Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Midyeli Yetişkin Kedi Konservesi 70 Gr
Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Midyeli Yetişkin Kedi Konservesi 70 Gr

Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Midyeli Yetişkin Kedi Konservesi 70 Gr (8682315521078)

Marka : NATURA
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺38,78(KDV Dahil)
İndirimli : ₺34,90(KDV Dahil)
Barkod : 8682315521078
₺3,88 'den başlayan taksitlerle
450 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
Saat 12:00 Kadar Gelen Siparişler
Ankara İçi Aynı Gün Teslim
Ürün Skt Min. 10 Ay Olarak Gönderim Sağlanmaktadır

ADET

Artır Azalt

Ton Balığı

İçerdiği potasyum, riboflavin, niasin ve demir gibi moleküller sayesinde kırmızı kan hücrelerinin sirkülasyonunu arttırır. Tiamin, B komplex vitaminler ve omega sayesinde enerji düzeyini arttırır. Anti-inflamatuvar ve antioksidanları sayesinde serbest radikallere karşı etkilidir.

Vitamin B12, vitamin C, potasyum ve magnezyumun ortak etkisiyle bağışıklık sistemini güçlendirir. Vital amino asitleri ve proteinleri sayesinde fiziksel gelişimi destekler, matematiksel zekaya katkı sağlar.

Deri ve kürkün yanında tırnak sağlığı için de vazgeçilmez bileşenlerdendir. B kompleks vitaminleri içeriğiyle sinir sisteminin yapısına katılır. Kedilerin kulak enfeksiyonlarına karşı daha dirençli olmasını sağlar.

Midye

Midyeler yüksek protein değerine sahip, biyoyararlanımı yüksek gıdalardandır. Yaşam alanına göre değişiklik göstermekle birlikte %65’e kadar protein içeriğine sahip olabilir. EPA ve DHA gibi omega 3 çeşitlerini barındırır.

Doğal anti-inflamatuvar etkileri vardır, bu yönleriyle hiperimmun reaksiyonları engellemeye yardımcıdır. Eklem, deri ve sinir gibi pek çok dokunun yapısına katılır ve koruma sağlamaya yardımcı olur. Kırmızı ve beyaz ette olduğu gibi midyelerde de omega 6 düzeyi ve yararlanımı yüksektir.

Kalsiyum, magnezyum, fosfor, potasyum ve demir yönünden aynı porsiyondaki kırmızı veya beyaz etten daha zengindir.

Selenyum düzeyi yüksektir. İçeriğindeki A vitamini sayesinde göz, deri ve kırmızı kan hücrelerini koruyucu etkisi vardır. Düşük kalorisiyle, kilo kontrolünde sorun yaratmayan satılı besinlerdendir.

İçindekiler:

 • Su %52.5,
 • Ton Balığı %41.8,
 • Midye %3.40,
 • Pirinç %1.50.
 • Jelleştiriciler %0,80

Analiz Değerleri:

 • Protein %14,
 • Yağ %0.5,
 • Kül %1,
 • Lif %0.1,
 • Nem %84,
 • Metabolize Enerji 52 Kcal/100g.
Benzer Ürünler
Etiketler
Natura, Natura Adult, Natura Adult Tahılsız, Natura Adult Tahılsız Ton, Natura Adult Tahılsız Ton Balık, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Midyeli, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Midyeli Yetişkin, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Midyeli Yetişkin Kedi, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Midyeli Yetişkin Kedi Konservesi, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Midyeli Yetişkin Kedi Konservesi 70, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Midyeli Yetişkin Kedi Konservesi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Midyeli Yetişkin Kedi Konservesi Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Midyeli Yetişkin Kedi 70, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Midyeli Yetişkin Kedi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Midyeli Yetişkin Kedi Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Midyeli Yetişkin Konservesi, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Midyeli Yetişkin Konservesi 70, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Midyeli Yetişkin Konservesi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Midyeli Yetişkin Konservesi Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Midyeli Yetişkin 70, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Midyeli Yetişkin 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Midyeli Yetişkin Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Midyeli Kedi, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Midyeli Kedi Konservesi, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Midyeli Kedi Konservesi 70, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Midyeli Kedi Konservesi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Midyeli Kedi Konservesi Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Midyeli Kedi 70, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Midyeli Kedi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Midyeli Kedi Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Midyeli Konservesi, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Midyeli Konservesi 70, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Midyeli Konservesi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Midyeli Konservesi Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Midyeli 70, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Midyeli 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Midyeli Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yetişkin, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yetişkin Kedi, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yetişkin Kedi Konservesi, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yetişkin Kedi Konservesi 70, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yetişkin Kedi Konservesi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yetişkin Kedi Konservesi Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yetişkin Kedi 70, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yetişkin Kedi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yetişkin Kedi Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yetişkin Konservesi, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yetişkin Konservesi 70, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yetişkin Konservesi 70 Gr,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR