Benzer Ürünler
Le Charme Pet Şampuan 5 Lt

Le Charme Pet Şampuan 5 Lt (140-PS04)

5,00
Marka : LE CHARME
İndirim Oranı : %56 İndirim
Fiyat : ₺1.325,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺582,00(KDV Dahil)
₺48,50 'den başlayan taksitlerle
Saat 12:00 Kadar Gelen Siparişler
Ankara İçi Aynı Gün Teslim
150 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

Adet

Artır Azalt

Le Charme Naturel Kedi Köpek Şampuanı

Kedi Köpek Şampuanı Sls/Slees Paraben Alkol Boya İçermez 

 
Kedi ve köpeğinizin, deri ve tüylerinde temizlik sağlayarak ferah bir koku verir. Kolay durulanma özelliği ile yıkanma süresini azaltır. Kedi ve köpeğinizin derisinin nemini ve sağlığını korumaya yardımcıdır. Kedi ve köpeğinizin yıkanma ve temizlik ihtiyacına göre özenle hazırlanmıştır. Tahriş ve kaşıntının azalmasına, daha canlı ve parlak tüy yapısının oluşmasına yardımcı olur. Diğer ilaçlarla fizikokimyasal ve farmakolojik etkileşimi yoktur.
 
 Bileşimi
 Le Charme Naturel, kedi ve köpeğinizin cilt yapısına uygun olarak hazırlanmıştır. İçeriğinde SLS/SLES, Paraben, Alkol ve Boyar madde içermeyen, pH değeri 7olan karekteristik kokulu, akıcı,  şeffaf bir şampuandır.
 SLS/SLES, Paraben, Alkol ve Boyar Madde  Kedi ve köpeğinizin cildinin tahriş olmasına neden olabilecek kimyasal maddelerdir. Bu maddelerin uzun süreli kullanımı; çeşitli sağlık  sorunlarına neden olabilmektedir.
 Le Charme Naturel Kedi Köpek Şampuanını güvenle kullanabilirsiniz. Ayrıca içeriğinde bulunan maddeler hayvan deneylerinde kullanılmamıştır. Şampuanın pH değeri kedi ve köpek derisinin pH değeri ile uyumlu olduğu için tahriş edici değildir.
 
İçeriğinde; purified water,sodiumlaurylglucosecarboxylate, laurylglucoside, disodiumcocoamphodiacetate, coco-glucoside, glyceryloleate,peg/ppg-120/10 trimethylolpropanetrioleate, laureth-2, fragrance, phenoxyethanol, ethylhexylglycerin, polysorbate 20, guarhydroxypropyltrimoniumchloride bulunur.
 
Kullanım Sahası/Endikasyonları
Kedi ve köpeklerde; yıkama, temizlik, deri ve tüylerin yumuşaklık ve parlaklığının sağlanması ve koku giderici amaçlar için kullanılır.
 
Kullanım Şekli ve Dozu
Le Charme Naturel Haricen kullanılır. Deri ve kıllar; gözlere ve kulaklara temas etmeyecek şekilde kulaklarının arkasından başlayıp kuyruğuna kadar güzelce ıslatılır. Şampuan; vücudun her tarafına elle ovuşturup köpürtülerek deriye iyice nüfuz edecek şekilde 5-6 dk. masaj yapılarak tatbik edilir. Bol su ile iyice durulanır. Kurulamak için kedi ve köpeğinizin sırtına yerleştirdiğiniz bir havlu ile nazikçe tüylerini ovalayınız. Sonra mide, göğüs ve pençelerine geçiniz. Kısa tüylü kedi ve köpekler için daha az şampuan kullanın.
 
Yaz dönemleri dışında; özellikle köpeğinizi, düzenli taradığınız sürece ayda bir kere yıkamalısınız. Çünkü derisinin özel nemli yapısını bozacağınız için daha fazla kokmasına sebep olursunuz. Yazları ise 2 haftada bir iyi kurutmak şartı ile 2 haftada bir yıkayabilirsiniz. Çünkü iyi kurutulmayan köpeklerde yine kokuşma görülmektedir. 14 - 21 gün aralıklar ile ve veteriner hekimin tavsiyesine göre işlem tekrarlanır. Uygulamadan sonra ellerinizi yıkayınız.
 
 Hedef Türleri İçin Özel Klinik Bilgiler / Uyarılar
 Haricen kullanılır. Şampuanı göz ile temas ettirmeyin. 14 - 21 günden daha sık aralıklar ile yıkamayınız.Gebe hayvanlarda kullanımın sakıncası yoktur.
 
Kontraendikasyonları, İstenmeyen Yan Etkisi
Preparatın ihtiva ettiği maddelere duyarlı olduğu bilinen hayvanlarda kullanmayınız. Bazı hassas köpeklerde deriyi irkiltebilir. Kullanmadan önce ve beklenmeyen etki görüldüğünde veteriner hekime danışınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde bulundurunuz. Kuru ve serin yerde saklayınız. İlaç değildir. Uygulamadan sonra ellerinizi yıkayınız.