Natura Adult Tahılsız Uskumru ve Mantarlı Yetişkin Kedi Konservesi 70 Gr
Natura Adult Tahılsız Uskumru ve Mantarlı Yetişkin Kedi Konservesi 70 Gr

Natura Adult Tahılsız Uskumru ve Mantarlı Yetişkin Kedi Konservesi 70 Gr (8682315521085)

Marka : NATURA
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺38,78(KDV Dahil)
İndirimli : ₺34,90(KDV Dahil)
Barkod : 8682315521085
₺3,88 'den başlayan taksitlerle
450 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
Saat 12:00 Kadar Gelen Siparişler
Ankara İçi Aynı Gün Teslim
Ürün Skt Min. 10 Ay Olarak Gönderim Sağlanmaktadır

ADET

Artır Azalt

Uskumru

Kediniz bu balığı çok sevecektir. Ton balığı gibi diyetlerinde sıklıkla kullanılan diğer balıklardan daha derin sularda yaşadıklarından lezzet farklılığını çok rahat bir şekilde algılayabilirler.

Bu balığın içerdiği hayvansal yağ, sindirim sistemini destekler ve tıkanma durumlarında bile etkilidir. Yutulan tüy yumaklarının atılımında belirgin bir kolaylık sağlayacaktır

Mantar

Protein, vitamin, mineral ve özel antioksidanlar içerir. Antioksidanlar sayesinde vücutta biriken serbest radikalleri etkisiz hale getirir, oksidatif stresi azaltır, hücresel kondisyonu arttırır. Metabolik prosesler sonucu oluşan kanser hücrelerine karşı etklidirir.

İçeriğinde ayrıca selenyum, D vitamini, C vitamini ve kolin bulundurur. İçerdiği kolin sayesinde prostat gibi dokuların kanserleşmesine karşı koruyucu etkiye sahip olduğu görülmüştür. Kolin ayrıca, kas gelişimi, öğrenme ve hafızada etkilidir.

Tip 2 diyabet kontrolünde yardımcıdır. Lif, potasyum ve C vitamini konsantrasyonu sayesinde kardiyovasküler sistemi destekler, kan basıncını dengeler. Hipertansiyon ve bununla karakterize sistem hastalıklarına karşı koruyucudur. Folik asit ve folat ile gebelikte fetal gelişimi destekler. B grubu vitaminleri bulundurur.

İçindekiler:

 • Uskumru %53.2,
 • Su %38.9, 
 • Yemeklik Mantar %3.40,
 • Balık Suyu %3.0,
 • Pirinç %1.50

Analiz Değerleri:

 • Protein %14,
 • Yağ %0.3,
 • Kül %1,
 • Lif %0.2,
 • Nem %81,
 • Metabolize Enerji 64 Kcal/100g
Benzer Ürünler
Etiketler
Natura, Natura Adult, Natura Adult Tahılsız, Natura Adult Tahılsız Uskumru, Natura Adult Tahılsız Uskumru ve, Natura Adult Tahılsız Uskumru ve Mantarlı, Natura Adult Tahılsız Uskumru ve Mantarlı Yetişkin, Natura Adult Tahılsız Uskumru ve Mantarlı Yetişkin Kedi, Natura Adult Tahılsız Uskumru ve Mantarlı Yetişkin Kedi Konservesi, Natura Adult Tahılsız Uskumru ve Mantarlı Yetişkin Kedi Konservesi 70, Natura Adult Tahılsız Uskumru ve Mantarlı Yetişkin Kedi Konservesi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Uskumru ve Mantarlı Yetişkin Kedi Konservesi Gr, Natura Adult Tahılsız Uskumru ve Mantarlı Yetişkin Kedi 70, Natura Adult Tahılsız Uskumru ve Mantarlı Yetişkin Kedi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Uskumru ve Mantarlı Yetişkin Kedi Gr, Natura Adult Tahılsız Uskumru ve Mantarlı Yetişkin Konservesi, Natura Adult Tahılsız Uskumru ve Mantarlı Yetişkin Konservesi 70, Natura Adult Tahılsız Uskumru ve Mantarlı Yetişkin Konservesi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Uskumru ve Mantarlı Yetişkin Konservesi Gr, Natura Adult Tahılsız Uskumru ve Mantarlı Yetişkin 70, Natura Adult Tahılsız Uskumru ve Mantarlı Yetişkin 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Uskumru ve Mantarlı Yetişkin Gr, Natura Adult Tahılsız Uskumru ve Mantarlı Kedi, Natura Adult Tahılsız Uskumru ve Mantarlı Kedi Konservesi, Natura Adult Tahılsız Uskumru ve Mantarlı Kedi Konservesi 70, Natura Adult Tahılsız Uskumru ve Mantarlı Kedi Konservesi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Uskumru ve Mantarlı Kedi Konservesi Gr, Natura Adult Tahılsız Uskumru ve Mantarlı Kedi 70, Natura Adult Tahılsız Uskumru ve Mantarlı Kedi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Uskumru ve Mantarlı Kedi Gr, Natura Adult Tahılsız Uskumru ve Mantarlı Konservesi, Natura Adult Tahılsız Uskumru ve Mantarlı Konservesi 70, Natura Adult Tahılsız Uskumru ve Mantarlı Konservesi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Uskumru ve Mantarlı Konservesi Gr, Natura Adult Tahılsız Uskumru ve Mantarlı 70, Natura Adult Tahılsız Uskumru ve Mantarlı 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Uskumru ve Mantarlı Gr, Natura Adult Tahılsız Uskumru ve Yetişkin, Natura Adult Tahılsız Uskumru ve Yetişkin Kedi, Natura Adult Tahılsız Uskumru ve Yetişkin Kedi Konservesi, Natura Adult Tahılsız Uskumru ve Yetişkin Kedi Konservesi 70, Natura Adult Tahılsız Uskumru ve Yetişkin Kedi Konservesi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Uskumru ve Yetişkin Kedi Konservesi Gr, Natura Adult Tahılsız Uskumru ve Yetişkin Kedi 70, Natura Adult Tahılsız Uskumru ve Yetişkin Kedi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Uskumru ve Yetişkin Kedi Gr, Natura Adult Tahılsız Uskumru ve Yetişkin Konservesi, Natura Adult Tahılsız Uskumru ve Yetişkin Konservesi 70, Natura Adult Tahılsız Uskumru ve Yetişkin Konservesi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Uskumru ve Yetişkin Konservesi Gr,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR