₺6,50 KDV Dahil
₺9,00 KDV Dahil
%28 İndirim
%28İndirim
Hızlı Kargo
₺6,50 KDV Dahil
₺9,00 KDV Dahil
%28 İndirim
%28İndirim
Hızlı Kargo
₺10,43 KDV Dahil
₺10,70 KDV Dahil
₺135,00 KDV Dahil
₺175,00 KDV Dahil
%23 İndirim
%23İndirim
Hızlı Kargo
₺149,90 KDV Dahil
₺200,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Hızlı Kargo
₺149,90 KDV Dahil
₺199,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Hızlı Kargo
₺149,90 KDV Dahil
₺200,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Hızlı Kargo
₺149,90 KDV Dahil
₺200,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Hızlı Kargo
₺9,73 KDV Dahil
₺9,98 KDV Dahil
₺9,73 KDV Dahil
₺9,98 KDV Dahil
Sonraki Sayfa
Kalan ürün sayısı : 272
1 2 3 ... 11 >

Kedi Yaş Mamaları

Kedi dostlarımız kemirgen ve kuşlardan oluşan geniş bir besin potansiyeline sahip çöl hayvanlarından evrimleşmiştir. Evlerde yaşayan kedi dostlarımız kemirgen ve kuş gibi doğal besin kaynaklarına uzaktalar. Kedi yaş mama çeşitleri doğadaki avlarına en yakın mama seçeneklerini sunar. Amino asit ve taurin gibi temel besin ihtiyaçlarını karşılar. Yaş mamalar kedilerin ihtiyaç duyduğu hidrasyonu karşılar. Özellikle fazla su içmeyen kediler için çok önemli bir nem kaynağıdır. Yaş kedi maması yüksek hayvansal protein, temel vitaminler, mineraller, yağ asitleri ve amino asitler açısından zengin beslenme olanakları yaratır. Islak kedi mamasıyla beslenme genel beslenmenin bir parçası olarak tercih edilmelidir. Sadece yaş ya da sadece kuru mama değil her ikisinin de yer aldığı beslenme programı planlamalısınız. Sayfalarımızda bu değerli dostlarımız için en iyi yaş kedi mama seçeneklerine uygun fiyat avantajları ile ulaşabilirsiniz.

En İyi Islak Kedi Maması Nasıl Seçilir?

Soslu et yemeklerinden jöleli balık ziyafetine kadar birbirinden lezzetli yaş mama seçenekleri vardır. En iyi seçimi yaparken protein içeriği en önemli etkendir. Kedi dostumuza enerji veren, tüylerini parlatan, sindirim sağlığını sağlıklı tutan mama içeriklerini tercih etmelisiniz. Her kedi farklıdır yani her kedinin beslenme ihtiyaçları da farklıdır. Yavru kedi yaş mama seçimi çok daha önemlidir. Çünkü yavru kediler anne sütünden direk kuru mamaya geçemez. Islak mamadan sonra kuru mamaya geçilir. En iyi kedi yaş kedi maması suni tatlar, koruyucular içermeyen, içeriğinde yüksek protein olan ve elbette kedi dostumuzun damak zevkine hitap eden mama olacaktır. Mamanın içindekiler kısmını mutlaka incelemelisiniz. Proplan Yaş Mama gibi yüksek kalitede, sağlıklı, güvenilir ve lezzetli mama seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca yaş – kuru mama beslenme planı için mutlaka veterinere danışmalı ve bu değerli kedi dostumuzun ihtiyaçlarına göre plan yapmalısınız.

Yaş Kedi Maması İçeriğini İncelerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Eksiksiz bir evcil hayvan mamasının içeriğinde olması gereken ve olmaması gereken malzemeler vardır. Her markanın formülleri ve lezzet seçenekleri farklıdır. Felix Yaş Mama ekonomik ve sağlıklı seçeneklerden biridir. Özel beslenme ihtiyaçları ve yüksek besin değeri için tercih edilen seçeneklerden biri Royal Canin Yaş Mama çeşitleridir. Gourmet Yaş Mama lezzetli ve sağlıklı tercihler arasında yer alır. Schesir Yaş Mama da içerik ve lezzet açısından güvenilir mamalardan biridir. Yaş kedi maması içeriğini incelerken bakılacak şeyler;

  • Et, balık veya kümes hayvanı kaynağından elde edilen protein
  • Taurin, esansiyel bir amino asit
  • Vitaminler, mineraller, enzimler ve yağ asitleri, şeklindedir.

Sayfalarımızda kedi dostlarımızın hem severek yiyecekleri hem de sağlık olmalarını sağlayacak çok geniş seçeneklerde mamalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Evinizin rahatlığında alışveriş yapabilir, kedi dostlarımıza her zaman en iyi mamayı sunabilirsiniz.