₺515,70 KDV Dahil
₺687,60 KDV Dahil
₺532,80 KDV Dahil
₺710,40 KDV Dahil
₺544,95 KDV Dahil
₺726,60 KDV Dahil
₺767,70 KDV Dahil
₺1.023,60 KDV Dahil
₺405,00 KDV Dahil
₺540,00 KDV Dahil
₺744,75 KDV Dahil
₺993,00 KDV Dahil
₺681,30 KDV Dahil
₺908,40 KDV Dahil
₺265,95 KDV Dahil
₺354,60 KDV Dahil
₺827,55 KDV Dahil
₺1.103,40 KDV Dahil
₺3.561,60 KDV Dahil
₺5.088,00 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Hızlı Kargo
₺3.583,86 KDV Dahil
₺5.119,80 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Hızlı Kargo
₺682,08 KDV Dahil
₺852,60 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Hızlı Kargo
₺107,95 KDV Dahil
₺127,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Hızlı Kargo
₺88,29 KDV Dahil
₺117,72 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Hızlı Kargo
₺158,76 KDV Dahil
₺211,68 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Hızlı Kargo
₺127,98 KDV Dahil
₺170,64 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Hızlı Kargo
₺176,58 KDV Dahil
₺235,44 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Hızlı Kargo
₺96,80 KDV Dahil
₺129,06 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Hızlı Kargo
₺76,14 KDV Dahil
₺101,52 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Hızlı Kargo
₺112,59 KDV Dahil
₺150,12 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Hızlı Kargo
₺108,95 KDV Dahil
₺145,26 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Hızlı Kargo
₺463,73 KDV Dahil
₺618,30 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Hızlı Kargo
₺102,47 KDV Dahil
₺136,62 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Hızlı Kargo
₺753,75 KDV Dahil
₺1.005,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Hızlı Kargo
₺127,98 KDV Dahil
₺170,64 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Hızlı Kargo
₺224,10 KDV Dahil
₺298,80 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Hızlı Kargo
₺536,85 KDV Dahil
₺715,80 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Hızlı Kargo
₺96,80 KDV Dahil
₺129,06 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Hızlı Kargo

Köpek Tarak ve Fırçaları 

Köpek bakımında deri ve tüy sağlığı düzenli tımar ile sağlanır. Köpek dostlarımızın post özelliklerine göre belli aralıklarla taranması gerekir. Ancak bu bakım seanslarında özel tarak ve fırçalar kullanılmalıdır. Ev yaşamında tüy dökme sorunu da düzenli tarama ile ortadan kalkar. Tüy dökme sorunu ortadan kaldırmak ve köpek dostumuzun daha sağlıklı ve keyifli olmasını sağlamak için, sayfalarımızda yer alan kaliteli tarak, fırça seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz. Köpek dostumuzun post yapısına uygun köpek tarağı seçimini sitemizden kolaylıkla yapabilir, uzun ve kısa tüylü köpekler için farklı ürünler tercih edilebilir. Ayrıca tımar eldiveni, keçe açıcı, kaşınma fırçası veya pire fırçası gibi işlevsel ürünlerini de değerlendirebilirsiniz. Tüy toplayıcı kullanarak tüy dökme problemleriyle daha kolay baş edebilirsiniz. Çabuk Mama olarak köpek bakımı için sağlıklı ve kaliteli işlevsel ürünlere kolay ulaşmanızı sağlıyoruz. Sitemizden en iyi markaların pet taraklarını, fırçalarını ya da eldivenlerini indirimli fiyatlarla veya kampanyalarla sipariş edebilirsiniz.

Köpek Tarama ve Bakım Araçları

Köpekler, tüy bakımı ve düzenli tarama ile sağlıklı ve bakımlı bir görünüme sahip olurlar. Köpek taraması için en önemli araçlardan biri köpek tarağıdır. Köpek tarağı, köpeğin tüylerini düzgün bir şekilde tarayarak düğümleri çözer ve tüylerin sağlıklı bir şekilde büyümesini destekler. En iyi köpek tarağı seçimi, köpeğin tüy yapısına ve ihtiyaçlarına bağlıdır. Kısa tüylü köpekler için sık dişli tarağa ihtiyaç duyulurken, uzun tüylü köpekler için daha seyrek dişli ve daha uzun saplı tarağa ihtiyaç duyulabilir. Ayrıca, tüy dökme dönemlerinde köpek tarak ve fırçaları daha etkili olabilir. Köpek tarağı seçerken dikkat edilmesi gereken bazı özellikler vardır. İyi bir köpek tarağı, köpeğin tüylerine zarar vermeden düğümleri çözebilmeli ve cildini tahriş etmemelidir. Ayrıca, kolay temizlenip kullanılabilir olması da önemlidir. Köpek tarak ve fırçaları, farklı türlerde ve modellerde bulunabilir. Tüy yapısına ve ihtiyaca uygun bir köpek tarama tarağı seçmek önemlidir. Profesyonel pet shoplarda ve çevrimiçi mağazalarda geniş bir seçenek bulabilirsiniz. Köpeğinizin sağlıklı ve bakımlı bir görünüme sahip olması için düzenli tarama yapmayı ihmal etmeyin. Köpeğinizin tüylerini düzgün bir şekilde tarayarak onu rahatlatırken en iyi köpek tarağını seçebilirsiniz. Unutmayın, köpeklerin tüy bakımı sadece görünüm açısından değil, aynı zamanda sağlık açısından da önemlidir.

Köpek Tüylerini Düzenlemek İçin İdeal Taraklar

Köpekler, sevgi dolu ve sadık arkadaşlarımızdır. Onların sağlıklı ve parlak tüylere sahip olmaları, genel iyi oluşları için önemlidir. Köpeklerin tüy bakımı, düzenli bir rutin gerektirir ve bu süreçte doğru tarak ve fırçalar kullanmak oldukça önemlidir. Köpeğinizin dökülen tüylerini etkili bir şekilde temizleyen furminatör köpek tarağı, alt tabakadaki ölü tüyleri nazikçe çıkarırken üst tabakanın sağlıklı kalmasını sağlar. Uzun tüylü köpekler için tasarlanmış olan bu tarak, geniş dişleri sayesinde tüyleri düğümlenmeden ve düzgün bir şekilde tarar. Kısa tüylü köpeklerin ise düzenli tüy bakımı için en etkili seçenek, ince dişlere sahip bir kısa tüylü köpek tarağıdır. Yoğun tüylere sahip köpekler için ideal olan köpek tımar tarağı, düğümlenmiş tüyleri çözmek ve düzenlemek için kullanılır. Bu tarak, metal dişlere sahip olup tüyler arasında kolayca kayarak köpeğinize minimum rahatsızlık verir. Eldiven köpek tarağı ise köpeğinizin tüylerini tararken ona masaj yapmanızı sağlayan bir üründür. Bu özel eldiven köpek tarağı, tüyleri nazikçe toplar ve tarama işlemini daha keyifli hale getirir. Hem kısa tüylü hem de uzun tüylü köpekler için uygun olan eldiven köpek tarağı, daha kaliteli bir tüy bakımı deneyimi sunar. Köpek tarak ve fırçaları, köpeğinizin tüy bakımını kolaylaştırır ve onların sağlıklı, temiz ve parlak tüylere sahip olmalarını sağlar. Ancak doğru tarak ve fırçaları seçmek, köpeğinizin tüy yapısına ve ihtiyaçlarına uygun olması açısından önemlidir. Eğer hangi tarak veya fırçanın en uygun olduğunu bilmiyorsanız, veterinerinizden veya uzman bir köpek bakım uzmanından yardım almanız faydalı olacaktır. Köpeğinizin tüylerini düzenli olarak tarayarak, ona sağlıklı bir tüy yapısı sağlayabilir ve tüy dökülmesini azaltabilirsiniz. Unutmayın, köpeklerimize iyi bir tüy bakımı sağlamak, onların mutluluğunu ve sağlığını arttırır.

Uygun Fiyatlı Köpek Tarağı Seçenekleri

Köpeğinizin tüy bakımı için uygun fiyatlı ve etkili çözümler arıyorsanız, çeşitli köpek tarakları seçenekleri mevcuttur.Köpeğinizin tüylerini düzenlemek, düğümleri çözmek ve sağlıklı bir tüy yapısı sağlamak için kullanılan köpek tüy tarağı ile bakımlarında önemli bir rol oynar. Farklı modeller arasında, tüy tipine ve ihtiyaçlara göre tercih edilebilecek taraklar bulunur ki bunların arasında en iyi köpek tarakları da vardır. Uygun fiyatlı seçenekler arasında metal dişli taraklar, plastik dişli taraklar ve fırçalar yer alır. Bu taraklar, kaliteli ve dayanıklı yapılarıyla dikkat çekerken aynı zamanda uygun fiyatlarıyla da tercih edilebilir Marka ve modeline göre değişiklik gösterebilen köpek tarakları fiyatlarıyla dikkat çeker. Uygun fiyatlı ve kaliteli köpek tarakları bulmak için araştırma yapmanız önemlidir. Köpeğinizin tüy bakımını sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmek için doğru tarak seçimi büyük önem taşır.

Köpek Tarak ve Fırçaları Seçiminde Yararlı İpuçları

Sitemizde onlarca farklı tarak ve fırça seçeneği karşınıza çıkar. Köpek tarama fırçası seçerken firmamızın sunduğu kaliteli pet ürünü garantisine güvenebilirsiniz. Tercihinizi yaparken köpek dostumuzun özelliklerine göre yapmalısınız. Her köpeğin bakım ihtiyaçları birbirinden farklı olur. Uzun ve sert tüylü köpekler topaklanma ve keçe sorunu yaşayabilir. Keçe açıcı taraklar bu köpekler için gereklidir. Kısa tüylü köpekler için kısa ve yumuşak kıllı fırçalar tercih edilmelidir. Uzun tüylü köpekler için sert ve uzun kıllı fırçalar kullanılmalıdır. Kıvırcık ve sert tüyleri olan köpekler için aralıklı dişleri olan fırçalar ve tel taraklar daha uygundur. Furminatör dökülme potansiyeli olan tüyleri çekip alan özel bir tarak çeşididir. Tüy dökme sorunu olan tüm köpekler için kesinlikle çok işe yarar. Sayfalarımızdan köpek tarak ve fırçaları arasından çok işlevsel, hayatı kolaylaştıran hem sizi hem de köpek dostumuzu mutlu edecek ürünleri satın alabilirsiniz.

Köpek Bakımında Hayatı Kolaylaştıran Ürünleri Keşfedin

Köpek dostumuzun bakımını daha kolay ve daha sağlıklı şekilde yapmak için farklı işlevsel bakım ürünlerini değerlendirebilirsiniz. Köpek fırçası çeşitlerinde özel işlevli modelleri tercih edebilirsiniz. Kaşınma fırçası, masaj fırçası, döner sık dişli fırça, tüy toplayıcı eldiven veya tımar eldiveni gibi ürünlerle köpek dostumuzun bakımında pratik çözümler kullanabilirsiniz. Furminatör çeşitleri ise çok işlevsel tüy bakımı olanakları sunar. Bu sihirli aleti mutlaka keşfetmelisiniz. Tarak ve fırçadan farklı olarak furminatör ölü tüyleri almak için tasarlanmıştır. Ancak bu ürününün sadece orijinalinin kullanılması gerekir. Sayfalarımızda orijinal ve kaliteli furminatör çeşitlerini bulabilir, indirimli fiyatlarla sipariş edebilirsiniz. Avantajlı köpek tarak fiyatları ile sitemizden kaliteli ve işlevsel bakım ürünleri güvenle alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR