Happy Dog Profi Sportive Tavuk Etli Aktif Köpek Maması 20 Kg
Happy Dog Profi Sportive Tavuk Etli Aktif Köpek Maması 20 Kg

Happy Dog Profi Sportive Tavuk Etli Aktif Köpek Maması 20 Kg (4001967012682)

Marka : Happy Dog
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺1.880,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.410,00(KDV Dahil)
Barkod : 4001967012682
₺156,67 'den başlayan taksitlerle
SON KULLANMA TARİHİ >> Minimum 10 - 15 Ay İleri Tarih Ortalamasına Sahiptir.
Saat 12:00 Kadar Gelen Siparişler
Ankara İçi Aynı Gün Teslim
200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

ADET

Artır Azalt

Happy Dog Profi Sportive Tavuk Etli Aktif Köpek Maması 20 Kg

 

Artan aktiviteye sahip iş ve spor köpekleri için komple yem. Mutlu Köpek Profi Krokette 26/16 Sportif 20kg - yüksek beslenme ihtiyaçları olan yetişkin köpekler için tam bir yemdir. Enerji zengini gıda krokette 26-16 Sportif artan faaliyet döneminde görev yapan ve spor köpeklerin artan besin iddiaları kapsayacak şekilde proteinlerin yapı ve daha büyük bir enerji payını getiriyor. Montaj köpeklerin tüm ırklar için protein binanın optimum kaynağıdır bol "kırmızı" sığır kas dayanmaktadır, biz kas aktivitesi ve fiziksel performansa gereksinim duyuyor.

Ayrıca, sığır donyağı bu aktif köpekler için optimal ve güçlü bir enerji kaynağıdır. Bu, aynı zamanda, hamile besleme ve yavrular emziren ve alternatif olarak, orta ve büyük ırkların genç aktif köpeklerin yetiştirme dağıtabilir için uygundur Halihazırda aktif eğitim ve öğretime dahil olanlar. Orta ağır köpekler için en uygun oranlarda gerekli tüm mineralleri, eser elementleri ve vitaminleri içerir. Tüm besin maddelerinin tedariğinde daha yüksek taleplerin bulunduğu her yerde sağlıklı köpek beslenmesine ekonomik bir alternatiftir.

 

 

 

Malzemeler: buğday, buğday unu, et damlatma unu, mısır, tavuk yağı, sığır yağı, tavuk unu, kurutulmuş, hemoglobin, şeker pancarı küspesi, balık unu, karaciğer hidrolizatı, sodyum klorür.

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR