JBL NOVOGRANOCOLOR MINI 100 ML 43 g.GRANÜL YEMKAP
JBL NOVOGRANOCOLOR MINI 100 ML 43 g.GRANÜL YEMKAP

Jbl Novogranocolor Mını 100 Ml 43 G.Granül Yemkap (112-30098)

Marka : Jbl
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺110,21
İndirimli : ₺77,15
Barkod : 4014162300980
₺6,43 'den başlayan taksitlerle
450 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
Saat 12:00 Kadar Gelen Siparişler
Ankara İçi Aynı Gün Teslim
Ürün Skt Min. 10 Ay Olarak Gönderim Sağlanmaktadır

Adet

Artır Azalt
                     Küçük akvaryum balıkları için renkli mini garanül yem
 • Click kapak ile doz ayarı kolayca yapılır. 1 basış 3-10 cm boyundaki 5 balık için yeterlidir.
 • Suda bulanıklık yaratmaz.
 • Dengeli protein/yağ içeriği ile doğal beslenme; suda az kirlenme yaratırken, güçlü ve sağlıklı balıklar elde edilir.
 • Özenle seçilen hammaddelerin içindeki besin değeri yüksek karotenoidler ve Omega3 yağ asitleri ile canlı renkler.
Bilgi : 
 • JBL Grano'nun granülleri bir kısmı suya batacak, bir kısmı akvaryumun orta kısmında yüzecek ve geri kalanı da suyun dibine batacak şekilde geliştirilmiştir. Yemi dökerken kutunun ağzıyla suyun yüzeyi arasındaki mesafe önemlidir. 15 cm'den yüksek mesafelerden atıldığında yemler bir "bariyeri" geçerek, kısa mesafeden yapılan yemlemelere kıyasla (15 cm'den kısa) daha hızlı ve daha çok suyun dibine batmaya başlar. Mesafe kısa tutulduğunda yemler daha uzun süre suyun üzerinde kalır. Bu da balıkların beslenme sürecine daha kolay adapte olmalarını sağlar. Aplocheilus, yani balta balığı gibi ağzı yukarıda olan balıklar suyun yüzeyinden, melek ve neon tetra gibi ağzı ortada olan balıklar hem suyun yüzeyinden, hem orta seviyeden, botia ve kedi balığı gibi ağzı altta olan balıklar ise dipten beslenmeyi severler. Anlaşılacağı üzere bütün balıkların beslenme şekli aynı değildir. Bu, evrimleri sırasında alıştıkları doğal beslenme alışkanlıklarının bir sonucudur. Doğal olarak dipten beslenen bazı cinsler, sırt üstü yüzerek suyun yüzeyinden de beslenebilir.
  • Ana Besin :  Neon ve küçük tetra,Kongo tetra ve diğer büyük tetralar,Common half-beak,Cüce cichlid,Labirent Balığı,Atherine (Gökkuşağı balığı),Zebra Barbell ve küçük barbell,Shark Barbel ve büyük Barbell
  • Tamamlayıcı Besin : Discus Balığı,Doğu Afrika küçük hayvan yiyiciler ve etoburlar,Genç Balıklar
  • Arada bir Verilecek Besin : Yumurtlayan cyprinodont (killie),Canlı doğuran-yavrulayan cyprinodont
  • JBL Balık Yemleri - Dünya Çapındaki En Üst Kalite
     Özel Seçilmiş Hammaddeler : Kılçıktan Kaynaklanan yüksek düzeyde fosfat içeren yüksek düzeyde fosfat içeren büyük miktarda balık artığıyla üretilen ucuz balık unu yerine,JBL artık ve ucuz balık unu içermeyen saf balık proteini kullanır.Ancak,o zaman fosfat seviyelerini düşük ve kesinlikle dengelenmiş şekilde tutabilmek için mineral kaynağı olarak dikkatlice ölçülmüş miktarda kılçık unu proteine eklenir.
      Balık Irklarını Korur : JBL balık yemlerini üretmek için bir tane bile balık yakalamaz!Biz sadece balık filetosu üretiminden arta kalan balık parçalarını kullanırız ve prensibimiz şudur : büyük filetolar insanlar için,küçük filetolarsa akvaryum balıklarımız için!Bu şekilde hem yüksek  fosfat içeren balık unu kullanımını engellemiş,hem de yüksek kaliteli saf balık proteini kullanmış oluruz.Sırası gelmişken,balık işleme prosedürü Güney Fransa'da yapılmaktadır.JBL,nesli tehdit altında olan balık ırklarından bütün halde balık alıp işlemeyi reddeder. 
      Geniş İçerik Çeşidi : Kimin Buzdolabında 54 farklı donmuş ya da canlı gıda çeşidi bulunur?Örneğin JBL NovaBel temel yemi toplamda 54 farklı doğal hammadde içeren,7 ayrı pul (flake) içermektedir.Balıklar vahşi hayatta bu çeşitlere alışıktırlar ve akvaryumda daha azını almamalıdırlar!
      Modern ve Hassas Üretim : JBL en yeni üretim tesislerine milyonlarca Euro yatırım yapmıştır ve bu sayede pul yemler ve granüller,tabletler ve çubuklar üretim aşamasında değerli içeriklerini asla kaybetmez.15.000 kilogramlık tamburda (silindirde) pul yemler toplanır ve üretimin hemen ardından hava geçirmez kazanlarda mühürlenmiş bir şekilde saklanır.Bu da vitaminlerin korunmasını sağlar.
      Yüksek kaliteli paketleme ve sızdırmazlık : Hiç yem kutularımızı kapatan herhangi bir JBL folyo kapağını yırtmayı denediniz mi?O zaman bunun neredeyse imkansız olduğunu biliyorsunuzdur!Burada da JBL en üst kalitede malzemelere yatırım yapmıştır ve bu sayede kapalı kutular içerisindeki yüksek yem kalitesi uzun bir süre garantilenmektedir.Kutuların kendisi de yemleri ışık ve havadan koruyacak yüksek kaliteli plastikten yapılmıştır.
  Laboratuarda ve doğada yapılan araştırmalar : Vahşi yaşamdaki en iyi "kobaylar" balıklardır!Bu nedenle JBL,ürün geliştirme esnasında düzenlenmekte olan araştırma gezilerinde yem prototipleri ile yapmış olduğu yemleme denemelerinin sonuçlarını araştırmalarına dahil eder.Bu sonuçlar da JBL yemlerinin yüksek düzeyde benimsenmesidir.
                                                         Daha azına razı olmayın!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR