₺192,00 KDV Dahil
₺240,00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Hızlı Kargo
1

Canvit Kedi ve Köpek Vitaminleri

Bir köpeğin sağlıklı gelişim göstererek büyüyebilmesi için doğru beslenmeye ve zaman zaman vitamin takviyeleri ile desteklenmeye ihtiyacı vardır. Köpeklerin de insanlar gibi temel vitamin ve mineralleri alması gereklidir. Yeterli ve dengeli beslenemeyen bir köpek, sağlıklı gelişme gösteremediği için savunmasız kalır. Bu değerli dostlarımızın, son derece sağlıklı ve dinç bir görünüme, parlak tüylere ve enerji dolu hareketlere sahip olmasını istiyorsanız, yaşına uygun vitaminleri ihmal etmemeniz faydalı olur. Onların eklemlerini güçlendirmek için, Canvit köpek vitaminlerini kullanabilirsiniz. Canvit köpek vitamini seçimlerinin onların yaşına uygun olması da çok önemlidir. Yaşına uygun olmayan mama ve vitaminler hem köpekler tarafından istenmeyebilir hem de sağlıklı gelişimine faydalı olmaz. Her cinsten köpeklerin ihtiyacı olan besin ve vitaminleri sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Satın aldığınız ürünler, hızlı ve güvenilir bir şekilde adresinize kadar gelir.

 

Canvit Vitamin Takviyesi ile Sağlıklı Gelişim İmkanı

Her köpeğin aktiviteleri birbirinden farklılık gösterir. Koşucu köpekler, av köpekleri ve polis köpeklerinin diğer köpeklere göre aktiviteleri fazladır. Bu köpeklerin harcadıkları enerjiyi yerine koyabilmeleri için vitamin ve minarel takviyelerine ihtiyaç duyulur. Bu köpeklerin yanı sıra hamile, yavru büyüten veya hastalık atlatıp iyileşme sürecine giren köpeklerinde vitamin desteğine ihtiyacı olur. Canvit vitamin seçenekleri, bu dönemlerde köpekleri en iyi şekilde destekler. Özellikle Canvit Chondro Maxi köpeklerde kolajen oluşumunu destekleyerek mekanik direncin artmasını sağlar. Canvit Aminosol; büyüme, iyileşme, üreme dönemleri, yoğun fizyolojik çaba ve tüm stres türlerinde köpeklerin ihtiyacı olan desteği sağlar. Köpeklere vitamin desteğinde bulunmak için özel durumların meydana çıkmasını beklemeye gerek yoktur. Zaman zaman yapılan çeşitli destekler ile onların direncini arttırmanın yanı sıra, tüylerinin daha parlak görünmesini ve sağlıklı bir cilde sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Köpek dostlarımızın ihtiyaç duyabileceği tüm vitamin takviyelerini sayfamızdan inceleyerek, ihtiyaçlarınızı en uygun fiyat seçenekleri ile güvenle alabilirsiniz.

Köpek Gelişimi İçin Vitamin Takviyeleri Kullanmanın Önemi

Vitamin takviyeleri köpeklerin gelişimini önemli ölçüde destekliyor olsa da kullanımı sırasında dikkatli olmakta fayda var. Köpeklerin ilk aylarından itibaren kullanabilecekleri vitaminlerin seçimi doğru yapılmalı ve dozları doğru oranlarda verilmelidir. Onların eklemlerini güçlendirmek için Canvit Maxi vitaminlerini güvenle kullanabilirsiniz. Vitamin takviyelerinin köpek dostlarımıza birçok faydası vardır. Köpeklerin, kalıtsal gelişim bozuklukları veya metabolizmalarının bazı gıdalara olan duyarlılığı nedeniyle gıdalardan alamadıkları vitaminleri, vitamin takviyeleri ile almaları, sağlıklarını olumlu yönde etkiler. Ayrıca, sağlıklı gelişim göstermeyen köpeklerin de vitamin takviyeleri ile olumlu gelişmeler gösterdikleri görülür. Onların ilk aylarından itibaren kullanabileceği Canvit vitamin desteklerini ve diğer destekleyici ürünlerini sayfamızda bulabilirsiniz. Uygun fiyatlarla sahip olacağınız vitamin takviyeleri, güvenli bir şekilde adresinize kadar ulaştırılır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR