₺393,83 KDV Dahil
₺525,10 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Hızlı Kargo
₺393,83 KDV Dahil
₺525,10 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Hızlı Kargo
₺936,64 KDV Dahil
₺1.170,80 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Hızlı Kargo
₺569,42 KDV Dahil
₺711,78 KDV Dahil
₺334,93 KDV Dahil
₺418,66 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Hızlı Kargo
₺545,44 KDV Dahil
₺681,80 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Hızlı Kargo
₺545,44 KDV Dahil
₺681,80 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Hızlı Kargo
₺571,31 KDV Dahil
₺714,14 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Hızlı Kargo
₺393,27 KDV Dahil
₺491,59 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Hızlı Kargo
₺714,61 KDV Dahil
₺893,26 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Hızlı Kargo
₺861,87 KDV Dahil
₺1.077,34 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Hızlı Kargo
₺938,90 KDV Dahil
₺1.173,63 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Hızlı Kargo
₺452,02 KDV Dahil
₺645,75 KDV Dahil
Tükendi
₺369,75 KDV Dahil
₺493,00 KDV Dahil
Tükendi
₺369,75 KDV Dahil
₺493,00 KDV Dahil
Tükendi
₺369,75 KDV Dahil
₺493,00 KDV Dahil
Tükendi
₺119,90 KDV Dahil
₺159,90 KDV Dahil
Tükendi
₺119,90 KDV Dahil
₺159,90 KDV Dahil
Tükendi
₺139,90 KDV Dahil
₺169,90 KDV Dahil
Tükendi
₺119,90 KDV Dahil
₺159,90 KDV Dahil
Sonraki Sayfa
Kalan ürün sayısı : 41
1 2 3 >

Kedi Yatağı: Şık, Ekonomik, Rahat

Kedi yatağı, can dostlarımız olan kedilerin evleridir. Kediler, bu alanları sahiplenirler ve kendilerini burada güvende hissederler. Kedi yatakları, basit bir ev olmanın çok ötesindedir ve farklı işlevleri bulunur. Kedi yatakları, özel olarak üretilir ve koku emici özelliği ile dikkat çeker. İlgili özellik sayesinde kedinizin kokusu, yatağa siner ve kediniz orayı kendi evi olarak kabul eder. Farklı bölgeleri işaretlemekle uğraşmaz. Bu durum ise tuvalet sorununu çözmekten kedinizin psikolojisini korumaya kadar varan farklı yararlar sağlar. İşte tüm bunların olmasını sağlayan kedi yatağı çeşitleri, Çabuk Mama farkıyla sizlere sunuluyor.

Çabuk Mama olarak kedilerinizin ihtiyaçlarını biliyor ve buna uygun ürünler sunuyoruz. Sitemizde yer alan yataklar, kedilerinizin ihtiyaçları ve sizlerin beklentileri dikkate alınarak geliştiriyor. Bilinen ve güvenilir markaların ürünlerini sizlere ulaştırıyoruz. Aynı gün kargo ve uygun fiyat avantajı ile kedi yatağı almak için sitemizden hemen sipariş verebilirsiniz.

Kedi yatağı, kedilerin kendilerini güvende görmeleri ve aidiyet duygularının gelişmesi için çok önemlidir. Yatağın bulunması, kediler ile sizlerin ortak yaşam alanınızın belirlenmesi ve sınırların çizilmesi anlamına gelir. Yatak sayesinde kediniz, kendisini evinizin bir parçası olarak görür. Tırmalama ve tuvalet gibi ihtiyaçlarını, sadece kendisine ait özel alanda giderir. Bu durum ise ev eşyalarınızın güvenliği ve ortamın kalitesi açısından büyük bir öneme sahiptir.

Mükemmel Kedi Yatağı ile Mutlu Kediler

Kedi yatağı çeşitleri, kedilerin rahatlığı ve güvenliği dikkate alınarak tasarlanıyor. Sitemizde sizlere sunmuş olduğumuz bütün seçenekler, burada bahsedilen özelliklere sahip. Kapalı olan çeşitler, kedilerin kendilerini güvende hissetmesine imkan veriyor. Bununla birlikte içerisinin yeterli büyüklükte olması, kedilerin rahat hareket etmesine olanak sağlıyor. Farklı renk ve tasarıma sahip olan yataklar, evlerin farklı bölgelerinde rahatlıkla kullanılabiliyor.

Kedilere zarar vermeyecek malzemelerden üretilen kedi yatakları, kolay temizlenebilir özellikleriyle de dikkat çekiyor. Bahsedilen ürünler, zor kirlenen ve kolay temizlenebilen yapıdadır. Bu özellikleri, sizin açınızdan kullanım kolaylığı sağlar. Ayrıca kedilerinizin temiz ve hijyenik ortamlarda yaşamasına imkan verir.

Evinizin dekorasyonu ve kedinizin alışkanlarına uygun olacak tarzda kedi yatağı çeşidi bulabilirsiniz. Kedileri mutlu eden çok sayıda yatak olabilir. Burada kedinizin özelliklerini, zevklerini, neler yapmaktan hoşlandığını dikkate alarak seçim yapabilirsiniz. Kedinizin hangi yataktan hoşlandığını bilmiyorsanız, Youtube kanalımızda yer alan bilgilendirici videolardan yararlanabilirsiniz. Eğer videodaki bilgiler sizi tatmin etmezse, deneme yanılma yolunu kullanabilirsiniz. Farklı türdeki kedi yataklarını deneyerek, kedinizin hangisini daha çok sevdiğini kolaylıkla anlayabilirsiniz.

Mükemmel kedi yatağını bulmak için yatağı nereye koyduğunuzun önemi de çok fazladır. Bazen kediler yataklarını sever, ancak yatakların bulundukları yeri sevmediklerinden yataklarda fazla zaman geçirmezler. Böyle bir durumla karşı karşıya olup olmadığınızı anlamak için kedi yatağını farklı noktalara yerleştirmeli ve kedinizi gözlemlemelisiniz. Yapacağınız gözlem ile kedinizin yatağın nerede olmasını istediğini anlayabilirsiniz.

Doğru Kedi Yatağı ile Olumlu Etkiler

Kedi yatağı tercihinin kedilerin uyku düzenlerini direkt olarak etkilediğini biliyor ve buna göre sizlere seçenekler sunuyoruz. Kediler, gün içinde ortalama 15 saat uyur. Rahat bir ortamda uyuyamayan kediler, sinirli ve agresif olur. Uyku, kediler için büyük bir önem taşır. Rahat uyuyamayan kedilerin yorgun görüntüleri, dışarıdan rahatlıkla anlaşılır. İşte bu noktada sizlere sunduğumuz seçeneklerle, beklenti ve ihtiyaçları rahatlıkla karşılıyor ve kedilerinizin üzerinde olumlu etkiler yapıyoruz.

Düzenli ve rahat bir şekilde uyuyan kediler, zihinsel ve fiziksel olarak daha sorunsuz bir gelişim dönemi geçirir. Beslenmesi daha sağlıklı olur. İnsanlarla ve diğer canlılarla daha sorunsuz bir iletişim kurarlar. İşte tüm bunlar için kedi yatağı çeşitleri içerisinden uygun olanların tercih edilmesi gerekiyor. Güvenilir ve tanınırlığı yüksek olan markaların farklı ürünlerini sizlere sunuyor ve böylesine önemli sorunlar yaşamanızın önüne geçiyoruz.

Kedi Yatağı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kediniz için özenle seçtiğiniz yatağı, kedinizin beğenmeyebileceğini hiç düşündünüz mü? Yatak seçimi yaparken kendinize veya evinizin dekorasyonuna göre değil, kedinizin alışkanlıkları ve zevklerine göre hareket etmelisiniz. Daha önce ne tür yataklar kullandığı, hangi boyut yataklarda daha rahat ettiği ve yatağın açıklık durumunun ne olduğu gibi hususları dikkate almalısınız.

Seçeceğiniz kedi yatağı, kedinizin ne kadar sosyalleşeceği konusunu da belirler. Korunma ihtiyacı hisseden ve sürekli saklanan kediler için ilk olarak kapalı yataklar tercih edilmelidir. Kediler ortama alıştıkça, daha açık yataklara geçiş yapılabilir. Böylece kedilerinizin sosyal gelişimlerini desteklemiş olur ve onların kendilerine güvenmelerini sağlarsınız.

Kediler, bazen mükemmel özelliklerdeki yatakları dahi beğenmeyebilir. Bazen ambalaj kokusu, bazen yatağın boyutu, bazen de daha farklı nedenlerden dolayı kediler, yataklarını sevmeyebilir. Çabuk Mama olarak bu konuda sizleri detaylı olarak bilgilendiriyor ve böylesine sorunlar yaşamamanız için gerekli özeni gösteriyoruz. Ürünlerimize detaylı açıklamalar ekliyor ve can dostlarımız olan kedilerin yataklara bakış açılarını aktarmaya çalışıyoruz. Sizlere verdiğimiz bilgilere ek olarak Youtube kanalımızdaki bilgilendirme videoları ile aklınızdaki soru işaretlerine cevaplar bulabilirsiniz.

Kedi Yatağı Çeşitleri Arasından Doğru Seçim Yapma

Sizlere kedi yatağı konusunda birçok farklı seçenek sunuyoruz. İlgili seçenekler arasından doğru bir değerlendirme ile seçim yapabilmek için kedinizi yakından tanımalısınız. Özelliklerini, zevklerini ve nelerden hoşlandığını biliyorsanız, doğru seçimi yapabilirsiniz.

Çabuk Mama olarak doğru kedi yatağı çeşidini bulmanız için sahip olduğumuz deneyimi ve bilgi birikimini sizlere aktarıyoruz. Birbirinden kaliteli olan seçeneklerimizden beğendiklerinizi hemen sipariş ederek kullanmaya başlayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR