Lishinu Mavi Akıllı Kontrol Gezdirme L 13-40 Kg
Lishinu Mavi Akıllı Kontrol Gezdirme L 13-40 Kg
Lishinu Mavi Akıllı Kontrol Gezdirme L 13-40 Kg
Lishinu Mavi Akıllı Kontrol Gezdirme L 13-40 Kg

Lishinu Mavi Akıllı Kontrol Gezdirme L 13-40 Kg (PILS-007)

Marka : Lishinu
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺476,19(KDV Dahil)
İndirimli : ₺333,33(KDV Dahil)
Barkod : 3830061191181
₺37,04 'den başlayan taksitlerle
450 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
Saat 12:00 Kadar Gelen Siparişler
Ankara İçi Aynı Gün Teslim
Ürün Skt Min. 10 Ay Olarak Gönderim Sağlanmaktadır

ADET

Artır Azalt

Lishinu Akıllı Kontrol Köpek Tasması

Lishinu tasmalar bileğe takılabilme özelliği sayesinde siz köpeğinizi gezdirirken ellerinizin tamamen serbest olmasını ve bu sayede özgürce hareket edebilmenizi sağlayan dünyanın en akıllı tasmasıdır. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş oldukça güçlü bir yapıya sahiptir. Tasmada bulunan bilek bandı ayarlanarak her bileğe uyacak şekilde tasarlanmıştır. 3 metreye kadar kullanım sunarak köpeğinize kontrollü bir özgürlük sağlar.

Hızlı Aç-Kapa Kayışı

Sevimli dostlarınızla geçirdiğiniz zamanın kalitesini lishinu tasmanın kolay takma çıkarma aparatı sayesinde arttırın. Kolunuza oldukça basit bir şekilde takıp çıkarabilirsiniz. Acil bir durum karşısında güvenlik kayışını sert bir şekilde çekerek de tüm aparatı çıkarabilirsiniz.

 

Durdurma Düğmesi

Kullanışlı durdurma düğmesi ile tasmayı kontrol edin.

 

Aktif Spor Bandı

Bileğinize takarak koşun, yürüyüşe çıkın, Lishinu akıllı tasmalar ile tamamen aktif kalın. Evcil hayvanınızı gezdirirken spor yapabiliyor olmanın tadını çıkarın.

 

Kalabalık Yerlerde Tam Kontrol

Köpeğinizi bazı yerlerde yakın tutmanız gerekebilir. Bu tür anlarda kullanabilmeniz için basit bir kontrol sapı bulunmaktadır. Kontrol sapı, trafikte veya kalabalık yerlerde yürümek için kullanışlıdır.

 

Otomatik Kilitleme Mekanizması ve Kilit Sesi

Akıllı otomatik kilit mekanizması ile köpeğinizi kontrol etmek oldukça kolay bunun yanı sıra mekanizma kendini kilitlediğinde, birçok köpek "kilitleme sesini" bir "Yapma" talimatı ile ilişkilendirmeye başlar ve bir eğitim davranışı oluşturur. Basit, etkili ve zahmetsiz!

 

Önce Güvenlik

Bileğinizdeki Lishinu akıllı tasmayı acil bir durumda çıkarmak çok kolaydır. Kırmızı bandı çektiğiniz anda tasma hemen bileğinizden çıkar.

Ölçüler

ölcüler.jpg (55 KB)

Benzer Ürünler
Etiketler
Lishinu, Lishinu Mavi, Lishinu Mavi Akıllı, Lishinu Mavi Akıllı Kontrol, Lishinu Mavi Akıllı Kontrol Gezdirme, Lishinu Mavi Akıllı Kontrol Gezdirme L, Lishinu Mavi Akıllı Kontrol Gezdirme L 13-40, Lishinu Mavi Akıllı Kontrol Gezdirme L 13-40 Kg, Lishinu Mavi Akıllı Kontrol Gezdirme L Kg, Lishinu Mavi Akıllı Kontrol Gezdirme 13-40, Lishinu Mavi Akıllı Kontrol Gezdirme 13-40 Kg, Lishinu Mavi Akıllı Kontrol Gezdirme Kg, Lishinu Mavi Akıllı Kontrol L, Lishinu Mavi Akıllı Kontrol L 13-40, Lishinu Mavi Akıllı Kontrol L 13-40 Kg, Lishinu Mavi Akıllı Kontrol L Kg, Lishinu Mavi Akıllı Kontrol 13-40, Lishinu Mavi Akıllı Kontrol 13-40 Kg, Lishinu Mavi Akıllı Kontrol Kg, Lishinu Mavi Akıllı Gezdirme, Lishinu Mavi Akıllı Gezdirme L, Lishinu Mavi Akıllı Gezdirme L 13-40, Lishinu Mavi Akıllı Gezdirme L 13-40 Kg, Lishinu Mavi Akıllı Gezdirme L Kg, Lishinu Mavi Akıllı Gezdirme 13-40, Lishinu Mavi Akıllı Gezdirme 13-40 Kg, Lishinu Mavi Akıllı Gezdirme Kg, Lishinu Mavi Akıllı L, Lishinu Mavi Akıllı L 13-40, Lishinu Mavi Akıllı L 13-40 Kg, Lishinu Mavi Akıllı L Kg, Lishinu Mavi Akıllı 13-40, Lishinu Mavi Akıllı 13-40 Kg, Lishinu Mavi Akıllı Kg, Lishinu Mavi Kontrol, Lishinu Mavi Kontrol Gezdirme, Lishinu Mavi Kontrol Gezdirme L, Lishinu Mavi Kontrol Gezdirme L 13-40, Lishinu Mavi Kontrol Gezdirme L 13-40 Kg, Lishinu Mavi Kontrol Gezdirme L Kg, Lishinu Mavi Kontrol Gezdirme 13-40, Lishinu Mavi Kontrol Gezdirme 13-40 Kg, Lishinu Mavi Kontrol Gezdirme Kg, Lishinu Mavi Kontrol L, Lishinu Mavi Kontrol L 13-40, Lishinu Mavi Kontrol L 13-40 Kg, Lishinu Mavi Kontrol L Kg, Lishinu Mavi Kontrol 13-40, Lishinu Mavi Kontrol 13-40 Kg, Lishinu Mavi Kontrol Kg,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR