineral ve vitaminlerle zenginleştirilmiş sığır etli leziz ezme, tüm ırk yetişkin kediler için dengeli, sağlıklı ve günlük aktiviteleri için gerekli enerji ihtiyacını karşılayan tam bir besindir.

İçerik

Taze Et ve Et Ürünleri %35

Taze Sığır Eti %4

Sebze Ürünleri

Analiz Raporu

Protein %8

Yağ %5

Kül %2

Selüloz %0,2

Nem %82

5 kg olan bir kedi ortalama 1 adet konserveye ihtiyaç duyar. Yemek miktarını günlük aktiviteye ve vücut durumuna göre ayarlayınız. Oda sıcaklığında ve her zaman taze su ile birlikte servis ediniz. Açıldıktan sonra buzdolabında saklayınız ve 72 saat içerisinde tüketiniz.

Benzer Ürünler
Etiketler
Pro Choice, Pro Choice Beef, Pro Choice Beef Biftek, Pro Choice Beef Biftek Etli, Pro Choice Beef Biftek Etli Tahılsız, Pro Choice Beef Biftek Etli Tahılsız Kedi, Pro Choice Beef Biftek Etli Tahılsız Kedi Konservesi, Pro Choice Beef Biftek Etli Tahılsız Kedi Konservesi 400, Pro Choice Beef Biftek Etli Tahılsız Kedi Konservesi 400 Gr, Pro Choice Beef Biftek Etli Tahılsız Kedi Konservesi Gr, Pro Choice Beef Biftek Etli Tahılsız Kedi 400, Pro Choice Beef Biftek Etli Tahılsız Kedi 400 Gr, Pro Choice Beef Biftek Etli Tahılsız Kedi Gr, Pro Choice Beef Biftek Etli Tahılsız Konservesi, Pro Choice Beef Biftek Etli Tahılsız Konservesi 400, Pro Choice Beef Biftek Etli Tahılsız Konservesi 400 Gr, Pro Choice Beef Biftek Etli Tahılsız Konservesi Gr, Pro Choice Beef Biftek Etli Tahılsız 400, Pro Choice Beef Biftek Etli Tahılsız 400 Gr, Pro Choice Beef Biftek Etli Tahılsız Gr, Pro Choice Beef Biftek Etli Kedi, Pro Choice Beef Biftek Etli Kedi Konservesi, Pro Choice Beef Biftek Etli Kedi Konservesi 400, Pro Choice Beef Biftek Etli Kedi Konservesi 400 Gr, Pro Choice Beef Biftek Etli Kedi Konservesi Gr, Pro Choice Beef Biftek Etli Kedi 400, Pro Choice Beef Biftek Etli Kedi 400 Gr, Pro Choice Beef Biftek Etli Kedi Gr, Pro Choice Beef Biftek Etli Konservesi, Pro Choice Beef Biftek Etli Konservesi 400, Pro Choice Beef Biftek Etli Konservesi 400 Gr, Pro Choice Beef Biftek Etli Konservesi Gr, Pro Choice Beef Biftek Etli 400, Pro Choice Beef Biftek Etli 400 Gr, Pro Choice Beef Biftek Etli Gr, Pro Choice Beef Biftek Tahılsız, Pro Choice Beef Biftek Tahılsız Kedi, Pro Choice Beef Biftek Tahılsız Kedi Konservesi, Pro Choice Beef Biftek Tahılsız Kedi Konservesi 400, Pro Choice Beef Biftek Tahılsız Kedi Konservesi 400 Gr, Pro Choice Beef Biftek Tahılsız Kedi Konservesi Gr, Pro Choice Beef Biftek Tahılsız Kedi 400, Pro Choice Beef Biftek Tahılsız Kedi 400 Gr, Pro Choice Beef Biftek Tahılsız Kedi Gr, Pro Choice Beef Biftek Tahılsız Konservesi, Pro Choice Beef Biftek Tahılsız Konservesi 400, Pro Choice Beef Biftek Tahılsız Konservesi 400 Gr, Pro Choice Beef Biftek Tahılsız Konservesi Gr, Pro Choice Beef Biftek Tahılsız 400, Pro Choice Beef Biftek Tahılsız 400 Gr,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR