Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Dreamies Kedi Ödül Mama Çeşitleri

Dreamies markası tamamen sevimli dostlarımızın ihtiyaç ve gereçleri için kurulmuş sektörde öncü gelen köklü bir markadır. İthalat ve ihracat alanında büyük başarılara imza atmış olan Dreamies markası üretmiş olduğu mamalar ve ürünlerde güvenilirlik ve kaliteli hizmet anlayışını da inşa etmiştir. Sevimli hayvan dostlarımız tarafından oldukça beğenilen ürünleri ve mamaları sayesinde siz değerli sevimli dostlarımızın ailelerinin de büyük beğenisine sahip olmuştur.

Kedilerimiz için ödül mamaları oldukça kıymetli bir besindir. Kedilerimize en çok eğitim vermemiz esnasında başvurulan ödül mamaları eğitimi oldukça kolaylaştırabilmektedir. Kediler eğitim aldıkları süreçler boyunca sinirli ve agresif olabilirler. Henüz alışa süreçleri olması nedeni ile onları teşvik etmek için ödül mamalarına başvurulabilir.

Dreamies kedi ödül maması kedilerin sevebileceği ölçüde lezzetli ve aynı zamanda sağlıklı olan atıştırmalar olarak özenle üretilmiştir. Aynı zamanda zengin içeriklere sahip olmaları nedeni ile kedilerin ihtiyacı olan vitamin ve mineral takviyelerinde de yardımcı bir ek gıdadır. Dreamies ödül maması kedilerinizin sağlıkları ve besin destekleri düşünülerek özenle içerikleri ve tatları belirlenerek sağlık koşulları artında titizlik ile birlikte üretilmiştir.

Kedi ödül maması seçimlerinde çok dikkat edilmelidir. Kedilerin ilgisini fazlaca çeken bir besin takviyesi olması nedeni ile beğeni ile yemeleri için içerisinde yer alan maddeler markalar özelinde değişkenlik gösterebilmekte olup sağlığa zararlı madde ve besin türleri de yer alabilmektedir. Dreamies markası olarak tamamen kedilerinizin sağlıkları göz önünde tutularak ürünlerimizi üretme aşamasına yönlendiriyoruz. Bu nedenle gönül rahatlığı ile Dreamies mama ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Lezzetli Tavuklu ve Somonlu Dreamies Kedi Ödül Mama Seçenekleri

Kedi ödül maması Dreamies marka ürünlerini gönül rahatlığı ile sevimli dostlarınızın eğitim süreçlerinde ve diğer tüm ödül verilme aynı zamanda besin takviyesi süreçlerinde kullanabilirsiniz. Kedilerinizin ilgisini çekebilecek içeriklere sahip olan ödül mamaları tamamen sağlık dostu ürünlerdir. Kedilerinize alerjik reaksiyon göstermeyecek ürün ve besin değerleri ile üretilmiştir.

Dreamies tavuklu kedi ödül maması en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Tavuklu aroması ve yumuşak dokusu kedilerinizin besinlerini almalarında herhangi bir mide rahatsızlıklarının önüne geçerken tatları ise damaklarında kalmaktadır. İkinci olarak en çok tercih edilen kedi ödül maması çeşidi ise Dreamies somonlu kedi ödül maması ürünümüzdür.

Tavuk yemeyen genel olarak balık ürünleri ile beslenen kedileriniz için oldukça ideal bir üründür. Ürünümüz somon aromalı olup kedilerin beğenilerini kazanmış sağlık dostu bir üründür. Üçüncü olarak ise kedilerinizin  hem tavuk hem de somon besin değerlerini almasını istiyorsanız Dreamies mix kedi ödül maması ürünümüzü tercih edebilirsiniz. Bu ürünümüz bir çok besin özelliğini içerisinde barındırmakta olup kedilerinizin zevkine ve besin değerleri düşünülerek üretilen özel bir üründür. Bilindik tavuk ve somon kedi ödül mamalarının yanında kedileriniz için farklı damak tatları arayışında olmanız halinde size önerebileceğimiz diğer bir ürünümüz ise Dreamies ördekli kedi ödül maması ürünümüzdür.

Ürünlerimizi alırken gramaj özelliklerini de kolaylıkla kedinizin ödül maması tüketimine göre kontrol ederek satın alabilirsiniz. Dreamies 60 gr mama ürünlerimizden çok satılan gramajlar arasında yer alıyor ancak ürün kullanımınız fazla olması halinde farklı gramajlarda da kolaylıkla satın alma işleminizi yapabilirsiniz. Örneğin en çok satılan ve tercih edilen ürünlerimiz arasında Dreamies somonlu kedi ödül maması 60 gr ürünümüz gelmektedir. 60 gr ürünlerimizin yanı sıra besin tüketimine göre Dreamies ödül maması 180 gr ürünlerimizi de tercih edebilirsiniz. Kedilerinizin ödül maması tüketimi fazla olması halinde sizler için 180 gr ürünlerimiz daha avantajlı ve kullanışlı olacaktır. Yetişkin kedi ödül mamalarımızın yanında aynı zamanda  yavru kedilerimizi asla unutmadan Dreamies yavru kedi ödül maması ürünlerimizde mevcuttur. Dilerseniz internet sitemiz üzerinden kolaylıkla ürün özelliklerini inceleyebilirsiniz.

 

Dreamies Kedi Ödül Maması En Ucuz Fiyatlarla

Ürünlerimizin fiyatlandırması oldukça ekonomik şartlar ile belirlenmiştir. Sevimli patili dostlarımız için sizlere destek olmak ve besin takviyelerinde yanınızda olmak bizleri oldukça mutlu eden bir durumdur. Bu nedenle fiyatlandırmalarımız güncel piyasa koşullarının  aksine uygun fiyatlandırma ilkesine dayanmaktadır. Ürünlerinizi Dreamies kedi ödül maması 180 gr gramajında almanız halinde ise daha avantajlı fiyatlandırmalardan faydalanabilirsiniz. 180 gr tavuklu ürünlerimizin yanında Dreamies mega somonlu 180 gr kedi ödül maması seçeneklerimizde yer almaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.