Euro Gold Nature Muhabbet Kuşu Yemi 1000 Gr
Euro Gold Nature Muhabbet Kuşu Yemi 1000 Gr

Euro Gold Nature Muhabbet Kuşu Yemi 1000 Gr (8681144130116)

0,00
Marka : Euro Gold
İndirim Oranı : %19 İndirim
Fiyat : ₺38,80(KDV Dahil)
İndirimli : ₺31,43(KDV Dahil)
Barkod : 8681144130116
₺3,49 'den başlayan taksitlerle

Muhabbet kuşlarının, doğal beslenme alışkanlıklarına uygun olarak hazırlanmış tam yemdir. bu karışım, en kaliteli tohumların özenle seçilerek harmanlanmasından elde edilmiştir. eurogold muhabbet kuşu yemi içeriğindeki bal ve meyve aromaları ile yem yemede isteksiz kuşların bile severek yiyebileceği bir yemdir.

SON KULLANMA TARİHİ >> Minimum 10 - 15 Ay İleri Tarih Ortalamasına Sahiptir.
Ankara İçi Aynı Gün Teslim
150 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

ADET

Artır Azalt
euro gold muhabbet kuşu yemi 1000 Gr

 muhabbet kuşlarının, doğal beslenme alışkanlıklarına uygun olarak hazırlanmış tam yemdir. bu karışım, en kaliteli tohumların özenle seçilerek harmanlanmasından elde edilmiştir. eurogold muhabbet kuşu yemi içeriğindeki bal ve meyve aromaları ile yem yemede isteksiz kuşların bile severek yiyebileceği bir yemdir.

 içerik

sarı darı, beyaz darı, kırmızı darı, keten tohumu, kanarya yemi (aspur sade), yulaf (mevsimsel), vitamin – mineral karışımı, bal ve meyve aroması.

 

besleme tavsiyesi

günlük ihtiyaç kuşun türüne, yaşına ve kafesteki kuş sayısına bağlı olarak değişebilir. bu nedenle kafes içinde iki yemlik bulundurulmalı ve yemlikler sürekli olarak dolu olmalıdır. yemlikler günlük olarak kontrol edilerek içlerindeki kabuklardan temizlenmeli ve yem tamamlanmalıdır. içme suyu günlük olarak değiştirilmeli sürekli taze içme suyu bulundurulmalıdır. tüm yemlerimiz paketleme esnasında paketlerin içine azot gazı basılarak paketlenmektedir. azot gazı yemlerde oluşabilecek böceklenme ve bozulmaları engelleyip, ürünün son tüketim tarihine kadar hiç bozulmadan kalmasını sağlar. yem paketleri, güneş ışığından, nemden ve aşırı sıcak ortamlardan uzak depolanmalıdır. üç katlı ambalaj yapısı sayesinde, yemin içerisinde aromalar ve vitamin değerleri paket açılana kadar kaybolmadan korunur. tüm yemler canlının türüne göre özel formüle edilip, üretilmiş vitamin ve mineral karışımları içerir.

Benzer Ürünler