Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Peynirli Yetişkin Kedi Konservesi 70 Gr
Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Peynirli Yetişkin Kedi Konservesi 70 Gr

Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Peynirli Yetişkin Kedi Konservesi 70 Gr (8682315521108)

0,00
Marka : NATURA
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺31,24(KDV Dahil)
İndirimli : ₺24,99(KDV Dahil)
Barkod : 8682315521108
₺2,78 'den başlayan taksitlerle

Yetişkin kedilere özel olarak üretilmiş tavuk eti, pirinç ve peynir katkılı, %100 doğal ürünlerden oluşturulmuş, et suyu içerisinde parça etli yaş mama.

Saat 12:00 Kadar Gelen Siparişler
Ankara İçi Aynı Gün Teslim
200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

ADET

Artır Azalt

Tavuk

Hayvansal kökenli proteinleri ve hızlı sindirimi sayesinde, amino asit desteğinden rahatça yararlanılır. Düşük karbonhidrat düzeyi sayesinde, kontrolsüz kilo alımına neden olmaz. Dengelenmiş rasyonu ile metabolizmaya kolayca katılır ve vücudun su dengesini destekler. İntestinal sistem sağlığına destek olarak, monomerlerden yararlanımı arttırır. Davranışlarda stabilizasyon sağlar. Arjinin, metionin, sistein ve taurin bakımından zengindir.

Peynir

Süt ürünü olmasından dolayı yüksek besin değerine sahiptir. Kediler, insanların sıklıkla tükettikleri peynir çeşitleri için daha hassaslardır. Bu peynirlerin içindeki yüksek laktoz ve tuz oranı onlarda sağlık problemlerine neden olabilir. Fakat rasyon yönünden dengelenmiş peynirler içerdiği yararlı bakteri popülasyonu ve işlenebilir hayvansal protein yönünden yüksek biyoyararlanım sağlar. Olağan üstü lezzetiyle kedinizi çok sevindirecektir.

İçindekiler:

 • Tavuk Fileto %53.2,
 • Su %38.9,
 • Peynir %3.40,
 • Tavuk Suyu %3,0,
 • Pirinç %1.50

Analiz Değerleri:

 • Protein %18,
 • Yağ %1.5,
 • Kül %1,
 • Lif %0.1,
 • Nem %80,
 • Metabolize Enerji 74 Kcal/100g.
Benzer Ürünler
Etiketler
Natura, Natura Adult, Natura Adult Tahılsız, Natura Adult Tahılsız Tavuk, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Peynirli, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Peynirli Yetişkin, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Peynirli Yetişkin Kedi, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Peynirli Yetişkin Kedi Konservesi, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Peynirli Yetişkin Kedi Konservesi 70, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Peynirli Yetişkin Kedi Konservesi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Peynirli Yetişkin Kedi Konservesi Gr, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Peynirli Yetişkin Kedi 70, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Peynirli Yetişkin Kedi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Peynirli Yetişkin Kedi Gr, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Peynirli Yetişkin Konservesi, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Peynirli Yetişkin Konservesi 70, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Peynirli Yetişkin Konservesi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Peynirli Yetişkin Konservesi Gr, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Peynirli Yetişkin 70, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Peynirli Yetişkin 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Peynirli Yetişkin Gr, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Peynirli Kedi, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Peynirli Kedi Konservesi, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Peynirli Kedi Konservesi 70, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Peynirli Kedi Konservesi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Peynirli Kedi Konservesi Gr, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Peynirli Kedi 70, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Peynirli Kedi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Peynirli Kedi Gr, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Peynirli Konservesi, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Peynirli Konservesi 70, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Peynirli Konservesi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Peynirli Konservesi Gr, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Peynirli 70, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Peynirli 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Peynirli Gr, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yetişkin, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yetişkin Kedi, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yetişkin Kedi Konservesi, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yetişkin Kedi Konservesi 70, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yetişkin Kedi Konservesi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yetişkin Kedi Konservesi Gr, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yetişkin Kedi 70, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yetişkin Kedi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yetişkin Kedi Gr, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yetişkin Konservesi, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yetişkin Konservesi 70, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yetişkin Konservesi 70 Gr,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR