Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yengeçli Yetişkin Kedi Konservesi 70 Gr
Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yengeçli Yetişkin Kedi Konservesi 70 Gr

Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yengeçli Yetişkin Kedi Konservesi 70 Gr (8682315521061)

Marka : NATURA
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺38,78(KDV Dahil)
İndirimli : ₺34,90(KDV Dahil)
Barkod : 8682315521061
₺3,88 'den başlayan taksitlerle
450 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
Saat 12:00 Kadar Gelen Siparişler
Ankara İçi Aynı Gün Teslim
Ürün Skt Min. 10 Ay Olarak Gönderim Sağlanmaktadır

ADET

Artır Azalt

Ton Balığı

İçerdiği potasyum, riboflavin, niasin ve demir gibi moleküller sayesinde kırmızı kan hücrelerinin sirkülasyonunu arttırır. Tiamin, B komplex vitaminler ve omega sayesinde enerji düzeyini arttırır. Anti-inflamatuvar ve antioksidanları sayesinde serbest radikallere karşı etkilidir.

Vitamin B12, vitamin C, potasyum ve magnezyumun ortak etkisiyle bağışıklık sistemini güçlendirir. Vital amino asitleri ve proteinleri sayesinde fiziksel gelişimi destekler, matematiksel zekaya katkı sağlar.

Deri ve kürkün yanında tırnak sağlığı için de vazgeçilmez bileşenlerdendir. B kompleks vitaminleri içeriğiyle sinir sisteminin yapısına katılır. Kedilerin kulak enfeksiyonlarına karşı daha dirençli olmasını sağlar.

Yengeç

Protein ve esansiyel amino asit bakımından zengindir.kalsiyum, demir, magnezyum ve bakır açısından zengindir. Deri ve kürk sağlığını destekler.

Omega 3 ve 6 bulundurur. A, C ve B12 vitaminleri, tiyamin, riboflavin, niasin gibi hayvanlar için esansiyel olan vitaminleri bulundurur. Kedi dostunuzun diyetinde vazgeçilmez bir öğeyi oluşturacak ve severek tüketeceği lezzetli bir bileşendir.

İçindekiler:

 • Ton Balığı %53.2,
 • Su %38.9,
 • Yengeç %3.40,
 • Balık Suyu %3.0,
 • Pirinç %1.50.

Analiz Değerleri:

 • Protein %16,
 • Yağ %0.5,
 • Kül %1,
 • Lif %0.1,
 • Nem %81,
 • Metabolize Enerji 62 Kcal/100g.
Benzer Ürünler
Etiketler
Natura, Natura Adult, Natura Adult Tahılsız, Natura Adult Tahılsız Ton, Natura Adult Tahılsız Ton Balık, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yengeçli, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yengeçli Yetişkin, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yengeçli Yetişkin Kedi, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yengeçli Yetişkin Kedi Konservesi, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yengeçli Yetişkin Kedi Konservesi 70, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yengeçli Yetişkin Kedi Konservesi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yengeçli Yetişkin Kedi Konservesi Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yengeçli Yetişkin Kedi 70, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yengeçli Yetişkin Kedi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yengeçli Yetişkin Kedi Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yengeçli Yetişkin Konservesi, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yengeçli Yetişkin Konservesi 70, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yengeçli Yetişkin Konservesi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yengeçli Yetişkin Konservesi Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yengeçli Yetişkin 70, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yengeçli Yetişkin 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yengeçli Yetişkin Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yengeçli Kedi, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yengeçli Kedi Konservesi, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yengeçli Kedi Konservesi 70, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yengeçli Kedi Konservesi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yengeçli Kedi Konservesi Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yengeçli Kedi 70, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yengeçli Kedi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yengeçli Kedi Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yengeçli Konservesi, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yengeçli Konservesi 70, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yengeçli Konservesi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yengeçli Konservesi Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yengeçli 70, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yengeçli 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yengeçli Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yetişkin, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yetişkin Kedi, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yetişkin Kedi Konservesi, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yetişkin Kedi Konservesi 70, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yetişkin Kedi Konservesi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yetişkin Kedi Konservesi Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yetişkin Kedi 70, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yetişkin Kedi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yetişkin Kedi Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yetişkin Konservesi, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yetişkin Konservesi 70, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yetişkin Konservesi 70 Gr,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR