Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4
Toplam 30 ürün bulunmaktadır.

Akvaryum Temizliği İçin Kullanışlı Hagen Marina Ürün Seçenekleri

Akvaryum nedir?

Akvaryum, çoğunlukla üretim maddesi olarak can y0a da yüksek dirence sahip plastik yapıda saydam maddelerden yapılan bir nevi yaşam alanıdır. Genellikle balık türleri olmak üzere bazen omurgasız ve amfibyumlar, deniz canlıları ve sürüngenler gibi suda yalayan hayvanların ev ya da iş yeri gibi alanlardaki yaşam alanlarıdır.

Akvaryum Temizliğinin Önemi

Akvary0um suyunun temiz olması, akvaryumda yaşam süren canlıların sağlığı açısından ilk sırada gelen önemli bir konudur. Akvaryum içerisinde yer alan temiz su durumu, akvaryum canlılarınızım büyümesi ve gelişmesinde büyük bir rol oynamaktadır. Zaman içerisinde yetmemiş olan yemler, balıklarının dışkıları ya da çürüyen bitkilerin durumu suyun değerini değiştirerek suyu sağlıksız hale getirmektedir. Bu nedenle düzenli olarak akvaryum temizliği yapılmalıdır.

Hagen Marina Ürün Seçenekleri

Akvaryumunuzun temiz olması içerisinde yaşayan akvaryum canlılarınız için yaşanılabilir bir dünya haline gelebilmesi için oldukça önemlidir. Hagen marina kum temizleyici ürünümüz akvaryum içerisindeki kumun temizlenmesine oldukça kolaylık sağlamakla birlikte düzenli denizlere olması nedeni ile kumun temiz olması suyun da kirlenmesine gecikme durumu ve daha uzun süre temiz kalma durumunu beraberinde getirecektir.

Hagen marina akvaryum kuru temizleyici ürünümüz hem sizlerin zaman açısından vaktinizi almayarak zaman tasarrufu sağlamanızı hem de akvaryum canlılarınızın sağlıklı bir şekilde uzun bir yaşam sürdürmelerinde birebir olacaktır. Akvaryum temizliği için ise bir diğer ürünümüz olan Hagen marina pilli dip süpürgesi sizler için özenle üretilmiştir.  

Farklı Boyutlarda ve İhtiyaçlarınıza Uygun Hagen Marina Akvaryum Kepçesi

Akvaryum kepçesi ya da balık kepçesi ürünleri balıklara zarar vermeden hem balıkları suyun içerisinden çıkartmak hem de suyu temizlemeden kullanılan bir alettir. Akvaryum büyüklükleri göre akvaryum kepçesi boyutları da değişiklik göstermektedir. Hagen marinaa akvaryum kepçesi bir çok boyutta satışa sunulmaktadır örneğin küçük boyutlu akvaryumlar için hagen marinaa akvaryum kepçesi 7,5 cm boyutundaki ürünümüzü gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Akvaryumunuz ve akvaryumda yaşayan balıklarının boyutları orta büyüklükte olması halinde ise hagen marinaa akvaryum kepçesi 12 cm olan ürünümüzü internet sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Akvaryum boyutları ve akvaryum canlılarınız daha büyük boyutlarda olabiliyor o durumda ise en kullanışlı olan ürünümüz hagen marinaa akvaryum kepçesi 15 cm olan ürünümüzdür. Tabii ki boyutları daha büyük akvaryum ve akvaryum canlılarımız olabiliyor. Bu durumlarda ise hagen marinaa akvaryum kepçesi 20 cm ve hagen marinaa akvaryum kepçesi 25 cm olan ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Akvaryum Camlarını Temizlemek İçin Güçlü Hagen Marina Akvaryum Mıknatıslı Cam Temizleyicisi

Akvaryum temizliğinde diğer bir önemli nokta ise akvaryum camlarının temizliğidir. Canlarımızı Manuel olarak temizlenmesi hem sizi yorarken hem de vaktinizi fazlaca almaktadır. Zamandan ve enerjinizi tasarruf etmek için dilerseniz hagen marina akvaryum mıknatıslı cam temizleyici ürünümüzü tercih edebilir, ürün özelliklerini internet sitemiz üzerinden kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

Akvaryum Su Sıcaklığını Hassas Bir Şekilde Ölçen Hagen Marina Akvaryum Dijital Termometreler

Akvaryum canlıları için en uygun sıcaklık aralığı 24-26 °C aralığıdır. Bazı balık türlerine göre su sıcaklıkları da değişkenlik gösterebilmektedir.

Akvaryum sıcaklığı akvaryum canlıları için hayati önem taşımaktadır. Suyum canlıların yaşam koşullarına göre ayarlanması ve sık sık kontrol edilmesi gerekmektedir. Hagen marina akvaryum digital termometre ürünümüz düzenli olarak suyun sıcaklığını ölçmektedir. Uzun süreli kullanıma özel üretil iş olan ürün detaylarımıza ve ürünlerimize internet sitemiz üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.