Hayat Kimya Sholk Leke ve Kötü Koku Giderici Hijyenik Yüzey Temizleyici 1 Lt
Hayat Kimya Sholk Leke ve Kötü Koku Giderici Hijyenik Yüzey Temizleyici 1 Lt

Hayat Kimya Sholk Leke ve Kötü Koku Giderici Hijyenik Yüzey Temizleyici 1 Lt (8690536905621)

0,00
Marka : SHOLK
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺38,88(KDV Dahil)
İndirimli : ₺34,99(KDV Dahil)
Barkod : 8690536905621
₺3,89 'den başlayan taksitlerle

Sholk Hijyenik Yüzey Temizleyici leke ve kötü koku giderici özelliğe sahiptir. Klor içermeyen formülü ile can dostunuz rahat nefes almasını sağlar ve hipoalerjeniktir.

Ankara İçi Aynı Gün Teslim
200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

ADET

Artır Azalt

SHOLK LEKE VE KÖTÜ KOKU GİDERİCİ HİJYENİK YÜZEY TEMİZLEYİCİ

Biricik dostlarımız evcil hayvanlarımızın can dostu Sholk, evlerde hijyen sağlarken onların sağlığını ve konforunu korur. Sholk Hijyenik Yüzey Temizleyici leke ve kötü koku giderici özelliğe sahiptir. Klor içermeyen formülü ile can dostunuz rahat nefes almasını sağlar ve hipoalerjeniktir. Dil, pati, solunum ve burun dostu olduğundan tahriş ve iritasyona sebep olmaz. Silinen yüzeylerde iz ve yapışkanlık bırakmaz, parlaklık sağlar. Kullanım Amacı ve Alanları: Evcil hayvanların oyuncakları suda bekleterek temizlenebilir. Kedi&Köpeklerin yattığı alanlar/yatakları sulandırarak silinebilir. Kedi taşıma kutusu temizlenebilir. Kedi kumunun bulunduğu kutunun içerisi temizlenebilir. Kum küreği içerisinde bekletilerek temizlenebilir. Kum kutusundan çıkan kedi patileriyle kumu evin içerisine taşıyabilir, bu yüzeyler yüzey temizleyici ile temizlenebilir. Mutfaktaki masa, zemin gibi yüzeyler temizlenebilir. Kedi & köpek mama kabını içinde bekletilerek temizlenebilir. (Mama kabı temizledikten sonra durulanmalıdır.)

KULLANIM TALİMATI :

Sulandırarak Kullanım : Yarım kova (5 Lt) suya 2 kapak Sholk Yüzey Temizleyici'yi koyup karıştırınız.

Doğrudan Kullanım : Zor ve inatçı lekeler için bir miktar Sholk Yüzey Temizleyici'yi doğrudan bezin ya da kirin üzerine dökerek silin.

Klorlu çamaşır suları ile karıştırmayın ve sıcak yüzeylerde kullanmadan önce yüzeyi soğutun. Yeni ve farklı yüzeylerde kullanmadan önce küçük ve görünmeyen bir yerde deneyin.

Boyasız. yüzey kaplaması olmayan,poröz,wax uygulanmış yüzeylerde kullanılması tavsiye edilmez.

ÜRÜN BİLEŞİMİ : %5 Aniyonik Yüzey Aktif Madde, %5 Noniyonik Yüzey Aktif Madde, %5 Hidrojen Peroksit (Oksijen Bazlı Ağartıcı), Parfüm.

Benzer Ürünler
Etiketler
Hayat, Hayat Kimya, Hayat Kimya Sholk, Hayat Kimya Sholk Leke, Hayat Kimya Sholk Leke ve, Hayat Kimya Sholk Leke ve Kötü, Hayat Kimya Sholk Leke ve Kötü Koku, Hayat Kimya Sholk Leke ve Kötü Koku Giderici, Hayat Kimya Sholk Leke ve Kötü Koku Giderici Hijyenik, Hayat Kimya Sholk Leke ve Kötü Koku Giderici Hijyenik Yüzey, Hayat Kimya Sholk Leke ve Kötü Koku Giderici Hijyenik Yüzey Temizleyici, Hayat Kimya Sholk Leke ve Kötü Koku Giderici Hijyenik Yüzey Temizleyici 1, Hayat Kimya Sholk Leke ve Kötü Koku Giderici Hijyenik Yüzey Temizleyici 1 Lt, Hayat Kimya Sholk Leke ve Kötü Koku Giderici Hijyenik Yüzey Temizleyici Lt, Hayat Kimya Sholk Leke ve Kötü Koku Giderici Hijyenik Yüzey 1, Hayat Kimya Sholk Leke ve Kötü Koku Giderici Hijyenik Yüzey 1 Lt, Hayat Kimya Sholk Leke ve Kötü Koku Giderici Hijyenik Yüzey Lt, Hayat Kimya Sholk Leke ve Kötü Koku Giderici Hijyenik Temizleyici, Hayat Kimya Sholk Leke ve Kötü Koku Giderici Hijyenik Temizleyici 1, Hayat Kimya Sholk Leke ve Kötü Koku Giderici Hijyenik Temizleyici 1 Lt, Hayat Kimya Sholk Leke ve Kötü Koku Giderici Hijyenik Temizleyici Lt, Hayat Kimya Sholk Leke ve Kötü Koku Giderici Hijyenik 1, Hayat Kimya Sholk Leke ve Kötü Koku Giderici Hijyenik 1 Lt, Hayat Kimya Sholk Leke ve Kötü Koku Giderici Hijyenik Lt, Hayat Kimya Sholk Leke ve Kötü Koku Giderici Yüzey, Hayat Kimya Sholk Leke ve Kötü Koku Giderici Yüzey Temizleyici, Hayat Kimya Sholk Leke ve Kötü Koku Giderici Yüzey Temizleyici 1, Hayat Kimya Sholk Leke ve Kötü Koku Giderici Yüzey Temizleyici 1 Lt, Hayat Kimya Sholk Leke ve Kötü Koku Giderici Yüzey Temizleyici Lt, Hayat Kimya Sholk Leke ve Kötü Koku Giderici Yüzey 1, Hayat Kimya Sholk Leke ve Kötü Koku Giderici Yüzey 1 Lt, Hayat Kimya Sholk Leke ve Kötü Koku Giderici Yüzey Lt, Hayat Kimya Sholk Leke ve Kötü Koku Giderici Temizleyici, Hayat Kimya Sholk Leke ve Kötü Koku Giderici Temizleyici 1, Hayat Kimya Sholk Leke ve Kötü Koku Giderici Temizleyici 1 Lt, Hayat Kimya Sholk Leke ve Kötü Koku Giderici Temizleyici Lt, Hayat Kimya Sholk Leke ve Kötü Koku Giderici 1, Hayat Kimya Sholk Leke ve Kötü Koku Giderici 1 Lt, Hayat Kimya Sholk Leke ve Kötü Koku Giderici Lt, Hayat Kimya Sholk Leke ve Kötü Koku Hijyenik, Hayat Kimya Sholk Leke ve Kötü Koku Hijyenik Yüzey, Hayat Kimya Sholk Leke ve Kötü Koku Hijyenik Yüzey Temizleyici, Hayat Kimya Sholk Leke ve Kötü Koku Hijyenik Yüzey Temizleyici 1, Hayat Kimya Sholk Leke ve Kötü Koku Hijyenik Yüzey Temizleyici 1 Lt, Hayat Kimya Sholk Leke ve Kötü Koku Hijyenik Yüzey Temizleyici Lt, Hayat Kimya Sholk Leke ve Kötü Koku Hijyenik Yüzey 1, Hayat Kimya Sholk Leke ve Kötü Koku Hijyenik Yüzey 1 Lt, Hayat Kimya Sholk Leke ve Kötü Koku Hijyenik Yüzey Lt, Hayat Kimya Sholk Leke ve Kötü Koku Hijyenik Temizleyici, Hayat Kimya Sholk Leke ve Kötü Koku Hijyenik Temizleyici 1,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR