JBL PLANKTON PUR S5 8x5g. ÖDÜL YEM
JBL PLANKTON PUR S5 8x5g. ÖDÜL YEM

Jbl Plankton Pur S5 8X5G. Ödül Yem (112-30033)

Marka : Jbl
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺202,70
İndirimli : ₺141,89
Barkod : 4014162300331
₺11,82 'den başlayan taksitlerle
ücretsiz kargo
450 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
Saat 12:00 Kadar Gelen Siparişler
Ankara İçi Aynı Gün Teslim
Ürün Skt Min. 10 Ay Olarak Gönderim Sağlanmaktadır

Adet

Artır Azalt
2-6 cm büyüklüğünde balıklar için kutup sularından, koruyucu içermeyen doğal yem. %100 taze ve temiz plankton (0.2-0,5 mm büyüklüğünde planktonlar).
 
JBL PlanktonPur® – kutup denizinden elde edilen tamamen doğal bir üründür. Zooplankton (hayvansal bazlı plankton) birçok tatlı ve tuzlu su balığının temel besinidir. Balık türlerinin birçoğu bu besine uyum sağlamıştır. JBL PlanktonPur® için kullanılan zooplankton Norveç'in soğuk ve kirlilikle tanışmamış olan kutup sularından, özel bir yakalama yöntemiyle elde edilmiştir.
TATLI ve Tuzlu SU BALIKLARI İÇİN
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  • En iyi ve taze ham maddelerden yapılmış olan 2 gr yem çubuğu 200 litreye kadar olan akvaryumlardaki balıkları beslemek için yeterlidir (5 gr çubuk > 250 litre).
  • Yüksek besin değeri(30 mg / g omega 3 ve omega 6 yağ asitleri) ve 20 mg / kg doğal astaksantin ile maksimum renk gelişimi.
Ürün tipi
Tamamlayıcı Besin
Analiz bileşenleri
Ham protein 49.00 %
Ham Yağ 13.00 %
Ham lif 1.00 %
Ham kül 6.00 %
Bileşenler
Yumuşakçalar ve kabuklular (plankton) 100.00 %
 
                          JBL Balık Yemleri - Dünya Çapındaki En Üst Kalite
   Özel Seçilmiş Hammaddeler : Kılçıktan Kaynaklanan yüksek düzeyde fosfat içeren yüksek düzeyde fosfat içeren büyük miktarda balık artığıyla üretilen ucuz balık unu yerine,JBL artık ve ucuz balık unu içermeyen saf balık proteini kullanır.Ancak,o zaman fosfat seviyelerini düşük ve kesinlikle dengelenmiş şekilde tutabilmek için mineral kaynağı olarak dikkatlice ölçülmüş miktarda kılçık unu proteine eklenir.
    Balık Irklarını Korur : JBL balık yemlerini üretmek için bir tane bile balık yakalamaz!Biz sadece balık filetosu üretiminden arta kalan balık parçalarını kullanırız ve prensibimiz şudur : büyük filetolar insanlar için,küçük filetolarsa akvaryum balıklarımız için!Bu şekilde hem yüksek  fosfat içeren balık unu kullanımını engellemiş,hem de yüksek kaliteli saf balık proteini kullanmış oluruz.Sırası gelmişken,balık işleme prosedürü Güney Fransa'da yapılmaktadır.JBL,nesli tehdit altında olan balık ırklarından bütün halde balık alıp işlemeyi reddeder. 
    Geniş İçerik Çeşidi : Kimin Buzdolabında 54 farklı donmuş ya da canlı gıda çeşidi bulunur?Örneğin JBL NovaBel temel yemi toplamda 54 farklı doğal hammadde içeren,7 ayrı pul (flake) içermektedir.Balıklar vahşi hayatta bu çeşitlere alışıktırlar ve akvaryumda daha azını almamalıdırlar!
    Modern ve Hassas Üretim : JBL en yeni üretim tesislerine milyonlarca Euro yatırım yapmıştır ve bu sayede pul yemler ve granüller,tabletler ve çubuklar üretim aşamasında değerli içeriklerini asla kaybetmez.15.000 kilogramlık tamburda (silindirde) pul yemler toplanır ve üretimin hemen ardından hava geçirmez kazanlarda mühürlenmiş bir şekilde saklanır.Bu da vitaminlerin korunmasını sağlar.
    Yüksek kaliteli paketleme ve sızdırmazlık : Hiç yem kutularımızı kapatan herhangi bir JBL folyo kapağını yırtmayı denediniz mi?O zaman bunun neredeyse imkansız olduğunu biliyorsunuzdur!Burada da JBL en üst kalitede malzemelere yatırım yapmıştır ve bu sayede kapalı kutular içerisindeki yüksek yem kalitesi uzun bir süre garantilenmektedir.Kutuların kendisi de yemleri ışık ve havadan koruyacak yüksek kaliteli plastikten yapılmıştır.
Laboratuarda ve doğada yapılan araştırmalar : Vahşi yaşamdaki en iyi "kobaylar" balıklardır!Bu nedenle JBL,ürün geliştirme esnasında düzenlenmekte olan araştırma gezilerinde yem prototipleri ile yapmış olduğu yemleme denemelerinin sonuçlarını araştırmalarına dahil eder.Bu sonuçlar da JBL yemlerinin yüksek düzeyde benimsenmesidir.
                                                       Daha azına razı olmayın!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR