Benzer Ürünler
Jbl Proflora M501 Co2 Seti (500gr Tüp)
Jbl Proflora M501 Co2 Seti (500gr Tüp)

Jbl Proflora M501 Co2 Seti (500gr Tüp) (111-63183ASD)

0,00
Marka : Jbl
Barkod : 4014162631831
Saat 12:00 Kadar Gelen Siparişler
Ankara İçi Aynı Gün Teslim
200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

JBL ProFlora m501

Bitki gübreleme cihazı, komple set

Akvaryum bitkileri için besin
Bitkiler akvaryum sakinleri için yaşamsal önem taşıyan oksijeni tedarik eder, yosun gelişimini önler, zararlı maddeleri uzaklaştırır,
saklanma olanağı sunar ve mikropların sayısını azaltır.
JBL bitki gübreleme cihazı bitkileri su üzerinden temel besin maddesi CO2 ile besler. Bitkiler bunu yaprakları üzerinden alır.

Kolay montaj
Cihaz komple bağlantıya hazırdır. Basınç düşürücüyü CO2 besleme tüpüne vidalayın. Basınç düşürücüyü hortum aracılığıyla akvaryumdaki difüzöre bağlayın.
CO2 böylece akvaryuma ulaşır ve difüzör yardımıyla suda çözünür. CO2 beslemesi geceleyin araya takılan bir solenoid valfle (teslimat kapsamına dahil değildir) kesilebilir.

* 400 l'ye kadar tatlı su akvaryumlarında (azami 120 cm) hızlı ve yavaş gelişen bitkilerin en iyi şekilde beslenmesi için CO2 gübreleme cihazı
* Cihazı kurun, difüzörü akvaryuma sabitleyin ve CO2 beslemesini sürekli test ideal değeri gösterecek şekilde ayarlayın.
* Profesyonel su bakımı: Basınç azaltıcı sayesinde hassas dozaj. Düzgün akış, genişletilebilir difüzör sayesinde etkin dağılım. En iyi CO2 kontrolü: Büyüteçli ve CO2/pH test setli kabarcık sayacı.
Tüpte kalan basınç manometreyle gösterilir.
* TÜV onaylı besleme tüpü, yüksek basınç emniyet valfli basınçlı gaz tüpü. Tüp altlık sayesinde devrilmez. Hortum rakorları hortumun kayarak çıkmasını önler, çek valf tüpe su girmesini engeller.
* Teslimat kapsamı: ProFlora m501, 500 g'lık yeniden doldurulabilir CO2 tüpü, armatür, altlık, basınç düşürücü, JBL Taifun 27 cm'lik reaktör, kabarcık sayacı, 3 m'lik özel hortum, çek valf, CO2/pH süreklilik testi dahil

Güvenlik
Besleme tüpü TÜV onaylıdır ve bir yüksek basınç emniyet valfine sahiptir. Çek valf sayesinde tüpe su girişi olmaz. Mevcut altlık tüpün devrilmesini önler. Bir CO2 cihazının etki alanı farklı faktörlere bağlıdır.
En önemlileri karbonat sertliği, bitkilerin miktarı ve türü ve suyun yüzeyindeki hareketliliğin ne kadar güçlü olduğudur. Gece saatlerinde solenoid valfle kapatılmayan 500 g'lık bir tüp başlangıç ayarlarında yaklaşık 4 ay dayanır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR