Benzer Ürünler
Le Charme Kedi Köpek Kolay Tarama Sprey 250 Ml

Le Charme Kedi Köpek Kolay Tarama Sprey 250 Ml (140-LCN01)

5,00
Marka : LE CHARME
İndirim Oranı : %2 İndirim
Fiyat : ₺40,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺39,00(KDV Dahil)
₺4,94 'den başlayan taksitlerle
Saat 16:00 Kadar Gelen Siparişler
Ankara İçi Aynı Gün Teslim
75 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

Adet

Artır Azalt

Kedi Köpek İçin Kolay Tarama Spreyi

Le Charme Naturel Kedi Köpek Kolay Tarama Spreyi
 
Kedi ve köpeğinizin kürkünün kolay taranmasını sağlar. Aynı zamanda parlak ve ipeksi görünüm kazanmasına yardımcı olur. Düzenli tarama ile petinizin tüylerinin topaklaşmasının önlenmesine yardımcı olur.
 
Bileşimi
 
Le Charme Naturel Kedi Köpek Kolay Tarama Spreyi, kedi ve köpeğinizin cilt yapısına uygun olarak hazırlanmıştır. Paraben, Alkol ve Boyar madde içermeyen, pH değeri 7 olan karekteristik kokulu, akıcı şeffaf bir spreydir. İçeriğinde;
 
purified water, coco-glucoside, glyceryl oleate, cetrimonium chloride, fragrance, phenoxyethanol, ethylhexylglycerin bulunur.
 
Kullanım Sahası/Endikasyonları
 
Kedi ve köpeklerde; kürklerin kolay taranması, parlaklık ve ipeksi görünüm sağlanması ve koku giderici amaçlar için kullanılır.
 
 
Kullanım Şekli ve Dozu
 
Le Charme Naturel, haricen kullanılır. Spreyi kedi ve köpeğinizin topaklaşan tüylerine 20 cm uzaklıktan sıkınız. Hafif hareketlerle ve bastırmadan topaklaşmış tüyleri tarayınız. Spreyi kullandıktan sonra durulama yapmanız gerekmez. Veteriner hekimin tavsiyesine göre işlem tekrarlanır. Uygulamadan sonra ellerinizi yıkayınız.
 
 
Hedef Türleri İçin Özel Klinik Bilgiler / Uyarılar
 
Haricen kullanılır. Spreyi göz ile temas ettirmeyin. Gebe hayvanlarda kullanımın sakıncası yoktur.
 
 
Kontraendikasyonları, İstenmeyen Yan Etkisi
 
Preparatın ihtiva ettiği maddelere duyarlı olduğu bilinen hayvanlarda kullanmayınız. Bazı hassas köpeklerde deriyi irkiltebilir. Kullanmadan önce ve beklenmeyen etki görüldüğünde veteriner hekime danışınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde bulundurunuz. Kuru ve serin yerde saklayınız. İlaç değildir. Uygulamadan sonra ellerinizi yıkayınız.