₺13,90 KDV Dahil
₺15,44 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Hızlı Kargo
₺13,90 KDV Dahil
₺15,44 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
%24 İndirim
%24İndirim
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
₺299,90 KDV Dahil
₺394,61 KDV Dahil
%24 İndirim
%24İndirim
Hızlı Kargo
Sonraki Sayfa
Kalan ürün sayısı : 17
1 2 >

 Gourmet Kedi Yaş Mama ve Konserve Çeşitleri

Yaş mamalar, kuru mamalara nazaran farklı şekilde üretilir. Et yan ürünleri ağırlıklı mamalar, sebze, tahıl, yağ, su ve minerallerin de eklenmesi ile bir takım işlemlerden geçerek konserve haline getirilir. Besin değerleri güvenilir olan yaş ve kuru mamalar hem kediler hem de köpekler için sürekli kullanıma uygundur. Yaş mamalarda yeteri kadar su bulunduğu için yaş mama yanına su vermenize gerek yoktur. Kedi dostlarımıza kuru mama verirken yanında mutlaka su verilmesi de gerekir. Purina Gourmet yaş mamalar, kedilerin bütün ihtiyaçları dikkate alınarak hazırlanır. Ton balıklı, sığır etli, somonlu, tavuk etli, ciğer soslu ve daha birçok çeşidi olan Gourmet mamalar, lezzet eşliğinde, onların sağlıklı gelişimlerini destekler. Yavru kedileri ilk haftalardan itibaren Purina yavru kedi maması ile besleyerek birinci büyüme dönemini sağlıklı bir şekilde tamamlamasını sağlayabilirsiniz. Çabuk Mama olarak bu kaliteli markanın mamalarına sayfamızdan uygun fiyat seçenekleri ile ulaşabilir, kedi dostlarımızı en iyi şekilde besleyebilirsiniz.

 

Kaliteli ve Besleyici Gourmet Mamaları Çeşitleri

Kedileri tek tip beslemek yerine hem kuru mama hem de yaş mama ile beslerseniz daha olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Özellikle kuru mama ile beslerken bol su içmelerini sağlamanız gerekir. Kediler mamalarının çok sıcak veya çok soğuk olmasını sevmezler. Yaş mamaların özellikle oda sıcaklığında olmasına da özen gösterilmelidir. Purina Proplan kedi maması ve Purina Proplan yavru kedi maması kedilerin severek yediği mamalardandır. Kedileri yeterli miktarda su içmeye teşvik etmek gerekir. Bunun için ilk önce onun suya erişiminin kolay olması gerekir. Bazı kediler ise akan suyu kaynağından içmeyi severler. Eğer kediler az su içiyorsa kuru mamalara da su eklenebilir. Ayrıca gerekirse içme su baharatsız ve tuzsuz et suyu ile tatlandırılabilir. Sayfamızda kedi dostlarımız için markanın mama seçeneklerine ulaşabilişiniz. Purina kedi maması çeşitlerini inceleyerek kedi dostlarımızın gelişimini destekleyecek mamayı seçerek, kolayca ve güvenle satın alabilirsiniz.

Gourmet Yaş Mamaların Avantajları

Sindirim problemleri yaşayan kediler ve çiğneme zorluğu çeken kediler için yaş mamalar çok önemlidir. Bu kolaylıklarının yanı sıra, kediler yaş mamalara kuru mamalardan daha çok ilgi gösterir. Purina, sunduğu zengin yaş mama çeşitleriyle, onların lezzete sağlıklı bir şekilde ulaşmasını sağlar. Yaş mama tüketen kediler su ihtiyaçlarını otomatik olarak yaş mamadan alır. Purina, kedi mamalarının üretiminin yanı sıra; Purina Proplan köpek maması ile köpek dostlarımızı da unutmuyor. Büyük ve küçük ırk köpekleri için ayrı ayrı üretilen Purina köpek maması, köpekler tarafından çok sevilir. Sayfalarımızdan bu kaliteli markanın sağlıklı ve besleyici mama seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Ürünleri inceleyerek uygun fiyat alternatifleri ile güvenle alabilirsiniz. Çabuk Mama olarak kedi ve köpek dostlarımızın en sağlıklı şekilde beslenmesi için kaliteli mama seçenekleri ile yanınızdayız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR