Natura ShinySkin Care Deri ve Tüy Bakım Spreyi 100 Ml
Natura ShinySkin Care Deri ve Tüy Bakım Spreyi 100 Ml

Natura ShinySkin Care Deri ve Tüy Bakım Spreyi 100 Ml (8682315524284)

0,00
Marka : NATURA
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺70,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺63,00(KDV Dahil)
Barkod : 8682315524284
₺7,00 'den başlayan taksitlerle

Natura ShinySkin Care, evcil dostlarımızın yaşamlarının her döneminde kürk ve deri bakımına yönelik, özel olarak hazırlanmış sprey bakım ürünüdür.

Saat 12:00 Kadar Gelen Siparişler
Ankara İçi Aynı Gün Teslim
200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

ADET

Artır Azalt

Natura ShinySkin Care kedi ve köpeklerde cilt ve tüylerin sağlıklı ve parlak görünmesini sağlamak ve pire, kene, bit gibi dış parazit ısırıklarından kaynaklanan cilt tahrişlerini gidermek amacı ile kullanılır. İçeriğindeki geraniol, gül yağı, sitronella yağı ve palmarosa yağı gibi çeşitli aromatik bitkilerin uçucu yağlarında bulunan önemli bir monoterpenoid ve bir alkolüdür. Geraniol çeşitli biyokimyasal ve farmakolojik özellikler sergiler. Yapılan araştırmalar, Geraniol’ün bitki kaynaklı böcek kovucu olarak etkili olduğunu göstermiştir ve çeşitli çalışmalarda antimikrobiyal ajan olarak potansiyeli vurgulanmıştır. Ayrıca içerdiği nane ve karanfil yağı koku verici ve nemlendirici özelliklere sahiptir. Natura ShinySkin care derideki kötü kokuyu giderir ve cildi nemlendirir.

Kullanmadan önce çalkalayınız. Kedi ve köpeklerin tüyleri derisi görülecek şekilde kabartılır. 15cm uzaklıktan kuyruktan püskürtmeye başlanarak sprey hızlı bir şekilde hareket ettirilerek ve hayvanın tüm vücudunu bacakları ve alt kısmı da dahil olmak üzere kaplandığından emin olarak bütün tüyleri ıslanıncaya kadar püskürtülür. Tüyler çıkış yönüne doğru fırçalanır. Gerekirse 15 gün sonra tekrarlanabilir.

Benzer Ürünler
Etiketler
Natura, Natura ShinySkin, Natura ShinySkin Care, Natura ShinySkin Care Deri, Natura ShinySkin Care Deri ve, Natura ShinySkin Care Deri ve Tüy, Natura ShinySkin Care Deri ve Tüy Bakım, Natura ShinySkin Care Deri ve Tüy Bakım Spreyi, Natura ShinySkin Care Deri ve Tüy Bakım Spreyi 100, Natura ShinySkin Care Deri ve Tüy Bakım Spreyi 100 Ml, Natura ShinySkin Care Deri ve Tüy Bakım Spreyi Ml, Natura ShinySkin Care Deri ve Tüy Bakım 100, Natura ShinySkin Care Deri ve Tüy Bakım 100 Ml, Natura ShinySkin Care Deri ve Tüy Bakım Ml, Natura ShinySkin Care Deri ve Tüy Spreyi, Natura ShinySkin Care Deri ve Tüy Spreyi 100, Natura ShinySkin Care Deri ve Tüy Spreyi 100 Ml, Natura ShinySkin Care Deri ve Tüy Spreyi Ml, Natura ShinySkin Care Deri ve Tüy 100, Natura ShinySkin Care Deri ve Tüy 100 Ml, Natura ShinySkin Care Deri ve Tüy Ml, Natura ShinySkin Care Deri ve Bakım, Natura ShinySkin Care Deri ve Bakım Spreyi, Natura ShinySkin Care Deri ve Bakım Spreyi 100, Natura ShinySkin Care Deri ve Bakım Spreyi 100 Ml, Natura ShinySkin Care Deri ve Bakım Spreyi Ml, Natura ShinySkin Care Deri ve Bakım 100, Natura ShinySkin Care Deri ve Bakım 100 Ml, Natura ShinySkin Care Deri ve Bakım Ml, Natura ShinySkin Care Deri ve Spreyi, Natura ShinySkin Care Deri ve Spreyi 100, Natura ShinySkin Care Deri ve Spreyi 100 Ml, Natura ShinySkin Care Deri ve Spreyi Ml, Natura ShinySkin Care Deri ve 100, Natura ShinySkin Care Deri ve 100 Ml, Natura ShinySkin Care Deri ve Ml, Natura ShinySkin Care Deri Tüy, Natura ShinySkin Care Deri Tüy Bakım, Natura ShinySkin Care Deri Tüy Bakım Spreyi, Natura ShinySkin Care Deri Tüy Bakım Spreyi 100, Natura ShinySkin Care Deri Tüy Bakım Spreyi 100 Ml, Natura ShinySkin Care Deri Tüy Bakım Spreyi Ml, Natura ShinySkin Care Deri Tüy Bakım 100, Natura ShinySkin Care Deri Tüy Bakım 100 Ml, Natura ShinySkin Care Deri Tüy Bakım Ml, Natura ShinySkin Care Deri Tüy Spreyi, Natura ShinySkin Care Deri Tüy Spreyi 100, Natura ShinySkin Care Deri Tüy Spreyi 100 Ml, Natura ShinySkin Care Deri Tüy Spreyi Ml, Natura ShinySkin Care Deri Tüy 100,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR