Natura Kitten Tahılsız Ton Balık ve Aloe Veralı Yavru Kedi Konservesi 70 Gr
Natura Kitten Tahılsız Ton Balık ve Aloe Veralı Yavru Kedi Konservesi 70 Gr

Natura Kitten Tahılsız Ton Balık ve Aloe Veralı Yavru Kedi Konservesi 70 Gr (8682315521009)

Marka : NATURA
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺38,78(KDV Dahil)
İndirimli : ₺34,90(KDV Dahil)
Barkod : 8682315521009
₺3,88 'den başlayan taksitlerle
450 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
Saat 12:00 Kadar Gelen Siparişler
Ankara İçi Aynı Gün Teslim
Ürün Skt Min. 10 Ay Olarak Gönderim Sağlanmaktadır

ADET

Artır Azalt

Ton Balığı

İçerdiği potasyum, riboflavin, niasin ve demir gibi moleküller sayesinde kırmızı kan hücrelerinin sirkülasyonunu arttırır. Tiamin, B komplex vitaminler ve omega sayesinde enerji düzeyini arttırır. Anti-inflamatuvar ve antioksidanları sayesinde serbest radikallere karşı etkilidir.

Vitamin B12, vitamin C, potasyum ve magnezyumun ortak etkisiyle bağışıklık sistemini güçlendirir. Vital amino asitleri ve proteinleri sayesinde fiziksel gelişimi destekler, matematiksel zekaya katkı sağlar.

Deri ve kürkün yanında tırnak sağlığı için de vazgeçilmez bileşenlerdendir. B kompleks vitaminleri içeriğiyle sinir sisteminin yapısına katılır. Kedilerin kulak enfeksiyonlarına karşı daha dirençli olmasını sağlar.

Aloe Vera

Bir çok besin ve vitamine ev sahipliği yapar. Demir, bakır, çinko, kalsiyum, potasyum, magnezyum, manganez, vitA, vitB1, vitB2, vitB3, vitB6, vitB12, C, E ve folik asit gibi bir çok hayati molekülü taşır.

Güneş nedeniyle oluşan fotosensitizasyon , yanık gibi deri problemlerinin iyileşmesini kolaylaştırır. 1. Ve 2. Derece yanıklarda epitel yenilenmesini destekler. Antioksidan ve anti bakteriyel özellikleriyle enfeksiyöz ve nonenfeksiyöz komplikasyonlarda immun sisteme yardımcı olur.

Diş plaklarını azaltır ve sindirim sistemi obsturiksiyonlarının riskini azaltır. Peristaltik hareketin stresini indirger. Kan şekerini optimum ölçüde düşürerek diyabet riskini düşürür. Yüksek alerjik reaksiyonlarda düzenleyicidir.

İçindekiler:

 • Ton Balığı %53.2,
 • Su %38.9,
 • Aloe Vera %3.40,
 • Balık Suyu %3.0,
 • Pirinç %1.50.

Analiz Değerleri:

 • Protein %16,
 • Yağ %0.5,
 • Kül %1,
 • Lif %0.1,
 • Nem %81,
 • Metabolize Enerji 60 Kcal/100g.
Benzer Ürünler
Etiketler
Natura, Natura Kitten, Natura Kitten Tahılsız, Natura Kitten Tahılsız Ton, Natura Kitten Tahılsız Ton Balık, Natura Kitten Tahılsız Ton Balık ve, Natura Kitten Tahılsız Ton Balık ve Aloe, Natura Kitten Tahılsız Ton Balık ve Aloe Veralı, Natura Kitten Tahılsız Ton Balık ve Aloe Veralı Yavru, Natura Kitten Tahılsız Ton Balık ve Aloe Veralı Yavru Kedi, Natura Kitten Tahılsız Ton Balık ve Aloe Veralı Yavru Kedi Konservesi, Natura Kitten Tahılsız Ton Balık ve Aloe Veralı Yavru Kedi Konservesi 70, Natura Kitten Tahılsız Ton Balık ve Aloe Veralı Yavru Kedi Konservesi 70 Gr, Natura Kitten Tahılsız Ton Balık ve Aloe Veralı Yavru Kedi Konservesi Gr, Natura Kitten Tahılsız Ton Balık ve Aloe Veralı Yavru Kedi 70, Natura Kitten Tahılsız Ton Balık ve Aloe Veralı Yavru Kedi 70 Gr, Natura Kitten Tahılsız Ton Balık ve Aloe Veralı Yavru Kedi Gr, Natura Kitten Tahılsız Ton Balık ve Aloe Veralı Yavru Konservesi, Natura Kitten Tahılsız Ton Balık ve Aloe Veralı Yavru Konservesi 70, Natura Kitten Tahılsız Ton Balık ve Aloe Veralı Yavru Konservesi 70 Gr, Natura Kitten Tahılsız Ton Balık ve Aloe Veralı Yavru Konservesi Gr, Natura Kitten Tahılsız Ton Balık ve Aloe Veralı Yavru 70, Natura Kitten Tahılsız Ton Balık ve Aloe Veralı Yavru 70 Gr, Natura Kitten Tahılsız Ton Balık ve Aloe Veralı Yavru Gr, Natura Kitten Tahılsız Ton Balık ve Aloe Veralı Kedi, Natura Kitten Tahılsız Ton Balık ve Aloe Veralı Kedi Konservesi, Natura Kitten Tahılsız Ton Balık ve Aloe Veralı Kedi Konservesi 70, Natura Kitten Tahılsız Ton Balık ve Aloe Veralı Kedi Konservesi 70 Gr, Natura Kitten Tahılsız Ton Balık ve Aloe Veralı Kedi Konservesi Gr, Natura Kitten Tahılsız Ton Balık ve Aloe Veralı Kedi 70, Natura Kitten Tahılsız Ton Balık ve Aloe Veralı Kedi 70 Gr, Natura Kitten Tahılsız Ton Balık ve Aloe Veralı Kedi Gr, Natura Kitten Tahılsız Ton Balık ve Aloe Veralı Konservesi, Natura Kitten Tahılsız Ton Balık ve Aloe Veralı Konservesi 70, Natura Kitten Tahılsız Ton Balık ve Aloe Veralı Konservesi 70 Gr, Natura Kitten Tahılsız Ton Balık ve Aloe Veralı Konservesi Gr, Natura Kitten Tahılsız Ton Balık ve Aloe Veralı 70, Natura Kitten Tahılsız Ton Balık ve Aloe Veralı 70 Gr, Natura Kitten Tahılsız Ton Balık ve Aloe Veralı Gr, Natura Kitten Tahılsız Ton Balık ve Aloe Yavru, Natura Kitten Tahılsız Ton Balık ve Aloe Yavru Kedi, Natura Kitten Tahılsız Ton Balık ve Aloe Yavru Kedi Konservesi, Natura Kitten Tahılsız Ton Balık ve Aloe Yavru Kedi Konservesi 70, Natura Kitten Tahılsız Ton Balık ve Aloe Yavru Kedi Konservesi 70 Gr, Natura Kitten Tahılsız Ton Balık ve Aloe Yavru Kedi Konservesi Gr, Natura Kitten Tahılsız Ton Balık ve Aloe Yavru Kedi 70, Natura Kitten Tahılsız Ton Balık ve Aloe Yavru Kedi 70 Gr, Natura Kitten Tahılsız Ton Balık ve Aloe Yavru Kedi Gr, Natura Kitten Tahılsız Ton Balık ve Aloe Yavru Konservesi, Natura Kitten Tahılsız Ton Balık ve Aloe Yavru Konservesi 70,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR