Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Jbl

Jbl Aqua In-Out Hortum Uzatma 12/16 Mm 8 M

Barkod : 4014162614315
Ürün Kodu : JBLL15366
%25
3.399,12 TL
2.549,34 TL
Fiyat Alarmı
3.399,12 TL
2.549,34 TL

JBL Aqua In-Out Uzatma
Aqua su değiştirme seti için uzatma hortumu

* Kova taşımak, ağızla hortum emmek yok: Akvaryumlar için, su püskürtme pompası ve zemin temizleyici ile birlikte, vanaya takılan su değiştirme seti
* Kolay montaj: 22 x 1 ve 24 x 1 iç diş için 2 adet vidalı adaptörle ya da adaptörsüz olarak 3/4 inç hortum dişine bağlantıya hazır, komple
* Uzatma hortumu - Uzunluk 8 m, çap: 12/16 mm.
* Güvenli: Sıkıştırma bağlantılı hortum kaplini dahil
* Aqua In Out için 1 adet uzatma hortumu, uzunluk: 8 m, çap : 12/16

Düzenli su değişimi
Yem, bitki artıkları ve metabolizma ürünleri akvaryum suyuna zarar verir. Akvaryum filtreleri bu maddeleri sudan tam olarak uzaklaştıramadığı için düzenli olarak kısmi su değişikliği yapılmalıdır. JBL In Out su değişimini kolaylaştırır ve akvaryum suyunun kovayla su taşımadan temizlenmesini sağlar.

Basit montaj
Su püskürtme pompasını bir musluğa takın. Uzun hortumu küresel mafsalla su püskürtme pompasına bağlayın. Uzun hortumun diğer ucunu ekte bulunan hortum vanası ve kısa hortum parçası ile birlikte döküntü emme ağızlığına bağlayın. Döküntü emme ağızlığını akvaryuma salın. Su püskürme pompasındaki vanayı ve hortumun vanasını açık duruma getirin. Musluğu sonuna kadar açın. Pompadan geçen su akvaryum suyunu emer. Emme işlemi sırasında döküntü emme ağızlığı ile akvaryumun tabanını temizleyin. Akvaryumu tekrar doldurmak için su püskürtme pompasındaki vanayı kapatın ve pompadan gelen temiz suyla akvaryumu doldurun.

Rahat uygulama
Uzatma hortumu sıkıştırmalı bağlantı ile mevcut hortuma bağlanır. Döküntü emme ağızlığı takılır ve her zamanki gibi kullanılır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.