₺1.301,00 KDV Dahil
₺1.734,90 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Hızlı Kargo
₺431,00 KDV Dahil
₺574,90 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Hızlı Kargo
₺1.222,00 KDV Dahil
₺1.629,90 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Hızlı Kargo
₺1.372,00 KDV Dahil
₺1.829,90 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Hızlı Kargo
1

Köpek Maması Çeşitleri ve Fiyatları

Çabuk Mama olarak dünyaca ünlü markaların köpek maması çeşitlerini sizlere sunuyoruz. Üstelik bunu uygun fiyat ve aynı gün kargo avantajıyla yapıyoruz. Can dostlarımız olan köpeklerinizin beslenmesi için gerekli olan mama çeşitliğini sağlıyoruz. Böylece köpeğinizin içinde bulunduğu gelişim dönemine uygun bir şekilde beslenmesine imkan veriyoruz.

Köpeklerin beslenmesi, gelişimleri ve sağlıkları için büyük bir öneme sahiptir. Tercih edeceğiniz kaliteli köpek maması çeşitleri sayesinde köpeğinizin vücudunun ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri almasını sağlayabilirsiniz. Site olarak sizlere sadece besin içeriği bakımından zengin ve köpeklere uygun olan seçenekleri sunuyoruz.

Köpekler, belli bir yaşa kadar sürekli gelişim gösterirler. Bu dönemlerde gelişimlerinin sağlıklı bir şekilde ilerlemeleri için doğru beslenmeleri gerekir. Sitemizde yer alan ürünlerin açıklamalarında, hangi yaştaki köpeklere uygun olduğunu belirtiyoruz. Böylece köpek maması seçimi yaparken sizlere bir anlamda rehberlik ediyor ve köpeklerinizin gelişimlerine katkı veriyoruz.

Köpek maması çeşitleri, kendi içinde yaş ve kuru olmak üzere ikiye ayrılır. Köpek yaş maması, konserve veya uygun ambalajlarda sizlere gönderilir. Bu mamalar, köpeklerin en sevdiği türlerdir. Tavuk, balık, hindi, sığır ve somon gibi hayvanların etlerinden özenli bir şekilde hazırlanır. Daha sonra ise köpeklerin ihtiyacı olan besinler takviye olarak mamalara eklenir. Böylece köpekleriniz hem lezzetli mamaları yerler, hem de gelişimlerini desteklemiş olurlar.

Yaş mamaların en önemli özelliği, köpeklerin kolay bir şekilde yemeleri ve sindirebilmeleridir. İçerik bakımından zengin olan köpek yaş mama seçenekleri için sitemizdeki ilgili bölümü detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Köpekler için sizlere sunmuş olduğumuz bir diğer seçenek ise kuru mamalardır. Köpek kuru maması, adından da anlaşılacağı gibi kurudur. Bu özelliği nedeniyle kolay bir şekilde saklanabilir. Uzun süre bozulmadan kalabilir. Buna karşın oldukça lezzetli ve besleyicidir. Sitemizde yer alan köpek kuru mama çeşitleri üzerinde mamaların besin değerleri ve içerikleri hakkında detaylı bilgiler vardır. Köpeğinizin yaşı ve ırkını dikkate alarak bunlar arasından seçim yapabilirsiniz.

Yavru Köpek Maması Çeşitlerinde %50'ye Varan İndirim

Yavru köpek maması, yetişkin köpeklere verilen mamalardan daha farklı içeriğe sahiptir. Çabuk Mama olarak yavru köpeklerin gelişim döneminde olduğunu biliyor ve sizlere sunmuş olduğumuz mama seçenekleri ile onların gelişimlerini destekliyoruz.

Yavru köpeklerin gelişimlerinin sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesi için vücutlarının ihtiyaç duyduğu vitamin ve minerallerin verilmesi gerekiyor. Bunun farkında olarak sizlere en zengin içeriklere sahip olan mama seçeneklerini sunuyoruz. Sitemizden alacağınız yavru köpek maması, yavru köpeklerin keyifle yiyeceği ürünlerdir. Buna karşın içerik olarak onların ihtiyacı olan her türlü besine sahiptir.

Köpek mamasında önemli olan içeriktir. Yavru köpeklerinizin büyük bir keyifle yemiş olduğu bütün mamalar kaliteli değildir Yağ oranı yüksek, protein oranı düşük olan mamalar, köpeklere lezzetli geldiği için bunları büyük bir keyifle yerler. Ancak buna karşın bahsedilen türden bir mamanın besleyiciliği düşüktür ve yavru köpeklere uygun değildir. Bu türden mamaları tercih ettiğinizde, köpeğinizin gelişimi olumsuz etkilenebilir. Böylesine olumsuzlukları engellemek için ürünlerin üzerine detaylı açıklamalar ekliyoruz. Bununla da yetinmiyor ve Youtube kanalımızda bilgilendirme videoları yayınlıyoruz. Yayınları inceleyerek yavru köpekler için köpek maması seçimi yapabilirsiniz.

Yavru köpekleriniz için sizlere sağlamış olduğumuz köpek mamalarını farklı ırk ve özelliğe göre de kategori ettik. Böylece köpeğinizin ırkını ve hassas özelliklerini dikkate alarak seçim yapabilirsiniz. Yavru köpeğiniz için en iyisini istiyor ve bunun için gerekli hassasiyeti sonuna kadar gösteriyoruz. Çabuk Mama farkıyla satılan yavru köpek maması seçeneklerini gönül rahatlığı ile alabilir ve köpeğinize yedirebilirsiniz.

Köpek mamalarının ana maddeler; somon, sığır, tavuk, hindi ve kuzu gibi hayvanların etleridir. Ancak bunların içerisindeki vitamin ve minerallere ek olarak zenginleştirilmiş besinlerin de dahil edilmesi gerekir. Üstelik yavru köpeklerin bu dönemde çok hareketli olduğu ve yüksek kaloriye ihtiyaç duyduğu da göz ardı edilmemelidir. İşte bu hususlar dikkate alınarak, dünyanın en kaliteli markaları tarafından üretilen yavru köpek maması çeşitlerini sizlere sunuyoruz. Seçim konusunda hala zorlanacağınızı düşünüyorsanız, ürünlerin üzerindeki açıklamaları detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

15 KG Köpek Maması ile Ekonomik Alışveriş

15 kg köpek maması, köpeğinizin uzun bir süre için mama ihtiyacını karşılayacaktır. Uzun süre bozulmadan saklanabilme özelliğine sahip olan mamalardan tercih edebilirsiniz. 15 kg’lık mama seçenekleri kuru mamalardır. Kuru mamalar ise özel teknikler ile üretilir. Hayvan etleri ana madde olmasına karşın, köpeklerin ihtiyacı olan vitamin, mineral ve diğer besin maddelerini etkili olarak alabilmesi için içerikleri zenginleştirilir. Tercih edeceğiniz ürünlerin içerikleri hakkında detaylı bilgiler, ürünün üzerindeki açıklamalardan alabilirsiniz. Bunun dışında sitemizde yer alan bilgileri de kullanabilirsiniz.

Köpek kuru maması, uygun şartlarda uzun süre bozulmadan saklanabilir. Tamamen kuru olan bu mamalar, köpeklerin büyük bir keyifle tüketmiş olduğu ürünlerdir. Özel olarak lezzetlendirilen kuru mamaların hazırlanması da son derece kolaydır. Mamayı sadece mama kabına dökmeniz yeterlidir. Geri kalan kısmını köpeğiniz halledecektir.

Sizlere, Türkiye’de ve dünyada en fazla tercih edilen markaların 15 kg köpek maması seçeneklerini sunuyoruz. İçerik olarak oldukça zengin olan bu mamaların kalite konusunda beklentilerinizi karşılayacağına emin olabilirsiniz.

Köpek maması alırken köpeğinizin yaşını mutlaka dikkate almalısınız. Köpeğiniz, yetişkin olsa dahi, yaşı ile beslenmesi arasında ilişki olduğunu unutmayın. Özellikle bazı dönemlerde alması gereken vitamin ve mineral miktarı farklılaşabilmektedir. Sizlere sunmuş olduğumuz ürünlerde, böyle dönemler için uygun seçenekler bulunuyor. Ayrıca köpeğinizin farklı hassasiyetleri olabileceğini de dikkate alıyoruz. Örneğin; hassas derisi olan bir köpeğiniz var ise buna uygun olarak üretilen ürünleri seçmeniz için sizi yönlendiriyoruz. 15 kg köpek maması ve diğer ürünlerimize ilişkin detaylı bilgileri hem sitemizde hem de ürünlerin üzerinde sizlerle paylaşıyoruz. Böylece en doğru ürünü almanızı sağlıyor ve köpeklerinizin sağlıklı beslenmesine destek veriyoruz.

Köpek Maması Fiyatları

Köpek maması fiyatları; mamanın kalitesi, içeriğinin ne kadar zengin olduğu ve marka gibi hususlara göre değişiyor. Ancak Çabuk Mama olarak dünyanın en kaliteli köpek maması markalarına ait ürünleri dahi sizlere uygun fiyat avantajıyla sağlıyoruz.

Köpek maması alırken dikkat ettiğiniz hususlardan birisinin de fiyatlar olduğunu biliyoruz. Evet, can dostlarımızla yaşarken onların beslenme sorumluluğunu almanız gerekiyor. Ve bazen bunu uygun maliyetle yapmak istemenizi anlıyoruz. Site olarak sevimli patileri olan dostlarımızın beslenmeleri ve gelişimlerine katkı vermek için uygun fiyat politikasını olabildiğince genişletiyoruz.

Köpek maması seçiminde sadece fiyata değil, aynı zamanda kaliteye ve içeriğe de bakmanızı öneriyoruz. Esasında seçimin direkt olarak mamanın içeriğine göre yapılması gerekiyor. Zira içerik olarak yetersiz olan ürünlerin fiyatlarına dahi bakmadan bunların seçenekler arasından çıkarılması gerekiyor. Çabuk Mama olarak sürekli bu bilinçle hareket ediyor ve can dostlarımız olan köpeklerinizin sağlıksız beslenmesine neden olacak ürünleri sizlere sunmuyoruz.

Köpek mamalarının fiyatları, üretimde kullanılan etlerin kalitesi ve ürünün toplam besin değeri ile yakından ilgilidir. Modern tesislerde ve hijyen şartlarına uygun bir şekilde üretilen ürünleri, sitemizden uygun fiyat avantajıyla satın alabilirsiniz.

Köpeklerinizin gelişim dönemlerine uygun ürünleri tercih ederek, hem onların sağlıklı beslenmesini sağlayabilir hem de fiyat konusunda tasarruf edebilirsiniz. Mama maliyetlerini düşürmek için bazı markaların yağ oranını arttırdığını, buna karşın protein oranını düşürdüğünü biliyoruz. Böyle firmaların markalarını sizlere sunmuyoruz. İlgili olumsuzluklardan can dostlarımızın etkilenmemesi için gerekli hassasiyeti gösteriyor ve gereken önlemleri alıyoruz.

Köpek maması fiyatları belirlenirken içerikteki etin kırmızı mı, yoksa beyaz mı olduğu dikkate alınır. Bunun yanında ambalaj içerisindeki mamanın miktarı da önemli bir unsurdur. Kuru mamaları tercih edecekseniz, bütçeniz elverdiği ölçüde toplu alım yapmanızı öneriyoruz. Çünkü büyük olan ambalajları tercih ettiğinizde, kg başına maliyetler belirgin şekilde azalıyor. Bunların haricinde mamaların tahıllı olup olmaması ve benzeri unsurların da yine fiyatları etkilediği unutulmamalıdır.

Çabuk Mama, izlemiş olduğu köpek maması fiyatları politikası ile sizlerin kaliteli ürünleri, uygun maliyetle almanıza imkan veriyor.

En İyi Köpek Maması Markaları

En iyi köpek maması markaları, Çabuk Mama farkıyla sizlerle. Üstelik bunu yaparken ücretsiz kargo ve uygun fiyat avantajları da sağlıyoruz. Can dostlarınızın özelliklerine ve ırkına uygun mamaları sitemizden alabilirsiniz. Siparişleriniz, hızlı bir şekilde ekiplerimiz tarafından hazırlanıyor ve aynı gün içinde kargoya veriliyor.

Köpeğinizi en iyi ve en kaliteli mamalarla beslemek istediğinizi biliyoruz. Bunun için ülkemizde ve dünya genelinde en fazla tercih edilen markalara ait ürünleri sitemizde satışa sunuyoruz. Her markanın kendi has özellikleri ve aroması olduğunu hatırlatmak isteriz. Seçiminizi yaparken yanılmamanız için detaylı bilgilendirmeler yapıyoruz.

En iyi köpek maması, köpeğinizin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan mamalar olduğunu unutmayın. Bunun için markaların yanında ürünlerin besin değerlerini ve içeriklerini de dikkate alın. Köpekler, son derece hassas canlılardır. Bu hassasiyet göz önünde bulunduruyor ve özel hassasiyetlere uygun olan mamaları sizlere sağlıyoruz. Detaylı olarak yapacağınız incelemelerde yavru, yetişkin, kısırlaştırılmış, yaşlı, deri hassasiyeti olan, gebe, emziren köpekler için farklı mama çeşitlerimiz olduğunu göreceksiniz. Ayrıca ırka özel seçenekler de bulunuyor. Tüm bu ürünleri dikkatli bir şekilde inceleyerek, köpeğiniz için uygun markayı tercih edebilirsiniz.

Markaların kendi içlerinde çok sayıda farklı ürünü vardır. Bunları yaş ve kuru köpek maması olarak kategorize etmek mümkündür. Bazı markalar, yaş mamalarda bazıları kuru mamalarda, bazıları ise her iki türde de kaliteli ürünlere sahip olabilir. Sizlere gerek sitemizin blog kısmında gerekse de Youtube kanalımızdan yapmış olduğumuz bilgilendirmeleri inceleyerek marka ve köpek maması seçiminde bulunabilirsiniz.

Sitemizde sizlere dünyaca ünlü, birbirinden kaliteli markaların ürünleri sunuyoruz. En iyi köpek maması markaları ve bunlara ilişkin bilgiler şu şekildedir:

Proplan Köpek Maması

Proplan köpek maması, Çabuk Mama farkıyla sunulan köpek maması markalarından birisidir. Zengin içeriği ve kalitesi ile köpeklerinizin her türlü ihtiyacına cevap verecek nitelikte bir markadır. Bu markanın birçok ürünü vardır ve bunlar ağırlıklı olarak kuru mamalardır.

Köpek kuru mama konusunda oldukça başarılı olan Proplan, farklı ağırlıktaki seçenekleri ile uzun süreli köpek maması ihtiyacınızı karşılıyor. Gerçek etlerin kullanılması ile bu mamalar üretiliyor. İçeriğinde en az %25 oranında protein bulunması ve zenginleştirilmiş içerik seçenekleri ile beklentilerinizi en üst seviyede karşılayacaktır.

Irklara özel mama seçenekleri sunan Proplan, ayrıca sindirim ve deri hassasiyeti gibi hassasiyetleri olan köpeklere de çözümler sunuyor. Sitemizin sağladığı farklı avantajlar ile Proplan markasına ait köpek mamalarını gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

ND Köpek Maması

Dünyada en fazla tercih edilen markalardan birisi olan ND köpek maması ürünlerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. ND, kalitesi ile dikkat çeken bir markadır. Mamalarının içerisinde yüksek oranda et kullanıyor. Bu etlerin bir kısmı taze ve kemiksiz etlerden oluşurken, diğer kısmı ise kurutulmuş etlerden oluşmaktadır. Kısacası protein içeriği bakımından oldukça zengin ürünleri olan bir markadır.

ND köpek maması seçenekleri arasında protein oranı %50’den fazla olanlar bulunuyor. Bunları tercih ederek köpeklerinizin sağlıklı bir şekilde beslenmesini sağlayabilirsiniz.

Reflex Köpek Maması

Reflex köpek maması seçeneklerini, Çabuk Mama ayrıcalığı ile sitemizden alabilirsiniz. Reflex, hem yaş hem de kuru köpek maması seçenekleri sunan bir markadır. Ürünlerin içerisinde hayvansal proteinleri ağırlıklı olarak kullanıyor. Ancak bunun yanında köpeklerin ihtiyacı olabilecek vitamin ve mineralleri sağlamak ve ürünlere lezzet katmak için bitkisel takviyeler de yapıyor.

Yaş ve kuru mama konusunda öncülerden olan Reflex, kullanım konusunda detaylı bilgiler veriyor. Köpek yaş mama seçeneklerinden tercih ettiğinizde, köpeğinizin yaşı ve ağırlığına göre günde kaç kutu vermeniz gerektiğini ayrıntılı olarak açıklıyor.

Sindirim hassasiyeti olan köpekler için pirinç karışımlı özel mamalar hazırlıyor. Bunları köpekleriniz büyük bir keyifle yiyecek ve sindirim sorunları çözülecek. Can dostlarla yakından ilgilenen ve onların yaşamış olduğu sorunları dikkate alarak üretim yapan bir markadır.

Royal Canin Köpek Maması

Royal Canin köpek maması seçeneklerini cabukmama.com farkıyla satın almak istemez misiniz? Royal Canin, sunmuş olduğu birbirinden farklı ürünler ile köpeklerinizin sağlıklı beslenmesini sağlıyor. Kuru mamalarda protein oranı genellikle %26 seviyelerinde iken, yağ oranı ise %15 seviyelerindedir. Köpeklerin diş sağlıkları ve damak tatları dikkate alınarak hazırlanan bu özel mamalara, sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Royal Canin, 15 kg’lık seçenekleri ile uzun süre köpek maması ihtiyaçlarınıza cevap veriyor. Köpeğinizin genel durumu, ırkı ve hassasiyetlerini dikkate alarak hemen sitemiz üzerinden bu markanın ürünlerini sipariş edebilirsiniz.

Enjoy Köpek Maması

Enjoy köpek maması, zengin içeriği ve uygun fiyatıyla beklentilerinizi en üst seviyede karşılayacak seçeneklerden. Çabuk Mama kalitesi ile bu ürünlere kısa sürede ulaşabilir ve köpeklerinizin beslenme ihtiyacını giderebilirsiniz.

Enjoy, kuru mama konusunda sizlere ekonomik seçenekler sunuyor. Markaya ait ürünlerin tamamında protein oranı en az %26. Bunun yanında içeriklere yağ oranı ise %15 seviyelerinde. Son derece besleyici olan mamalara ekstradan eklenen pirinç ve benzeri gıdalar ile daha doyurucu ve besleyici olması sağlanıyor.

Felicia Köpek Maması

Felicia köpek maması, zengin içeriği ve köpeğinizin sağlığına olan etkileri ile sizi kendisine hayran bırakacak. Çabuk Mama farkıyla bu ürünü hemen sipariş edebilir ve farkı yakından görebilirsiniz. Felicia, hem ekonomik hem de kalitesi ile ülkemizde ve dünyada en fazla tercih edilen seçeneklerden birisi.

Bu markanın ürünleri farklı indirim fırsatlarından yararlanarak uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Hills Köpek Maması

Hills köpek maması, beyaz ve kırmızı et seçenekleri ile köpeklerinizin ihtiyaçlarına etkili bir şekilde cevap veriyor. Bu ürünleri, Çabuk Mama farkıyla sitemizden alabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Balık, tavuk, sığır ve kuzu gibi hayvanların etlerinden üretilen ve protein oranı yüksek köpek mamaları olan bir markadır.

Advance Köpek Maması

Advance köpek maması, Çabuk Mama farkıyla sizlerle. Aynı gün kargo ve uygun fiyat avantajı ile bu mamaları hemen sitemiz üzerinden sipariş edebilirsiniz. Ağırlıklı olarak köpek kuru mama seçenekleri sunan markanın ürünlerinde protein oranı, tatmin edici seviyededir. Uzun süreli kullanım için 12 kg ve 14 kg seçenekleri vardır. İhtiyacınıza ve köpeğinizin özelliklerine göre bu markanın ürünlerinden uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Çabuk Mama, dünyaca ünlü köpek maması markalarının ürünlerini ücretsiz kargo ve uygun fiyat avantajı ile sizlere sunuyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR