Jbl Novogranomix Mını 100 Ml-42g. Granül Yem
Jbl Novogranomix Mını 100 Ml-42g. Granül Yem

Jbl Novogranomix Mını 100 Ml-42g. Granül Yem (112-30099ASD)

0,00
Marka : JBL
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺177,94
İndirimli : ₺124,56
Barkod : 4014162300997
₺13,84 'den başlayan taksitlerle
Saat 12:00 Kadar Gelen Siparişler
Ankara İçi Aynı Gün Teslim
200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

Adet

Artır Azalt
                      GranoMix mini click kapaklar için yedek kutu
 • Grano mini ürünlerinin click kapakları yedek kutuların üzerine takılabilir.
 • Ürün içeriği JBL NovoGranoMix mini ile aynıdır.
Bilgi : 
 • Uak tanecik boyutuna sahip bu yem ile 3-10 cm arasında uzunluklara sahip balıklarınızı besleyebilirsiniz. Click kapak sayesinde dozu kolayca ayarlayabilirsiniz. 1 click, 5 balık için yeterlidir.
 • Suda bulanıklık yaratmaz.
 • Dengeli protein-yağ dengesi sayesinde suda az kirlenme yaratırken, güçlü ve sağlıklı bir gelişim elde edilmesini sağlar.
 • Dermatolojik olarak test edilmiştir.
  • Ana Besin : Kongo tetra ve diğer büyük tetralar,Zırhlı kedibalığı,Common half-beak,Cüce Cichlid,Labirant Balığı,Atherine (Gökkuşağı Balığı),Shark Barbell ve Büyük Barbell
  • Tamamlayıcı Besin : Emici ağızlı kedi balığı,Doğu Afrika küçük hayvan yiyici ve etoburlar
  • Arada bir Verilecek Besin : Yumurtlayan Cyprinodont (killie),Genç Balık
  • JBL Balık Yemleri - Dünya Çapındaki En Üst Kalite
     Özel Seçilmiş Hammaddeler : Kılçıktan Kaynaklanan yüksek düzeyde fosfat içeren yüksek düzeyde fosfat içeren büyük miktarda balık artığıyla üretilen ucuz balık unu yerine,JBL artık ve ucuz balık unu içermeyen saf balık proteini kullanır.Ancak,o zaman fosfat seviyelerini düşük ve kesinlikle dengelenmiş şekilde tutabilmek için mineral kaynağı olarak dikkatlice ölçülmüş miktarda kılçık unu proteine eklenir.
      Balık Irklarını Korur : JBL balık yemlerini üretmek için bir tane bile balık yakalamaz!Biz sadece balık filetosu üretiminden arta kalan balık parçalarını kullanırız ve prensibimiz şudur : büyük filetolar insanlar için,küçük filetolarsa akvaryum balıklarımız için!Bu şekilde hem yüksek  fosfat içeren balık unu kullanımını engellemiş,hem de yüksek kaliteli saf balık proteini kullanmış oluruz.Sırası gelmişken,balık işleme prosedürü Güney Fransa'da yapılmaktadır.JBL,nesli tehdit altında olan balık ırklarından bütün halde balık alıp işlemeyi reddeder. 
      Geniş İçerik Çeşidi : Kimin Buzdolabında 54 farklı donmuş ya da canlı gıda çeşidi bulunur?Örneğin JBL NovaBel temel yemi toplamda 54 farklı doğal hammadde içeren,7 ayrı pul (flake) içermektedir.Balıklar vahşi hayatta bu çeşitlere alışıktırlar ve akvaryumda daha azını almamalıdırlar!
      Modern ve Hassas Üretim : JBL en yeni üretim tesislerine milyonlarca Euro yatırım yapmıştır ve bu sayede pul yemler ve granüller,tabletler ve çubuklar üretim aşamasında değerli içeriklerini asla kaybetmez.15.000 kilogramlık tamburda (silindirde) pul yemler toplanır ve üretimin hemen ardından hava geçirmez kazanlarda mühürlenmiş bir şekilde saklanır.Bu da vitaminlerin korunmasını sağlar.
      Yüksek kaliteli paketleme ve sızdırmazlık : Hiç yem kutularımızı kapatan herhangi bir JBL folyo kapağını yırtmayı denediniz mi?O zaman bunun neredeyse imkansız olduğunu biliyorsunuzdur!Burada da JBL en üst kalitede malzemelere yatırım yapmıştır ve bu sayede kapalı kutular içerisindeki yüksek yem kalitesi uzun bir süre garantilenmektedir.Kutuların kendisi de yemleri ışık ve havadan koruyacak yüksek kaliteli plastikten yapılmıştır.
  Laboratuarda ve doğada yapılan araştırmalar : Vahşi yaşamdaki en iyi "kobaylar" balıklardır!Bu nedenle JBL,ürün geliştirme esnasında düzenlenmekte olan araştırma gezilerinde yem prototipleri ile yapmış olduğu yemleme denemelerinin sonuçlarını araştırmalarına dahil eder.Bu sonuçlar da JBL yemlerinin yüksek düzeyde benimsenmesidir.
                                                         Daha azına razı olmayın!
Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR