Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Jbl

Jbl Aqua In-Out Su Değişim Seti 12/16 Mm 8 M

Barkod : 4014162614308
Ürün Kodu : JBLL15385
%25
6.034,37 TL
4.525,78 TL
Fiyat Alarmı
6.034,37 TL
4.525,78 TL
Hepsi bir arada otomatik sifonlama ve doldurma seti
 

JBL Aqua In-Out Water Change
Akvaryumlar için musluğa bağlanan su değiştirme seti

* Metabolizma ürünlerinin, yem ve bitki artıklarının (döküntü) akvaryumun zemininden emilmesi: 45 ilâ 70 cm su yüksekliğinde otomatik emme düzeneğine sahip döküntü emme ağızlığı
*Kolay montaj: Hortum emme ağızlığına bağlanır,vanalı hortum kovaya sabitlenir, ağızlık akvaryuma sokulur-Hafif bir silkeleme hareketi ile etkinleştirilir.
Döküntü emme ağızlığını akvaryumun taban toprağının içine doğru itin, suyun emiş gücü kiri emer.
* Otomatik emme düzeneği: Basınçlı musluk suyu ile emiş oluşturulur (lavabo akvaryumdan yüksekte olsa bile), döküntü emme ağızlığı aracılığıyla ulaşılması zor olan yerler dahi kolayca temizlenir: bir kenarı köşeli yuvarlak kesit
* Güvenli uygulama: Hortumun vanası kapatılarak su değişimi kolayca sonlandırılır, bitki ve balıkların yanlışlıkla emilmemesi için emme ağızlığında koruyucu bir süzgeç bulunur.

Düzenli su değişimi
Yem, bitki artıkları ve metabolizma ürünleri akvaryum suyuna zarar verir. Akvaryum filtreleri bu maddeleri sudan tam olarak uzaklaştıramadığı için düzenli olarak kısmi su değişikliği yapılmalıdır. JBL In Out su değişimini kolaylaştırır ve akvaryum suyunun kovayla su taşımadan temizlenmesini sağlar.

Basit montaj
Su püskürtme pompasını bir musluğa takın. Uzun hortumu küresel mafsalla su püskürtme pompasına bağlayın. Uzun hortumun diğer ucunu ekte bulunan hortum vanası ve kısa hortum parçası ile birlikte döküntü emme ağızlığına bağlayın. Döküntü emme ağızlığını akvaryuma salın. Su püskürme pompasındaki vanayı ve hortumun vanasını açık duruma getirin. Musluğu sonuna kadar açın. Pompadan geçen su akvaryum suyunu emer. Emme işlemi sırasında döküntü emme ağızlığı ile akvaryumun tabanını temizleyin. Akvaryumu tekrar doldurmak için su püskürtme pompasındaki vanayı kapatın ve pompadan gelen temiz suyla akvaryumu doldurun.

Rahat uygulama
Hortumun vanası kapatıldığında su değişimi kolayca tamamlanmış olur. Döküntü emme ağızlığında bulunan koruyucu süzgeç sayesinde balıkların veya bitkilerin yanlışlıkla emilmesi olanaksızdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.