Euro Gold Nature Guinea Pig Yemi 750 Gr
Euro Gold Nature Guinea Pig Yemi 750 Gr

Euro Gold Nature Guinea Pig Yemi 750 Gr (8681144130079)

0,00
Marka : EURO GOLD
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺26,70(KDV Dahil)
İndirimli : ₺24,03(KDV Dahil)
Barkod : 8681144130079
₺2,67 'den başlayan taksitlerle

Guinea Pig lerin, doğal beslenme alışkanlıklarına uygun olarak hazırlanmış tam yemdir. Bu karışım, en kaliteli tohumların, özel formüle edilmiş pelet yemler ile harmanlanmasından elde edilmiştir.  Guinea Pig lerin ihtiyacı olan tüm besin maddelerini içeren tam yemdir.Guinea Pig lerde beslenme tek tip değil çeşitli olmalıdır. Kuru yem, sebze, meyve şeklinde çeşitlilik sağlanmalıdır. Beslenmenin %60ı kuru yem-kuru ot, %25 sebze, %15 ise meyve şeklinde bir düzen oluşturulmalıdır.

Saat 12:00 Kadar Gelen Siparişler
Ankara İçi Aynı Gün Teslim
150 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

ADET

Artır Azalt
Guinea Pig lerin, doğal beslenme alışkanlıklarına uygun olarak hazırlanmış tam yemdir. Bu karışım, en kaliteli tohumların, özel formüle edilmiş pelet yemler ile harmanlanmasından elde edilmiştir.  Guinea Pig lerin ihtiyacı olan tüm besin maddelerini içeren tam yemdir.

Guinea Pig lerde beslenme tek tip değil çeşitli olmalıdır. Kuru yem, sebze, meyve şeklinde çeşitlilik sağlanmalıdır. Beslenmenin %60ı kuru yem-kuru ot, %25 sebze, %15 ise meyve şeklinde bir düzen oluşturulmalıdır.

Guinea Pig lerin sindirim sistemi yüksek miktarda lif içeren yiyeceklerle

beslenmelerini şart koşar. Lifli yiyeceklerin alınması sağlıklarını korumaya ve sindirim sisteminin düzgün çalışmasına yardımcı olur. Bu yüzden Euro gold guinea pig yemi yüksek lif içerikli kuru otlar ve sindirimi kolaylaştırıcı pelet formülleri içerir.

Diğer hayvanların aksine guinea pig ler C vitaminini üretemezler bu yüzden guinea pig lere her gün yeteri kadar bu önemli gıdayı sağlamalısınız. EURO GOLD Guinea Pig yemi gerekli C vitaminini içerir.

İçerik; Buğday, arpa, yulaf (mevsimsel), mısır, sorgum, ayçekirdeği, kurutulmuş havuç, yonca sapı, keçiboynuzu, vitamin ? mineral karışımı, pellet.

Benzer Ürünler