₺25,00 KDV Dahil
₺36,23 KDV Dahil
%31 İndirim
%31İndirim
Hızlı Kargo
₺26,00 KDV Dahil
₺37,14 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Hızlı Kargo
₺943,92 KDV Dahil
₺1.179,90 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Hızlı Kargo
Tükendi
₺17,50 KDV Dahil
₺20,59 KDV Dahil
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
Tükendi
₺17,50 KDV Dahil
₺20,59 KDV Dahil
Yeni Ürün
Hızlı Kargo

Kısırlaştırılmış ve Diyet Kedi Yaş Mamaları

Sevimli dostlarımızın metabolizmaları, kısırlaştırma işleminden sonra genellikle eskiye oranla farklılık gösterir. Birçok kedi, kısırlaştırılmanın ardından yavaşlayan metabolizmaları sebebiyle kilo almaya başlar. Bu nedenle kısırlaştırılmış kedilerin, kilo dengeleyici diyet mama çeşitlerini tüketmesi önerilir. Royal Canin, Pro Plan, Felicia ve Hills gibi ünlü markaların ürettiği kısır kedi maması çeşitlerinde ise kuru mamaların yanı sıra yaş mamalar da bulunur. Üstelik hindi etli, somonlu, ton balıklı ve tavuklu gibi farklı seçenekleri bulunan birbirinden lezzetli yaş mamalar, birçok kedinin damak tadına hitap eder. Üstelik kısırlaştırılmış yaş kedi maması çeşitleri, sevimli dostlarımızın sindirim ve bağışıklık sistemini destekleyici etkiye sahiptir. Öte yandan kısır kedi yaş mama fiyatları bütçe dostu seçeneklere sahiptir. Sayfalarımızdan tüm yaş mama çeşitlerini uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Kısırlaştırılmış Kedilere Yönelik Yaş Mamalar

KKısırlaştırılmış kediler için farklı bir beslenme düzenli oluşturulması oldukça önemlidir. Kısırlaştırma ameliyatından sonra, kedilerdeki metabolizmanın yavaşlamasıyla birlikte hayvan dostlarımızın kilosunda artışlar meydana gelir. Bu noktada ise kısır kedilere özel olarak üretilen diyet mamaların tercih edilmesi pek çok açıdan avantaj sağlar. Kısırlaştırılmış kedi yaş mama çeşitleri sayesinde, sevimli dostlarımızın obezite gibi hastalıklara yakalanmasını önleyebilirsiniz. Aynı zamanda kuru mamalara alternatif sağlayan, özel aromalara sahip kısır kedi yaş mama seçenekleriyle hayvan dostlarımızı mutlu etmeniz mümkün. Bununla birlikte, evcil dostlarımızın günlük olarak tüketebileceği yaş mama miktarı, kilosuna ve yaşına göre belirlenir. Yavru, yetişkin ve yaşlı kediler için farklı kısır kedi mama çeşitleri mevcuttur. Bu doğrultudaki yaş mama seçeneklerini Çabuk Mama olarak sunduğumuz fiyat avantajları ile güvenle satın alabilirsiniz.

Kısırlaştırılmış Kediler İçin Yaş Mama Çeşitleri ve Fiyatları

Sayfalarımızda birçok ünlü markanın kısırlaştırılmış kedilere özel olarak ürettiği yaş mama çeşitleri bulunur. Kısırlaştırma operasyonu geçirmiş ve kilo almaya eğilimli kediler için formüle edilen mama çeşitleri sayesinde onların kilo kontrolünü de sağlayabilirsiniz. Öte yandan et, tavuk, balık ve hindi gibi çeşitli ürünlerin püre haline getirilmesiyle oluşturulan yaş mamalar, birçok kedi için son derece lezzetlidir. Üstelik yaş mamalar, kedilerin günlük su miktarını da bir ölçüde karşılar. Kısırlaştırılmış kedilere yönelik üretilen Royal Canin Sterilised yaş mama çeşitleri, parçacıklı ve et suyu soslu içeriğiyle birçok kedinin iştahla yediği bir mama türlerdir. Kedilerin gerekli protein ve yağ miktarını karşılayan, yaş mamalar aynı zamanda diğer mama türlerine göre daha az karbonhidrat içerir. Proplan kısırlaştırışmış yaş kedi maması çeşitleri de benzer şekilde sevimli dostlarımızın ideal kilosunu korumasına katkı sağlar. Kısırlaştırılmış kediler için formüle edilmiş tüm mama çeşitlerini, sayfalarımızdan avantajlı fiyatlara satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR