Benzer Ürünler
GimCat Derma Paste Deri ve Tüy Sağlığı Kedi Macunu 50 Gr
GimCat Derma Paste Deri ve Tüy Sağlığı Kedi Macunu 50 Gr

GimCat Derma Paste Deri ve Tüy Sağlığı Kedi Macunu 50 Gr (4002064418759)

Marka : Gimcat
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺117,64(KDV Dahil)
İndirimli : ₺99,99(KDV Dahil)
Barkod : 4002064418759
₺11,11 'den başlayan taksitlerle
450 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
Saat 12:00 Kadar Gelen Siparişler
Ankara İçi Aynı Gün Teslim
Ürün Skt Min. 10 Ay Olarak Gönderim Sağlanmaktadır

ADET

Artır Azalt
GimCat Derma Paste Kedi Macunu     
Kediler için tamamlayıcı mama
Deri ve tüyler sağlık ve mutluluğun aynasıdır. Bu nedenle bazı besleyici maddelerin yetersiz kaldığı farklı durumlar, bir kedinin deri ve tüy görünümü üzerinde olumsuz etki yaratır.


GimCat Derma Macun, iyileştirilmiş deriyi destekleyen; sağlıklı ve parlak tüylerin oluşumunu sağlayan besin destekleyici bir formül içerir: 


•Çuha çiçeği yağı, kuru deri üzerinde olumlu etkisi olan Omega-3 ve Omega-6 yağ asidi içerir. Ayrıca linolenik asit içerir. Kediler bunları, deri ve tüyleri için besleyici bileşenler sağlayan araşidonik asit oluşturmak için kullanır.


•Klorella yosunu, çeşitli vitamin ve minerallerin kaynağı olarak katkı sağlar. Bunlar derinin doğal dengesini korumasına yardımcı olur.


•Biyotin, çinko ve B vitamini kompleksi deri ve tüyün yeniden yapılanmasını destekler..


Bileşim: Bitkisel yan ürünler, katı ve sıvı yağlar (çuha çiçeği yağı %4), %31,8 yosunlar (klorella yosunu %4), süt ve süt ürünleri, mayalar (%1,1 beta-Glukan içerir).


Analitik Bileşenler: Nem %12.50, Ham Protein %7.50, Ham Yağ %36.50, Ham Lif              %1.5, Ham Kül %6.00.Beslenme Talimatı: Günde 6 cm, ya doğrudan tüpten veya yiyeceklere ilave edilir (1 cm macun = yaklaşık 0.5 g). Oda sıcaklığında besleyin. 1 yaşından büyük tüm kedilere tavsiye edilir.

Etiketler
GimCat, GimCat Derma, GimCat Derma Paste, GimCat Derma Paste Deri, GimCat Derma Paste Deri ve, GimCat Derma Paste Deri ve Tüy, GimCat Derma Paste Deri ve Tüy Sağlığı, GimCat Derma Paste Deri ve Tüy Sağlığı Kedi, GimCat Derma Paste Deri ve Tüy Sağlığı Kedi Macunu, GimCat Derma Paste Deri ve Tüy Sağlığı Kedi Macunu 50, GimCat Derma Paste Deri ve Tüy Sağlığı Kedi Macunu 50 Gr, GimCat Derma Paste Deri ve Tüy Sağlığı Kedi Macunu Gr, GimCat Derma Paste Deri ve Tüy Sağlığı Kedi 50, GimCat Derma Paste Deri ve Tüy Sağlığı Kedi 50 Gr, GimCat Derma Paste Deri ve Tüy Sağlığı Kedi Gr, GimCat Derma Paste Deri ve Tüy Sağlığı Macunu, GimCat Derma Paste Deri ve Tüy Sağlığı Macunu 50, GimCat Derma Paste Deri ve Tüy Sağlığı Macunu 50 Gr, GimCat Derma Paste Deri ve Tüy Sağlığı Macunu Gr, GimCat Derma Paste Deri ve Tüy Sağlığı 50, GimCat Derma Paste Deri ve Tüy Sağlığı 50 Gr, GimCat Derma Paste Deri ve Tüy Sağlığı Gr, GimCat Derma Paste Deri ve Tüy Kedi, GimCat Derma Paste Deri ve Tüy Kedi Macunu, GimCat Derma Paste Deri ve Tüy Kedi Macunu 50, GimCat Derma Paste Deri ve Tüy Kedi Macunu 50 Gr, GimCat Derma Paste Deri ve Tüy Kedi Macunu Gr, GimCat Derma Paste Deri ve Tüy Kedi 50, GimCat Derma Paste Deri ve Tüy Kedi 50 Gr, GimCat Derma Paste Deri ve Tüy Kedi Gr, GimCat Derma Paste Deri ve Tüy Macunu, GimCat Derma Paste Deri ve Tüy Macunu 50, GimCat Derma Paste Deri ve Tüy Macunu 50 Gr, GimCat Derma Paste Deri ve Tüy Macunu Gr, GimCat Derma Paste Deri ve Tüy 50, GimCat Derma Paste Deri ve Tüy 50 Gr, GimCat Derma Paste Deri ve Tüy Gr, GimCat Derma Paste Deri ve Sağlığı, GimCat Derma Paste Deri ve Sağlığı Kedi, GimCat Derma Paste Deri ve Sağlığı Kedi Macunu, GimCat Derma Paste Deri ve Sağlığı Kedi Macunu 50, GimCat Derma Paste Deri ve Sağlığı Kedi Macunu 50 Gr, GimCat Derma Paste Deri ve Sağlığı Kedi Macunu Gr, GimCat Derma Paste Deri ve Sağlığı Kedi 50, GimCat Derma Paste Deri ve Sağlığı Kedi 50 Gr, GimCat Derma Paste Deri ve Sağlığı Kedi Gr, GimCat Derma Paste Deri ve Sağlığı Macunu, GimCat Derma Paste Deri ve Sağlığı Macunu 50, GimCat Derma Paste Deri ve Sağlığı Macunu 50 Gr, GimCat Derma Paste Deri ve Sağlığı Macunu Gr,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR