Benzer Ürünler
Natura Adult Tahılsız Ton Balık Ve Kalamarlı Yetişkin Kedi Konservesi 70 Gr
Natura Adult Tahılsız Ton Balık Ve Kalamarlı Yetişkin Kedi Konservesi 70 Gr

Natura Adult Tahılsız Ton Balık Ve Kalamarlı Yetişkin Kedi Konservesi 70 Gr (8682315521047)

Marka : NATURA
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺38,78(KDV Dahil)
İndirimli : ₺34,90(KDV Dahil)
Barkod : 8682315521047
₺3,88 'den başlayan taksitlerle
450 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
Saat 12:00 Kadar Gelen Siparişler
Ankara İçi Aynı Gün Teslim

ADET

Artır Azalt

Ton Balığı

İçerdiği potasyum, riboflavin, niasin ve demir gibi moleküller sayesinde kırmızı kan hücrelerinin sirkülasyonunu arttırır. Tiamin, B komplex vitaminler ve omega sayesinde enerji düzeyini arttırır. Anti-inflamatuvar ve antioksidanları sayesinde serbest radikallere karşı etkilidir.

Vitamin B12, vitamin C, potasyum ve magnezyumun ortak etkisiyle bağışıklık sistemini güçlendirir. Vital amino asitleri ve proteinleri sayesinde fiziksel gelişimi destekler, matematiksel zekaya katkı sağlar.

Deri ve kürkün yanında tırnak sağlığı için de vazgeçilmez bileşenlerdendir. B kompleks vitaminleri içeriğiyle sinir sisteminin yapısına katılır. Kedilerin kulak enfeksiyonlarına karşı daha dirençli olmasını sağlar.

Sardalya (Kalamar)

Bu bileşen, konsantre protein paketi gibi değerlendirilebilir. Kedilerin kas yapısı sağlığı ve gelişimi için ihtiyaç duydukları protein desteğini sağlar. Kürk ve deri yapısına olan desteğinin yanında kemik ve eklemlerde de sağlıklı gelişime yardımcıdır.

Esansiyel amino asitler açısından yoğundur. Kalp ve dolaşım sistemi sağlığı açısından koruyucu ve destekleyicidir. Deyim yerindeyse, kuyruk yüzgeçlerine kadar B12 deposudur. Hafıza, öğrenme , psikomotor beceriler ve göz fonksiyonları için yardımcıdır. Hiperimmun reaksiyonları tedavide yardımcıdır. Antidepresan etkisi vardır. Omega 6 ve omega 3 ile böbrek sağlığını koruyucu etkiye sahiptir.

İçindekiler:

 • Ton Balığı %53.2,
 • Su %38.9,
 • Sardalya %3.40,
 • Balık Suyu %3.0,
 • Pirinç %1.50.

Analiz Değerleri:

 • Protein %16,
 • Yağ %0.5,
 • Kül %1,
 • Lif %0.1,
 • Nem %81,
 • Metabolize Enerji 62 Kcal/100g.
Etiketler
Natura, Natura Adult, Natura Adult Tahılsız, Natura Adult Tahılsız Ton, Natura Adult Tahılsız Ton Balık, Natura Adult Tahılsız Ton Balık Ve, Natura Adult Tahılsız Ton Balık Ve Kalamarlı, Natura Adult Tahılsız Ton Balık Ve Kalamarlı Yetişkin, Natura Adult Tahılsız Ton Balık Ve Kalamarlı Yetişkin Kedi, Natura Adult Tahılsız Ton Balık Ve Kalamarlı Yetişkin Kedi Konservesi, Natura Adult Tahılsız Ton Balık Ve Kalamarlı Yetişkin Kedi Konservesi 70, Natura Adult Tahılsız Ton Balık Ve Kalamarlı Yetişkin Kedi Konservesi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık Ve Kalamarlı Yetişkin Kedi Konservesi Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık Ve Kalamarlı Yetişkin Kedi 70, Natura Adult Tahılsız Ton Balık Ve Kalamarlı Yetişkin Kedi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık Ve Kalamarlı Yetişkin Kedi Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık Ve Kalamarlı Yetişkin Konservesi, Natura Adult Tahılsız Ton Balık Ve Kalamarlı Yetişkin Konservesi 70, Natura Adult Tahılsız Ton Balık Ve Kalamarlı Yetişkin Konservesi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık Ve Kalamarlı Yetişkin Konservesi Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık Ve Kalamarlı Yetişkin 70, Natura Adult Tahılsız Ton Balık Ve Kalamarlı Yetişkin 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık Ve Kalamarlı Yetişkin Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık Ve Kalamarlı Kedi, Natura Adult Tahılsız Ton Balık Ve Kalamarlı Kedi Konservesi, Natura Adult Tahılsız Ton Balık Ve Kalamarlı Kedi Konservesi 70, Natura Adult Tahılsız Ton Balık Ve Kalamarlı Kedi Konservesi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık Ve Kalamarlı Kedi Konservesi Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık Ve Kalamarlı Kedi 70, Natura Adult Tahılsız Ton Balık Ve Kalamarlı Kedi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık Ve Kalamarlı Kedi Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık Ve Kalamarlı Konservesi, Natura Adult Tahılsız Ton Balık Ve Kalamarlı Konservesi 70, Natura Adult Tahılsız Ton Balık Ve Kalamarlı Konservesi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık Ve Kalamarlı Konservesi Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık Ve Kalamarlı 70, Natura Adult Tahılsız Ton Balık Ve Kalamarlı 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık Ve Kalamarlı Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık Ve Yetişkin, Natura Adult Tahılsız Ton Balık Ve Yetişkin Kedi, Natura Adult Tahılsız Ton Balık Ve Yetişkin Kedi Konservesi, Natura Adult Tahılsız Ton Balık Ve Yetişkin Kedi Konservesi 70, Natura Adult Tahılsız Ton Balık Ve Yetişkin Kedi Konservesi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık Ve Yetişkin Kedi Konservesi Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık Ve Yetişkin Kedi 70, Natura Adult Tahılsız Ton Balık Ve Yetişkin Kedi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık Ve Yetişkin Kedi Gr, Natura Adult Tahılsız Ton Balık Ve Yetişkin Konservesi, Natura Adult Tahılsız Ton Balık Ve Yetişkin Konservesi 70, Natura Adult Tahılsız Ton Balık Ve Yetişkin Konservesi 70 Gr,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR