₺10,58 KDV Dahil
₺14,84 KDV Dahil
₺16,40 KDV Dahil
₺22,99 KDV Dahil
₺72,91 KDV Dahil
₺113,38 KDV Dahil
₺61,52 KDV Dahil
₺90,86 KDV Dahil
₺74,21 KDV Dahil
₺115,40 KDV Dahil
₺74,21 KDV Dahil
₺115,40 KDV Dahil
₺34,46 KDV Dahil
₺49,35 KDV Dahil
₺34,46 KDV Dahil
₺49,35 KDV Dahil
₺34,46 KDV Dahil
₺49,35 KDV Dahil
₺38,17 KDV Dahil
₺54,67 KDV Dahil
Sonraki Sayfa
Kalan ürün sayısı : 99
1 2 3 ... 5 >

Kedi Tasması Modelleri ve Fiyatları

Kediler ev yaşamına çok düşkün olsa da her zaman başlarına buyruk davranmayı severler. Evin içinde ve dışarıda takip edemeyeceğiniz hızda hareket edebilirler. İlgilerini çeken bir şeylerin peşine takılıp gidebilirler. Fosforlu ve çıngıraklı kedi tasmaları kedi dostlarımızın rahatsız olmadan takabileceği sizin de içinizi rahat ettirecek tasma modelleri arasında yer alır. Çıngırak sayesinde sevgili başına buyruk dostumuzun nerede olduğunu anlayabilirsiniz. Tasma adresliği çok faydalı bir tasma aksesuarıdır. Adres bilgileri onların tasmasında yer alırsa, kaybolma gibi olumsuz durumlarda hemen adresinize getirilebilir ya da kedi dostumuzla birlikte gezintilere çıkıyorsanız, kedi gezdirme tasması da kullanışlı bir tasma olabilir. Kediler için özel tasarlanan göğüs tasmaları ve gezdirme ipleri gezintilerde keyifli zaman geçirmenizi sağlarken, kedi dostlarımızda tıpkı köpekler gibi parklarda, sahillerde sizinle birlikte olabilir. Alıştıktan sonra sizinle birlikte gezmekten büyük keyif alırlar. Çabuk Mama olarak kedi davranışlarını geliştirecek tasma çeşitlerini indirimli fiyatlarla sizlerle buluşturuyoruz.

Kedi Boyun Tasması Seçiminde Kolaylık Sağlayacak Çabuk Mama Olanakları

Çabuk Mama olarak sadece pet ürünlerinin satışını yapmakla ilgilenmiyoruz. Evcil dostlarımızın kaliteli yaşam standartlarını desteklemek istiyoruz. Sitemizde bize her zaman soru sorabileceğiniz dijital olanaklar sunuyoruz. Kedi boyun tasması seçerken Çabuk Mama kalite garantisine güvenebilirsiniz. En doğru seçimi yapmak için kedi dostumuzun ırk, boyut ve davranış özelliklerine göre farklı seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Boyun tasması çok rahat ve sağlıklı malzemeden olmalıdır. Kediler oldukça özgürlüğüne düşkündür. Boyunlarını sıkan, rahatsız eden bir tasmayı takmak istemezler. Percell, Karlie,  Vitakraft, Eastland bu işin uzmanı olan markalardır. Çabuk Mama olarak marka ve ürün seçimlerimizi alanında uzman olan sağlıklı ve kaliteli ürünler sunan markalar arasından yapıyoruz. Karşınıza sadece kedi dostumuzun sağlıklı ve konforlu olacağını garanti eden markaları çıkarıyoruz. Kedi tasması seçimi yaparken firmamızın özel seçimleri olan sağlık ve kalite garantisi sunan modern ve şık ürünlerine güvenebilirsiniz.

Kalite Standartları Yüksek Markaların İndirimli Kedi Tasması Fiyatları

Kedi dostlarımızın şahane bir karakteri olduğunu biliyoruz. Çünkü hiç biri, bir diğerine benzemiyor. Hepsinin kendine has karakter özellikleri var. Kedi dostumuzun tarzına hitap eden eğlenceli, cool, romantik tasma modellerini sayfalarımızda bulmak çok kolay. Beğendiğiniz tasma modelini indirimli kedi tasması fiyatları ile sipariş edebilirsiniz. Kedi dostumuzun yaşına ve boyutlarına göre eğitimine yardımcı olacak tasarımlara bakabilir, yavru kediler için eğitim desteği sunan şirin yavru kedi tasması modellerini inceleyebilirsiniz. En iyi markaların evcil dostlarımızın özgürlüğünü kısıtlamayan kaliteli tasma çeşitlerini firmamız indirimleriyle bütçenizi sarsmadan satın alabilirsiniz. Birbirinden farklı tasarıma sahip kedi tasması büyük indirim fırsatlarıyla web sitemizde yerlerini almaya devam ediyor. Stok sorunu yaşamadan satışa sunduğumuz kedi tasma modellerini buradan bulabilirsiniz. Kedilerinizle dışarıda gezmek istiyorsanız kedi gezdirme tasması tam size göre. Renk seçenekleri bulunan kedi gezdirme tasması kedilerimizin boyun bölgesine zarar vermeyecek şekilde tasarlanmaktadır. Kedi boyun tasması ve kedi göğüs tasma çeşitleri ile kedi tasmalarına sahip olabilirsiniz. Sadece yetişkin değil yavru kedi tasmaları da bulunmaktadır. Yavru kedi tasmaları birbirinden güzel tasarımları ile şimdi sizlerle