₺1.947,85 KDV Dahil
₺2.404,75 KDV Dahil
₺350,77 KDV Dahil
₺425,17 KDV Dahil
₺350,77 KDV Dahil
₺425,17 KDV Dahil
₺396,34 KDV Dahil
₺871,08 KDV Dahil
₺473,87 KDV Dahil
₺1.041,47 KDV Dahil
₺437,79 KDV Dahil
₺962,17 KDV Dahil
₺574,48 KDV Dahil
₺1.262,60 KDV Dahil
₺300,77 KDV Dahil
₺661,04 KDV Dahil
₺479,90 KDV Dahil
₺1.051,14 KDV Dahil
₺599,90 KDV Dahil
₺1.341,19 KDV Dahil
₺902,53 KDV Dahil
₺1.983,58 KDV Dahil
₺47,36 KDV Dahil
₺76,70 KDV Dahil
Sonraki Sayfa
Kalan ürün sayısı : 18
1 2 >

Köpek Kulübesi ve Kafesler

 

Köpek dostumuzun her zaman güvende olması için ırkına, boyutlarına ve fiziksel aktivite durumuna göre köpek kulübesi ya da kafesi tercih etmeniz gerekir. Bu şekilde onlara bahçede, terasta ya da evin farklı alanlarında ihtiyaç duydukları özel yaşam olanakları yaratabilirsiniz. 

Köpek dostlarımız kendilerine ait belli bir alanın olmasını isterler. Bu sebeple de yaşadığı yere onlar için bir yer belirlemeniz önemlidir. Mesela, bahçede yaşayan köpek dostlarımız soğuk ve yağmuru engelleyen yüksek kalite kulübeye ihtiyaç duyarlar. Ev içinde köpek çitleri kullanarak ev yaşamında küçük dostlarımız için daha güvenilir bir ortam oluşturabiliriz. 

Dış mekânlar için sağlam ve ısı yalıtımı sağlayan ahşap köpek kulübesi tercih etmeniz, onların güvenliği ve sağlığı açısından gereklidir. Bu tarz kulübeler hem onların hem de sizlerin konforu düşünülerek tasarlanmıştır. Mesela tekerlekli kafeslerle köpek dostlarımızın bahçede yerini değiştirmek daha kolay olacaktır. Hayatınıza eşlik köpek dostumuz için dış mekân ya da iç mekân kulübe çeşitlerini firmamız kalite güvencesiyle sitemizden sipariş edebilirsiniz.

Köpek Kafesi Ne İşe Yarar?

Köpek kafesleri, köpek eğitiminde davranışları kontrol altına almak için kullanılan bir köpek eğitim ürünüdür. Unutulmamalıdır ki köpek kafesi bir yaşam alanı değildir. Sadece kısa zaman aralıkları için kullanılması gereken bir destekleyicidir. Ayrıca kafesler kesinlikle ceza alanı olarak kullanılmamalıdır.

Bu kafesler, köpeğin zarar görmesini istemediğiniz durumlarda size çok yardımcı olur. Mesela, yavru köpekler için tuvalet eğitiminde kullanılabilir. Davranış eğitimlerinde işinize yarar. Aynı zamanda köpek taşıma kafesi olarak da seyahatlerde kullanılabilir. Bu kafesler ile acil durumlarda veya evde olamadığınız kısa süreli zamanlarda köpek dostumuzu emniyete de alabilirsiniz. Köpek eğitimlerinde köpeği bağlamak yerine köpek kafesi tercih etmek çok daha sağlıklıdır. Her yaştan, her ırktan, her boyutta köpek için uygun kafes çeşitlerini sitemizde bulabilir, hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

 

En İyi Köpek Kulübesi Modellerinde İndirimli Fiyat Avantajları

Çabuk Mama olarak evcil dostlarımızın sağlıklı, güvende ve konforlu olmasını önemsiyoruz. Köpek dostlarımız için en iyi kulübe seçeneklerine ulaşmanızı sağlıyoruz. Yüksek kalitede kulübe modellerini sayfalarımızda indirimli köpek kulübesi fiyatları ile çok ekonomik fiyatlara satın alabilirsiniz.

Pet yaşam alanları konusunda kalitesiyle öne çıkan markaların ürünlerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Dayang, Tommy, Gardenmix, Eastland gibi dünyaca ünlü markaların yüksek kalitedeki köpek kulübeleri arasından seçim yapabilirsiniz. Pet bariyer ve güvenlik çiti gibi evcil dostlarımızın ev içi yaşamlarını daha güvenilir hale getiren ürünleri de değerlendirebilirsiniz.

Şirin yavrular için güvenilir ve sağlıklı yavru köpek kulübesi çeşitlerimize bakabilir, yavrular için eğitim kafesi alarak henüz küçükken davranış eğitimlerini sağlıklı şekilde verebilirsiniz. Çabuk Mama olarak modern, fonksiyonel ve kaliteli pet ürünlerini bütçe dostu fiyatlarla sizlere sunuyoruz.