Nutri Feline Ton Ve Alabalıklı Tahılsız Yetişkin Kedi Konservesi 85 Gr
Nutri Feline Ton Ve Alabalıklı Tahılsız Yetişkin Kedi Konservesi 85 Gr

Nutri Feline Ton Ve Alabalıklı Tahılsız Yetişkin Kedi Konservesi 85 Gr (8699310420176)

0,00
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺25,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺22,50(KDV Dahil)
Barkod : 8699310420176
₺2,50 'den başlayan taksitlerle

 

Yetişkin kediler için, tam ve dengeli bir beslenme sağlayan, jöle içerisinde ton ve alabalığı eti içeren Nuri Feline Konserve Kedi Mamasıdır. Gevrek ve protein açısından zengin ton balığı fileto parçaları ve alabalığıyla birleştirilmiştir.Lezzetli ton balık ve alabalık kullanılmıştır.

 

Saat 12:00 Kadar Gelen Siparişler
Ankara İçi Aynı Gün Teslim
200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

ADET

Artır Azalt

 

Nutri Feline konserve ürünleri doğal ve katkısızdır, yapay renklendirici ve aroma içermez.
Sağlıklı kedi beslenmesi için yapılan son bilimsel bulgulara uygun olarak üretilir. 
Yetişkin kediler için, tam ve dengeli bir beslenme sağlayan, jöle içerisinde ton ve alabalığı eti içeren Nuri Feline Konserve Kedi Mamasıdır.
Gevrek ve protein açısından zengin ton balığı fileto parçaları ve alabalığıyla birleştirilmiştir.
Lezzetli ton balık ve alabalık kullanılmıştır.
Kediler için tamamlayıcı mamadır.
Nuri Feline Kedi Konservesi, yüksek protein ve dengeli yağar ile tam bir besin deposudur. 

 

İçindekiler:
Ton balığı (%41), alabalık (%4), vitamin ve mineraller, su. 

Analitik bileşenler:
Ham protein %10,3, ham yağ %2, ham lif %0,1, ham kül %0,8, nem %85,10. Kedinizin ırkına ve ağırlığına göre günde 1-3 adedi oda sıcaklığında veriniz. Açtıktan sonra buzdolabında saklayınız. Su kabında daima taze su bulundurunuz. Sterilize edilmiştir. Hermetik ambalajlanmıştır. Son kullanma tarihi ve parti numarası kutunun altında yazılıdır.

Benzer Ürünler
Etiketler
Nutri, Nutri Feline, Nutri Feline Ton, Nutri Feline Ton Ve, Nutri Feline Ton Ve Alabalıklı, Nutri Feline Ton Ve Alabalıklı Tahılsız, Nutri Feline Ton Ve Alabalıklı Tahılsız Yetişkin, Nutri Feline Ton Ve Alabalıklı Tahılsız Yetişkin Kedi, Nutri Feline Ton Ve Alabalıklı Tahılsız Yetişkin Kedi Konservesi, Nutri Feline Ton Ve Alabalıklı Tahılsız Yetişkin Kedi Konservesi 85, Nutri Feline Ton Ve Alabalıklı Tahılsız Yetişkin Kedi Konservesi 85 Gr, Nutri Feline Ton Ve Alabalıklı Tahılsız Yetişkin Kedi Konservesi Gr, Nutri Feline Ton Ve Alabalıklı Tahılsız Yetişkin Kedi 85, Nutri Feline Ton Ve Alabalıklı Tahılsız Yetişkin Kedi 85 Gr, Nutri Feline Ton Ve Alabalıklı Tahılsız Yetişkin Kedi Gr, Nutri Feline Ton Ve Alabalıklı Tahılsız Yetişkin Konservesi, Nutri Feline Ton Ve Alabalıklı Tahılsız Yetişkin Konservesi 85, Nutri Feline Ton Ve Alabalıklı Tahılsız Yetişkin Konservesi 85 Gr, Nutri Feline Ton Ve Alabalıklı Tahılsız Yetişkin Konservesi Gr, Nutri Feline Ton Ve Alabalıklı Tahılsız Yetişkin 85, Nutri Feline Ton Ve Alabalıklı Tahılsız Yetişkin 85 Gr, Nutri Feline Ton Ve Alabalıklı Tahılsız Yetişkin Gr, Nutri Feline Ton Ve Alabalıklı Tahılsız Kedi, Nutri Feline Ton Ve Alabalıklı Tahılsız Kedi Konservesi, Nutri Feline Ton Ve Alabalıklı Tahılsız Kedi Konservesi 85, Nutri Feline Ton Ve Alabalıklı Tahılsız Kedi Konservesi 85 Gr, Nutri Feline Ton Ve Alabalıklı Tahılsız Kedi Konservesi Gr, Nutri Feline Ton Ve Alabalıklı Tahılsız Kedi 85, Nutri Feline Ton Ve Alabalıklı Tahılsız Kedi 85 Gr, Nutri Feline Ton Ve Alabalıklı Tahılsız Kedi Gr, Nutri Feline Ton Ve Alabalıklı Tahılsız Konservesi, Nutri Feline Ton Ve Alabalıklı Tahılsız Konservesi 85, Nutri Feline Ton Ve Alabalıklı Tahılsız Konservesi 85 Gr, Nutri Feline Ton Ve Alabalıklı Tahılsız Konservesi Gr, Nutri Feline Ton Ve Alabalıklı Tahılsız 85, Nutri Feline Ton Ve Alabalıklı Tahılsız 85 Gr, Nutri Feline Ton Ve Alabalıklı Tahılsız Gr, Nutri Feline Ton Ve Alabalıklı Yetişkin, Nutri Feline Ton Ve Alabalıklı Yetişkin Kedi, Nutri Feline Ton Ve Alabalıklı Yetişkin Kedi Konservesi, Nutri Feline Ton Ve Alabalıklı Yetişkin Kedi Konservesi 85, Nutri Feline Ton Ve Alabalıklı Yetişkin Kedi Konservesi 85 Gr, Nutri Feline Ton Ve Alabalıklı Yetişkin Kedi Konservesi Gr, Nutri Feline Ton Ve Alabalıklı Yetişkin Kedi 85, Nutri Feline Ton Ve Alabalıklı Yetişkin Kedi 85 Gr, Nutri Feline Ton Ve Alabalıklı Yetişkin Kedi Gr, Nutri Feline Ton Ve Alabalıklı Yetişkin Konservesi, Nutri Feline Ton Ve Alabalıklı Yetişkin Konservesi 85, Nutri Feline Ton Ve Alabalıklı Yetişkin Konservesi 85 Gr, Nutri Feline Ton Ve Alabalıklı Yetişkin Konservesi Gr,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR