Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yengeçli Yetişkin Kedi Konservesi 70 Gr
Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yengeçli Yetişkin Kedi Konservesi 70 Gr

Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yengeçli Yetişkin Kedi Konservesi 70 Gr (8682315521115)

0,00
Marka : NATURA
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺31,24(KDV Dahil)
İndirimli : ₺24,99(KDV Dahil)
Barkod : 8682315521115
₺2,78 'den başlayan taksitlerle

Yetişkin kedilere özel olarak üretilmiş tavuk eti, pirinç ve yengeç katkılı, %100 doğal ürünlerden oluşturulmuş, jöle içerisinde parça etli yaş mama.

Saat 12:00 Kadar Gelen Siparişler
Ankara İçi Aynı Gün Teslim
200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

ADET

Artır Azalt

Tavuk

Hayvansal kökenli proteinleri ve hızlı sindirimi sayesinde, amino asit desteğinden rahatça yararlanılır. Düşük karbonhidrat düzeyi sayesinde, kontrolsüz kilo alımına neden olmaz. Dengelenmiş rasyonu ile metabolizmaya kolayca katılır ve vücudun su dengesini destekler. İntestinal sistem sağlığına destek olarak, monomerlerden yararlanımı arttırır. Davranışlarda stabilizasyon sağlar. Arjinin, metionin, sistein ve taurin bakımından zengindir.

Yengeç

Protein ve esansiyel amino asit bakımından zengindir.kalsiyum, demir, magnezyum ve bakır açısından zengindir. Deri ve kürk sağlığını destekler. Omega 3 ve 6 bulundurur. A, C ve B12 vitaminleri, tiyamin, riboflavin, niasin gibi hayvanlar için esansiyel olan vitaminleri bulundurur. Kedi dostunuzun diyetinde vazgeçilmez bir öğeyi oluşturacak ve severek tüketeceği lezzetli bir bileşendir.

İçindekiler:

 • Su %52.5,
 • Tavuk Fileto %41.8,
 • Yengeç %3.40,
 • Pirinç %1.50,
 • Jelleştiriciler %0.80.

Analiz Değerleri:

 • Protein %14,
 • Yağ %0.5,
 • Kül %1,
 • Lif %0.1,
 • Nem %84,
 • Metabolize Enerji 51 Kcal/100g.
Benzer Ürünler
Etiketler
Natura, Natura Adult, Natura Adult Tahılsız, Natura Adult Tahılsız Tavuk, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yengeçli, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yengeçli Yetişkin, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yengeçli Yetişkin Kedi, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yengeçli Yetişkin Kedi Konservesi, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yengeçli Yetişkin Kedi Konservesi 70, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yengeçli Yetişkin Kedi Konservesi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yengeçli Yetişkin Kedi Konservesi Gr, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yengeçli Yetişkin Kedi 70, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yengeçli Yetişkin Kedi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yengeçli Yetişkin Kedi Gr, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yengeçli Yetişkin Konservesi, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yengeçli Yetişkin Konservesi 70, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yengeçli Yetişkin Konservesi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yengeçli Yetişkin Konservesi Gr, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yengeçli Yetişkin 70, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yengeçli Yetişkin 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yengeçli Yetişkin Gr, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yengeçli Kedi, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yengeçli Kedi Konservesi, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yengeçli Kedi Konservesi 70, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yengeçli Kedi Konservesi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yengeçli Kedi Konservesi Gr, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yengeçli Kedi 70, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yengeçli Kedi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yengeçli Kedi Gr, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yengeçli Konservesi, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yengeçli Konservesi 70, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yengeçli Konservesi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yengeçli Konservesi Gr, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yengeçli 70, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yengeçli 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yengeçli Gr, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yetişkin, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yetişkin Kedi, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yetişkin Kedi Konservesi, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yetişkin Kedi Konservesi 70, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yetişkin Kedi Konservesi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yetişkin Kedi Konservesi Gr, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yetişkin Kedi 70, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yetişkin Kedi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yetişkin Kedi Gr, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yetişkin Konservesi, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yetişkin Konservesi 70, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yetişkin Konservesi 70 Gr,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR