₺1.389,63 KDV Dahil
₺1.852,84 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Hızlı Kargo
₺1.389,63 KDV Dahil
₺1.852,84 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Hızlı Kargo
₺1.389,63 KDV Dahil
₺1.852,84 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Hızlı Kargo
₺1.389,63 KDV Dahil
₺1.852,84 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Hızlı Kargo
₺1.725,04 KDV Dahil
₺2.300,06 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Hızlı Kargo
₺1.560,43 KDV Dahil
₺2.080,58 KDV Dahil
₺1.608,22 KDV Dahil
₺2.144,30 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Hızlı Kargo
₺192,75 KDV Dahil
₺257,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Hızlı Kargo
₺56,82 KDV Dahil
₺75,76 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Hızlı Kargo
₺220,54 KDV Dahil
₺294,06 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Hızlı Kargo
₺97,35 KDV Dahil
₺129,80 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Hızlı Kargo
₺97,35 KDV Dahil
₺129,80 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Hızlı Kargo
₺97,35 KDV Dahil
₺129,80 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Hızlı Kargo
₺97,35 KDV Dahil
₺129,80 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Hızlı Kargo
₺83,01 KDV Dahil
₺110,68 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Hızlı Kargo
₺39,90 KDV Dahil
₺57,00 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Hızlı Kargo
₺29,26 KDV Dahil
₺41,80 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Hızlı Kargo
₺100,55 KDV Dahil
₺143,64 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Hızlı Kargo
₺37,17 KDV Dahil
₺49,56 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Hızlı Kargo
₺37,17 KDV Dahil
₺49,56 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Hızlı Kargo
₺12,21 KDV Dahil
₺16,28 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Hızlı Kargo
₺209,75 KDV Dahil
₺279,66 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Hızlı Kargo
Sonraki Sayfa
Kalan ürün sayısı : 41
1 2 3 >

Kedi Tuvaleti: Aradığınız Tüm Özellikler Burada!

Çabuk Mama farkıyla can dostlarımıza farklı kedi tuvaleti seçenekleri sunuyoruz. Birbirinden kaliteli ve kullanışlı olan kedi tuvaleti çeşitlerini, uygun fiyat ve aynı gün kargo avantajı ile alabilirsiniz. Böylece can dostlarınız olan kedilerinizle yaşam alanlarınızı paylaşırken hijyen konusunu kalıcı olarak çözmüş olursunuz.

Evinizde bir veya birden fazla kedi ile birlikte yaşıyorsanız, kedi tuvaletlerini kullanmanız adeta bir mecburiyet. Kedi tuvaletlerinin kendi içinde farklı çeşitleri bulunuyor. Hem tasarım hem de özellik bakımından farklı seçenekleri olan bu tuvaletleri, sitemiz üzerinden güvenle satın alabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sizlere sunmuş olduğumuz seçenekler; temizleme yöntemleri, kedi kumu kapasiteleri, boyutları, renkleri ve diğer unsurlarına göre farklılık gösteriyor. Çok fazla seçenek sunuyor olmamız sayesinde, hem kedinizin özelliklerini hem de kedi tuvaletini koyacağınız alanın büyüklüğünü dikkate alarak seçim yapabilirsiniz. Sizlere set halinde ürünler sunduğumuz gibi, tekli ürünleri de sunuyoruz. Bunlar arasından kedilerinizin ihtiyaçlarına göre seçim yapmanıza imkan veriyoruz. Kedi tuvaleti çeşitleri bakımından beklenti ve ihtiyaçlarınızı karşılayacağımızı garanti ediyoruz. Kalite ve kullanışlılık bakımından yeterli olan ürünlerimiz sizleri bekliyor. Çabuk Mama farkını, kedi tuvaletlerinde de göreceksiniz.

En İyi Kedi Tuvaleti Hangisi?

En iyi kedi tuvaleti, kedinizin ihtiyacını en iyi karşılayan üründür. Bu noktada kedilerin özellikleri ve tuvaletlerin yerleştirileceği alanlar dikkat alınarak karar verilmelidir. Kedi tuvalet kabı seçimi yaparken kedilerinizin ihtiyaçlarına göre hareket etmelisiniz. Onun hareket imkanlarını kısıtlamadan, ihtiyaçlarını rahat ve güven içinde gidermesini sağlamak için gerekli ortamı hazırlamalısınız. Bu noktada sizlerin ihtiyaç duyacağı ürünleri sunuyor ve ürünlere ilişkin detaylı bilgilendirmeler yapıyoruz. Blog ve Youtube kanalımız üzerinden yayınlanan bilgilendirici içeriklerden yardım alarak, kedinizin türüne uygun seçimleri rahatlıkla yapabilirsiniz.

Yaşam alanlarında kedilerin rahat hareket etmesi ve kendilerini güvende hissetmelerinin önemli olduğunu biliyoruz. Ortamın düzeni ve hijyeninin sağlanmasında kedi tuvaleti ve yardımcı ürünlerin öneminin farkındayız. Bu konuda sahip olduğumuz bilgi birikimi ve deneyim sayesinde sizlere kapalı kedi tuvaleti, elekli kedi tuvaleti, otomatik kedi tuvaleti, açık kedi tuvaleti ve küçük boy kedi tuvaleti gibi seçenekler sunuyoruz. En iyi kedi tuvaleti, bu seçeneklerden kedilerinizi en mutlu edendir.

En iyi tuvalet seçenekleri, ihtiyaçlara cevap vermeleri ve kullanışlılıkları ile öne çıkıyorlar. Koku önleyici olmaları ve kolay bir şekilde temizlenmeleri, kedi tuvaletlerinde olmazsa olmaz özelliklerdir. Boyut olarak kedinize uygun olması, giriş kısmında elek yer alması ve kedi kumlarının evin içine dağılmasını engellemesi gibi özellikler, kedi tuvaletlerinde öne çıkıyor. Bu tür özelliklere sahip, bilinen markaların kaliteli ürünlerini sitemiz üzerinden sizlere sunuyoruz. Beğendiğiniz ürünleri sipariş ederek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kedi Tuvaleti Seçiminde Dikkat Edilecekler

Kedi tuvaleti seçimi yaparken kabın büyüklüğü, genişliği, açık veya kapalı olması gibi hususlar dikkate alınmalıdır. Kedi tuvaletleri, açık ve kapalı olarak iki sınıfa ayrılabilir. Bazı kediler, tuvaletlerini kapalı bir alanda yapmayı ve kapalı alanda kalmayı tercih eder. Bazıları ise bunun tam tersine açık olan alanları daha fazla sever. Bu noktada sizlerin hem kendi beklentilerinizi hem de kedilerinizin ihtiyaçlarını dikkate almanızı öneriyoruz. Sunmuş olduğumuz çok sayıda seçenek arasından uygun olanı rahatlıkla bulabilirsiniz.

Kedinizle yakın zamanda yaşamaya başladıysanız, açık mı yoksa kapalı mı tuvaletin uygun olduğunu tam olarak bilmeyebilirsiniz. Bunun için kendiniz deneme yanılma yöntemi ile bilgi sahibi olabilir veya sizler için yaptığımız bilgilendirmelerden yararlanabilirsiniz. Çabuk Mama olarak buradaki ihtiyaçlarınızı biliyor ve buna uygun çözümler sunuyoruz.

Kedi tuvaleti alırken temizlik ve koku unsurlarına fazlasıyla dikkat etmelisiniz. Çünkü belki de sizi en fazla zorlayacak hususlar bunlar olacaktır. Kapalı tuvaletlerin koku engelleyici özelliği var. Bununla birlikte kapalı tuvaletlerin temizliği, açık olanlar kadar rahat yapılamayabilir. Ayrıca burada otomatik kedi tuvaleti seçenekleri de dikkate alınmalıdır.

Otomatik kedi tuvaleti seçenekleri, kendilerini temizleme özellikleri ile öne çıkar. Eğer yeteri kadar zamanınız yok ve tuvalet temizliği ile ilgilenemeyeceğini düşünüyorsanız, otomatik olan kedi tuvaletlerinin özelliklerini yakın inceleyebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz seçenekler arasından uygun olanı tercih ederek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kapalı Kedi Tuvaleti Nedir?

Kapalı kedi tuvaleti, kapalı bir alana sahip tuvaletlerdir. Kapalı olmaları, özellikle görüntü ve koku kirliliğini engellemede etkili olmalarını sağlar. Farklı renk ve tasarıma sahip olan bu ürünler, kötü kokuları etkili bir şekilde hapseder ve ortama vermez. Böylece kedinizle birlikte kullandığınız ortak yaşam alanının kalitesini yükseltebilirsiniz.

Kapalı ve bilinen markaların kaliteli ürünlerini sitemiz üzerinden sizlere sunuyoruz. Bu ürünler hem sizin beklentilerinizi hem de kedilerinizin ihtiyaçlarını karşılayacak niteliklere sahiptir. Uzun kullanım ömrüne sahip olan kapalı kedi tuvaletleri, otomatik sisteme sahip olabileceği gibi manuel sisteme de sahip olabilir. Yani bu tuvaletler, otomatik olarak kendi temizliklerini yapabilir veya temizliği düzenli olarak sizin yapmanız gerekir. Bu noktada ihtiyaç ve beklentilerinizi dikkate alarak kararınızı verebilir ve sitemizden uygun olan ürünü hemen sipariş edebilirsiniz.

Kapalı kedi tuvaleti, farklı renk ve tasarımı ile sizin bu alandaki beklentilerinizi karşılar. Kapalı olması, kolay temizlenebilir yapısı, kokuyu hapsetmesi ve diğer özellikleri ile dikkat çekiyor. Kedinizin türünü dikkate alarak kapalı olan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Otomatik Kedi Tuvaleti Nedir? Nasıl Çalışır?

Otomatik kedi tuvaleti, kendi kendini temizleyen tuvaletlere verilen isimdir. İçerdikleri özel sistem sayesinde bu tuvaletler, dışarıda yer alan bir kolun çevrilmesi ile temizlenebilir. Kediniz tuvaletini yaptıktan sonra dışarıda yer alan kolu veya benzeri aparatı aktif hale getirdiğinizde, kedi kumu elenerek tuvaletin içinde kalır. Atılması gereken bölüm ise bir poşete aktarılır. Bu poşetin ağzını bağlayarak çöpe atar ve böylece tuvalet temizliğini tamamlamış olursunuz.

Otomatik kedi tuvaletlerinin kullanımı son derece kolaydır. Sitemizde yer alan Catit Smartsift otomatik kedi tuvaleti, basit kurulumu ve kullanımı ile dikkat çekiyor. Bu ürünü Çabuk Mama farkıyla sizlerin kullanımına sunuyoruz. Ürünü aldıktan sonra kurulumunu basit bir şekilde yapabilirsiniz. Sonrasında ise otomatik kedi tuvaletinin sağladığı rahatlığı sonuna kadar yaşarsınız.

Küçük ve Büyük Boy Kedi Tuvaleti Çeşitleri

Kedi tuvaleti seçenekleri incelendiğinde farklı boyut seçeneklerini sizlere sunduğumuzu göreceksiniz. Sitemizde, küçük ve büyük boy kedi tuvaleti seçenekleri yer alıyor. Bu seçenekler arasından seçim yaparken kedinizin boyutunu, ne kadar kedi kumu kullanacağınızı ve benzeri hususları dikkate almalısınız. Eğer büyük sayılabilecek bir kediniz var ise büyük boyutlu tuvaletleri seçmenizi öneriyoruz. Böylece kedileriniz tuvalet içerisinde rahat hareket eder ve kendini güvende hisseder.

Küçük boyutlara sahip kediniz var ise küçük boyutlu kedi tuvaleti ihtiyaçlarınızı karşılar. Bu noktada gereksiz yere büyük boyut tercih etmeniz, sizi yorabilir. Nihayetinde büyük boyutlu olanlara daha fazla kedi kumu yerleştirilmesi gerekiyor. Bunların temizliği de bazen yorucu olabiliyor. Bütün bu hususları dikkate alarak seçiminizi yapabilirsiniz. Sitemizde farklı boyutlara sahip çok sayıda ürünü sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Çabuk Mama olarak can dostlarınız olan kedilerinizin tuvalet ihtiyaçları için farklı ürünler sağlıyoruz. Kedi tuvaleti seçenekleri içerisinde kedinizin ihtiyaçlarına uygun olan ürünü hemen sipariş edebilir, uygun fiyat ve aynı gün kargo fırsatıyla bu ürünleri satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR