Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Karidesli Yetişkin Kedi Konservesi 70 Gr
Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Karidesli Yetişkin Kedi Konservesi 70 Gr

Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Karidesli Yetişkin Kedi Konservesi 70 Gr (8682315521030)

0,00
Marka : NATURA
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺31,24(KDV Dahil)
İndirimli : ₺24,99(KDV Dahil)
Barkod : 8682315521030
₺2,78 'den başlayan taksitlerle

Yetişkin kedilere özel olarak üretilmiş ton balığı, pirinç ve karides katkılı, %100 doğal ürünlerden oluşturulmuş, jöle içerisinde parça etli yaş mama.

Saat 12:00 Kadar Gelen Siparişler
Ankara İçi Aynı Gün Teslim
200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

ADET

Artır Azalt

Ton Balığı

İçerdiği potasyum, riboflavin, niasin ve demir gibi moleküller sayesinde kırmızı kan hücrelerinin sirkülasyonunu arttırır. Tiamin, B komplex vitaminler ve omega sayesinde enerji düzeyini arttırır. Anti-inflamatuvar ve antioksidanları sayesinde serbest radikallere karşı etkilidir.

Vitamin B12, vitamin C, potasyum ve magnezyumun ortak etkisiyle bağışıklık sistemini güçlendirir. Vital amino asitleri ve proteinleri sayesinde fiziksel gelişimi destekler, matematiksel zekaya katkı sağlar.

Deri ve kürkün yanında tırnak sağlığı için de vazgeçilmez bileşenlerdendir. B kompleks vitaminleri içeriğiyle sinir sisteminin yapısına katılır. Kedilerin kulak enfeksiyonlarına karşı daha dirençli olmasını sağlar.

Karides

Kolin, protein, omega 3, potasyum, fosfor, demir ve kalsiyum kaynağıdır. B vitamin grubu yönünden zengindir. Yapısında bulundurduğu E vitamini sayesinde bağışıklık sistemine destek olur. Hayvansal kaynaklı besin olduğundan, kediler için biyoyararlanımı yüksektir.

Omega 3 sayesinde kardiyovasküler sistemi destekler ve kalp sağlığına katkıda bulunur. Kolon kanserine karşı koruyucu etkisi olduğu bilinmektedir. Düşük protein yoğunluğu sayesinde kedilerde obeziteye neden olmaz.

İçindekiler:

 • Su %52.5,
 • Ton Balığı %41.8,
 • Karides %3.40,
 • Pirinç %1.50,
 • Jelleştiriciler %0.80.

Analiz Değerleri:

 • Protein %14,
 • Yağ %0.5,
 • Kül %1,
 • Lif %0.1,
 • Nem %84,
 • Metabolize Enerji 52 Kcal/100g.
Benzer Ürünler
Etiketler
Natura, Natura Adult, Natura Adult Tahılsız, Natura Adult Tahılsız Ton, Natura Adult Tahılsız Ton Balık, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Karidesli, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Karidesli Yetişkin, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Karidesli Yetişkin Kedi, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Karidesli Yetişkin Kedi Konservesi, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Karidesli Yetişkin Kedi Konservesi 70, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Karidesli Yetişkin Kedi Konservesi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Karidesli Yetişkin Kedi Konservesi Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Karidesli Yetişkin Kedi 70, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Karidesli Yetişkin Kedi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Karidesli Yetişkin Kedi Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Karidesli Yetişkin Konservesi, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Karidesli Yetişkin Konservesi 70, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Karidesli Yetişkin Konservesi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Karidesli Yetişkin Konservesi Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Karidesli Yetişkin 70, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Karidesli Yetişkin 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Karidesli Yetişkin Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Karidesli Kedi, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Karidesli Kedi Konservesi, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Karidesli Kedi Konservesi 70, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Karidesli Kedi Konservesi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Karidesli Kedi Konservesi Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Karidesli Kedi 70, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Karidesli Kedi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Karidesli Kedi Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Karidesli Konservesi, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Karidesli Konservesi 70, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Karidesli Konservesi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Karidesli Konservesi Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Karidesli 70, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Karidesli 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Karidesli Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yetişkin, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yetişkin Kedi, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yetişkin Kedi Konservesi, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yetişkin Kedi Konservesi 70, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yetişkin Kedi Konservesi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yetişkin Kedi Konservesi Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yetişkin Kedi 70, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yetişkin Kedi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yetişkin Kedi Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yetişkin Konservesi, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yetişkin Konservesi 70, Natura Adult Tahılsız Ton Balık ve Yetişkin Konservesi 70 Gr,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR