Natura Düşük Tahıllı Kuzu & Nar Orta ve Büyük Irk Yavru Köpek M 12+2Kg
Natura Düşük Tahıllı Kuzu & Nar Orta ve Büyük Irk Yavru Köpek M 12+2Kg

Natura Düşük Tahıllı Kuzu & Nar Orta ve Büyük Irk Yavru Köpek M 12+2Kg (8682315520149)

0,00
Marka : NATURA
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺1.280,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.152,00(KDV Dahil)
Barkod : 8682315520149
₺128,00 'den başlayan taksitlerle

Orta ve büyük ırk yavru köpekler için kuzu eti ve narlı, yavruların gelişimi için ihtiyaç duydukları tüm vitamin ve mineralleri içeren, düşük tahıllı kuru mama.

Saat 12:00 Kadar Gelen Siparişler
Ankara İçi Aynı Gün Teslim
200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

ADET

Artır Azalt
Natura orta-büyük ırk yavru köpek maması, ideal büyüklükteki taneleriyle rahatça çiğnenebilir ve eşsiz bileşenleriyle dengeli ve tam beslenme sunar. Emziren, gebe anneler ve sütten yeni kesilen yavru köpekler için idealdir. Anne köpeklerin yavruları için harcadıkları vitamin, mineral ve besin depolarını geri kazandırmaya yardımcıdır. Anne ve yavru köpekler hastalıklara yatkındır, desteklenmeleri gerekir. Natura Low Grain Medium – Large Puppy Dog Food with Lamb & Pomegranate gereken bütün desteği sağlayarak bağışıklık ve sindirim sistemlerini korur. Yavru köpeklerin fiziksel ve zihinsel ihtiyaçlarını karşılar. İçeriğimizdeki probiyotikler sindirim sistemini desteklerken, mineraller iskelet ve kas sistemine katkı sağlar. Antioksidan içeriklerle kalp ve karaciğer sağlığını korur, hayata sağlıklı ve mutlu bir başlangıç fırsatı sunar.
Benzer Ürünler
Etiketler
Natura, Natura Düşük, Natura Düşük Tahıllı, Natura Düşük Tahıllı Kuzu, Natura Düşük Tahıllı Kuzu Nar, Natura Düşük Tahıllı Kuzu Nar Orta, Natura Düşük Tahıllı Kuzu Nar Orta ve, Natura Düşük Tahıllı Kuzu Nar Orta ve Büyük, Natura Düşük Tahıllı Kuzu Nar Orta ve Büyük Irk, Natura Düşük Tahıllı Kuzu Nar Orta ve Büyük Irk Yavru, Natura Düşük Tahıllı Kuzu Nar Orta ve Büyük Irk Yavru Köpek, Natura Düşük Tahıllı Kuzu Nar Orta ve Büyük Irk Yavru Köpek M, Natura Düşük Tahıllı Kuzu Nar Orta ve Büyük Irk Yavru Köpek M 122Kg, Natura Düşük Tahıllı Kuzu Nar Orta ve Büyük Irk Yavru Köpek 122Kg, Natura Düşük Tahıllı Kuzu Nar Orta ve Büyük Irk Yavru M, Natura Düşük Tahıllı Kuzu Nar Orta ve Büyük Irk Yavru M 122Kg, Natura Düşük Tahıllı Kuzu Nar Orta ve Büyük Irk Yavru 122Kg, Natura Düşük Tahıllı Kuzu Nar Orta ve Büyük Irk Köpek, Natura Düşük Tahıllı Kuzu Nar Orta ve Büyük Irk Köpek M, Natura Düşük Tahıllı Kuzu Nar Orta ve Büyük Irk Köpek M 122Kg, Natura Düşük Tahıllı Kuzu Nar Orta ve Büyük Irk Köpek 122Kg, Natura Düşük Tahıllı Kuzu Nar Orta ve Büyük Irk M, Natura Düşük Tahıllı Kuzu Nar Orta ve Büyük Irk M 122Kg, Natura Düşük Tahıllı Kuzu Nar Orta ve Büyük Irk 122Kg, Natura Düşük Tahıllı Kuzu Nar Orta ve Büyük Yavru, Natura Düşük Tahıllı Kuzu Nar Orta ve Büyük Yavru Köpek, Natura Düşük Tahıllı Kuzu Nar Orta ve Büyük Yavru Köpek M, Natura Düşük Tahıllı Kuzu Nar Orta ve Büyük Yavru Köpek M 122Kg, Natura Düşük Tahıllı Kuzu Nar Orta ve Büyük Yavru Köpek 122Kg, Natura Düşük Tahıllı Kuzu Nar Orta ve Büyük Yavru M, Natura Düşük Tahıllı Kuzu Nar Orta ve Büyük Yavru M 122Kg, Natura Düşük Tahıllı Kuzu Nar Orta ve Büyük Yavru 122Kg, Natura Düşük Tahıllı Kuzu Nar Orta ve Büyük Köpek, Natura Düşük Tahıllı Kuzu Nar Orta ve Büyük Köpek M, Natura Düşük Tahıllı Kuzu Nar Orta ve Büyük Köpek M 122Kg, Natura Düşük Tahıllı Kuzu Nar Orta ve Büyük Köpek 122Kg, Natura Düşük Tahıllı Kuzu Nar Orta ve Büyük M, Natura Düşük Tahıllı Kuzu Nar Orta ve Büyük M 122Kg, Natura Düşük Tahıllı Kuzu Nar Orta ve Büyük 122Kg, Natura Düşük Tahıllı Kuzu Nar Orta ve Irk, Natura Düşük Tahıllı Kuzu Nar Orta ve Irk Yavru, Natura Düşük Tahıllı Kuzu Nar Orta ve Irk Yavru Köpek, Natura Düşük Tahıllı Kuzu Nar Orta ve Irk Yavru Köpek M, Natura Düşük Tahıllı Kuzu Nar Orta ve Irk Yavru Köpek M 122Kg, Natura Düşük Tahıllı Kuzu Nar Orta ve Irk Yavru Köpek 122Kg, Natura Düşük Tahıllı Kuzu Nar Orta ve Irk Yavru M, Natura Düşük Tahıllı Kuzu Nar Orta ve Irk Yavru M 122Kg, Natura Düşük Tahıllı Kuzu Nar Orta ve Irk Yavru 122Kg, Natura Düşük Tahıllı Kuzu Nar Orta ve Irk Köpek, Natura Düşük Tahıllı Kuzu Nar Orta ve Irk Köpek M,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR