Jbl Proflora M2003 Co2 Seti (ph Cont+2kg Tüp)
Jbl Proflora M2003 Co2 Seti (ph Cont+2kg Tüp)

Jbl Proflora M2003 Co2 Seti (ph Cont+2kg Tüp) (111-63186ASD)

0,00
Marka : Jbl
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺17.812,26(KDV Dahil)
İndirimli : ₺13.359,19(KDV Dahil)
Barkod : 4014162631862
₺1.484,35 'den başlayan taksitlerle
Saat 12:00 Kadar Gelen Siparişler
Ankara İçi Aynı Gün Teslim
200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

Adet

Artır Azalt

Bitki gübreleme cihazı, 2 kg tüplü, pH kontrollü

* 1000 l'ye kadar tatlı su akvaryumlarında hızlı ve yavaş gelişen bitkilerin otomatik olarak beslenmesi için pH kontrollü CO2 gübreleme cihazı.
* Rahat ve etkili: Yeniden doldurulabilir 2 kg'lık tüp, montajı basittir, ayrıca su pompası gerektirmez, tek kullanımlık sisteme dönüştürülebilir.
* Profesyonel su bakımı, otomatik kontrol: Basınç azaltıcı sayesinde hassas dozaj, düzgün akış, genişletilebilir difüzör sayesinde etkin dağılım, kontrol: Çek valfli kabarcık sayacı. Tüpte kalan basınç manometreyle gösterilir.
* TÜV onaylı besleme tüpü, yüksek basınç emniyet valfli basınçlı gaz tüpü. Tüp altlık sayesinde devrilmez. Hortum rakorları hortumun kayarak çıkmasını önler, çek valf tüpe su girmesini engeller
* Teslimat kapsamı: ProFlora m2003, armatür, altlık, basınç düşürücü, pH kontrol cihazı (pH sensörü teslimat kapsamına dahil değildir), reaktör, kabarcık sayacı, hortum, çek valf, yeniden doldurulabilir 2 kg'lık CO2 tüpü dahil

Akvaryum bitkileri için besin
Bitkiler akvaryum sakinleri için yaşamsal önem taşıyan oksijeni tedarik eder, yosun gelişimini önler, zararlı maddeleri uzaklaştırır, saklanma olanağı sunar ve mikropların sayısını azaltır. JBL bitki gübreleme cihazı bitkileri su üzerinden ana besin maddesi CO2 ile besler. Bitkiler bunu yaprakları üzerinden alır.

Kolay montaj
Cihaz komple bağlantıya hazırdır. Basınç düşürücüyü CO2 besleme tüpüne vidalayın. Basınç düşürücüyü hortum aracılığıyla pH kontrol cihazına ve oradan da kabarcık sayacı/çek valf üzerinden akvaryumdaki difüzöre bağlayın. CO2 böylece akvaryuma ulaşır ve difüzör yardımıyla suda çözünür.

Güvenlik
Besleme tüpü TÜV onaylıdır ve bir yüksek basınç emniyet valfine sahiptir. Çek valf sayesinde tüpe su girişi olmaz. Mevcut altlık tüpün devrilmesini önler. Bir CO2 cihazının etki alanı çeşitli faktörlere bağlıdır. En önemlileri karbonat sertliği, bitkilerin miktarı ve türü ve suyun yüzeyindeki hareketliliğin ne kadar güçlü olduğudur. 500 g CO2 temel ayarlarda yaklaşık 4 ay dayanır.

pH sensörü (elektrot) neden teslimat kapsama dahil değil? Burada söz konusu olan elektrotların kullanım ömrüdür. CO2 cihazlarının mağazada hemen satılmayıp, uzun süre beklediği durumlar olabilmektedir. pH elektrodu cihazla birlikte satılıyor olsaydı, bu süre içerisinde daha kullanılmadan eskimiş olurdu. pH elektrotlarının kullanım ömrü üretim tarihinden itibaren yaklaşık
2 yıl olduğundan her müşterinin olabildiğince fabrikadan yeni çıkmış bir elektrot almasını istiyor ve bu nedenle bunları ayrı satıyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR