Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Karidesli Yetişkin Kedi Konservesi 70 Gr
Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Karidesli Yetişkin Kedi Konservesi 70 Gr

Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Karidesli Yetişkin Kedi Konservesi 70 Gr (8682315521092)

Marka : NATURA
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺38,78(KDV Dahil)
İndirimli : ₺34,90(KDV Dahil)
Barkod : 8682315521092
₺3,88 'den başlayan taksitlerle
450 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
Saat 12:00 Kadar Gelen Siparişler
Ankara İçi Aynı Gün Teslim

ADET

Artır Azalt

Tavuk

Hayvansal kökenli proteinleri ve hızlı sindirimi sayesinde, amino asit desteğinden rahatça yararlanılır. Düşük karbonhidrat düzeyi sayesinde, kontrolsüz kilo alımına neden olmaz. Dengelenmiş rasyonu ile metabolizmaya kolayca katılır ve vücudun su dengesini destekler. İntestinal sistem sağlığına destek olarak, monomerlerden yararlanımı arttırır. Davranışlarda stabilizasyon sağlar. Arjinin, metionin, sistein ve taurin bakımından zengindir.

Karides

Kolin, protein, omega 3, potasyum, fosfor, demir ve kalsiyum kaynağıdır. B vitamin grubu yönünden zengindir. Yapısında bulundurduğu E vitamini sayesinde bağışıklık sistemine destek olur. Hayvansal kaynaklı besin olduğundan, kediler için biyoyararlanımı yüksektir. Omega 3 sayesinde kardiyovasküler sistemi destekler ve kalp sağlığına katkıda bulunur. Kolon kanserine karşı koruyucu etkisi olduğu bilinmektedir. Düşük protein yoğunluğu sayesinde kedilerde obeziteye neden olmaz.

İçindekiler:

 • Su %52.5,
 • Tavuk Fileto %41.8
 • Karides %3.40,
 • Pirinç %1.50,
 • Jelleştiriciler %0.80.

Analiz Değerleri:

 • Protein %14,
 • Yağ %0.5,
 • Kül %1,
 • Lif %0.1,
 • Nem %84,
 • Metabolize Enerji 51 Kcal/100g.
Benzer Ürünler
Etiketler
Natura, Natura Adult, Natura Adult Tahılsız, Natura Adult Tahılsız Tavuk, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Karidesli, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Karidesli Yetişkin, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Karidesli Yetişkin Kedi, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Karidesli Yetişkin Kedi Konservesi, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Karidesli Yetişkin Kedi Konservesi 70, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Karidesli Yetişkin Kedi Konservesi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Karidesli Yetişkin Kedi Konservesi Gr, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Karidesli Yetişkin Kedi 70, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Karidesli Yetişkin Kedi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Karidesli Yetişkin Kedi Gr, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Karidesli Yetişkin Konservesi, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Karidesli Yetişkin Konservesi 70, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Karidesli Yetişkin Konservesi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Karidesli Yetişkin Konservesi Gr, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Karidesli Yetişkin 70, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Karidesli Yetişkin 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Karidesli Yetişkin Gr, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Karidesli Kedi, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Karidesli Kedi Konservesi, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Karidesli Kedi Konservesi 70, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Karidesli Kedi Konservesi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Karidesli Kedi Konservesi Gr, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Karidesli Kedi 70, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Karidesli Kedi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Karidesli Kedi Gr, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Karidesli Konservesi, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Karidesli Konservesi 70, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Karidesli Konservesi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Karidesli Konservesi Gr, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Karidesli 70, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Karidesli 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Karidesli Gr, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yetişkin, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yetişkin Kedi, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yetişkin Kedi Konservesi, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yetişkin Kedi Konservesi 70, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yetişkin Kedi Konservesi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yetişkin Kedi Konservesi Gr, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yetişkin Kedi 70, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yetişkin Kedi 70 Gr, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yetişkin Kedi Gr, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yetişkin Konservesi, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yetişkin Konservesi 70, Natura Adult Tahılsız Tavuk Fileto ve Yetişkin Konservesi 70 Gr,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR